Япония - Купа на Лигата (2026 - 2027)
13:00
Теспа Гунма
Албирекс Ниигата
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Маебаши, а гостите от Ниигата. Разстоянието между двата града е 168.9 км. Мачът ще се играе на стадион Шода Шоуи, който има капацитет от 10 050 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Шода Шоуи. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Теспа Гунма - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.08.2026 | Купа на Имп. | Токио Верди | 4 - 1 | Теспа Гунма | 1.32 | 4.72 | 7.33 |
| 07.06.2026 | Плейофи | Звейген Канадзава | 4 - 1 | Теспа Гунма | 1.99 | 3.30 | 3.38 |
| 31.05.2026 | Плейофи | Теспа Гунма | 0 - 1 | Гифу | 2.50 | 3.17 | 2.56 |
| 23.05.2026 | Джей2 Лига | Теспа Гунма | 7 - 2 | Сагамихара | 2.99 | 3.21 | 2.22 |
| 17.05.2026 | Джей2 Лига | Блаублиц Акита | 3 - 1 | Теспа Гунма | 1.97 | 3.15 | 3.66 |
| 09.05.2026 | Джей2 Лига | Теспа Гунма | 0 - 0 | Точиги Сити | 2.62 | 3.43 | 2.34 |
| 06.05.2026 | Джей2 Лига | Монтедио Ямагата | 1 - 2 | Теспа Гунма | 1.81 | 3.48 | 3.86 |
| 03.05.2026 | Джей2 Лига | Ванрауре Х. | 0 - 1 | Теспа Гунма | 1.70 | 3.52 | 4.47 |
| 29.04.2026 | Джей2 Лига | Теспа Гунма | 1 - 3 | Вегалта Сендай | 5.11 | 3.85 | 1.55 |
| 25.04.2026 | Джей2 Лига | Теспа Гунма | 3 - 1 | Йокохама ФК | 4.87 | 3.69 | 1.61 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Албирекс Ниигата - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Джей2 Лига | Иваки | 2 - 3 | Албирекс Ниигата | 2.41 | 3.08 | 2.80 |
| 26.08.2026 | Купа на Имп. | Албирекс Ниигата | 0 - 4 | Кагошима Юнайтед | 1.69 | 3.60 | 4.28 |
| 22.08.2026 | Джей2 Лига | Албирекс Ниигата | 1 - 0 | Фуджиеда МИФК | 2.24 | 3.07 | 3.09 |
| 15.08.2026 | Джей2 Лига | Албирекс Ниигата | 2 - 1 | Консадол Сапоро | 2.37 | 3.05 | 2.88 |
| 08.08.2026 | Джей2 Лига | Омия Ардижа | 1 - 0 | Албирекс Ниигата | 2.13 | 3.27 | 3.03 |
| 06.06.2026 | Плейофи | Албирекс Ниигата | 0 - 0 | Консадол Сапоро | 2.49 | 3.21 | 2.59 |
| 30.05.2026 | Плейофи | Албирекс Ниигата | 0 - 0 | Кагошима Юнайтед | 2.63 | 3.17 | 2.47 |
| 23.05.2026 | Джей2 Лига | Албирекс Ниигата | 2 - 1 | Ехиме ФК | 2.55 | 3.00 | 2.67 |
| 16.05.2026 | Джей2 Лига | Албирекс Ниигата | 2 - 1 | Нара Клуб | 1.73 | 3.43 | 4.34 |
| 10.05.2026 | Джей2 Лига | Звейген Канадзава | 1 - 1 | Албирекс Ниигата | 2.66 | 3.05 | 2.52 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 1 загуба в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.07.2022 | Джей2 Лига | Теспа Гунма | 0 - 2 | Албирекс Ниигата | 4.63 | 3.45 | 1.73 |
| 26.03.2022 | Джей2 Лига | Албирекс Ниигата | 3 - 2 | Теспа Гунма | 1.75 | 3.09 | 4.76 |
| 21.11.2021 | Джей2 Лига | Теспа Гунма | 0 - 0 | Албирекс Ниигата | 3.33 | 3.21 | 2.12 |
| 20.03.2021 | Джей2 Лига | Албирекс Ниигата | 3 - 1 | Теспа Гунма | 1.87 | 3.28 | 4.13 |
| 13.12.2020 | Джей2 Лига | Албирекс Ниигата | 1 - 2 | Теспа Гунма | 1.74 | 3.45 | 4.62 |
| 23.02.2020 | Джей2 Лига | Теспа Гунма | 0 - 3 | Албирекс Ниигата | 2.85 | 3.04 | 2.49 |
В последните 6 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 4 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Теспа Гунма имат изиграни 3 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Теспа Гунма класиране
Албирекс Ниигата класиране в Джей2 Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Омия Ардижа | 4 | +5 | 10 |
| 2 | Монтедио Ямагата | 4 | +6 | 9 |
| 3 | Фуджиеда МИФК | 4 | +4 | 9 |
| 4 | Албирекс Ниигата | 4 | +2 | 9 |
| 5 | Шонан Белмар | 4 | +2 | 8 |
| 6 | Вегалта Сендай | 4 | +2 | 7 |
| 7 | Джубило Ивата | 4 | +1 | 7 |
| 8 | Йокохама ФК | 4 | +1 | 7 |
| 9 | Каталер Тояма | 4 | +5 | 6 |
| 10 | Точиги Сити | 4 | +3 | 6 |
| 11 | Ванрауре Хачинохе | 4 | -4 | 6 |
| 12 | Саган Тошу | 4 | 0 | 5 |
| 13 | Оита Тринита | 4 | +1 | 4 |
| 14 | Блаублиц Акита | 4 | -2 | 4 |
| 15 | Токушима Вортис | 4 | -2 | 4 |
| 16 | Вентфорет Кофу | 4 | -4 | 4 |
| 17 | Консадол Сапоро | 4 | -3 | 3 |
| 18 | Иваки | 4 | -5 | 3 |
| 19 | Тегеваджаро Миядзаки | 4 | -3 | 2 |
| 20 | Имабари | 4 | -9 | 0 |
