Китай - Супер Лига (2017)
14:35
Тиендзин Джинмен Тайгър
Гуанджоу ФК
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 6.50 | 3.50 | 1.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.30 | 1.29 | 1.14 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.75 | 1.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.08 | 1.73 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 2.05 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 16.04.2017 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тиендзин, а гостите от Гуанджоу. Разстоянието между двата града е 1 820.2 км. Мачът ще се играе в 19:35 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Тиендзин Джинмен Тайгър - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.04.2017 | Супер Лига | Гуейджоу Хенфен | 0 - 0 | Тиендзин Тайгър | 2.82 | 3.08 | 2.43 |
| 02.04.2017 | Супер Лига | Тиендзин Тайгър | 2 - 0 | Чунцин Атлетик | 1.86 | 3.41 | 3.85 |
| 10.03.2017 | Супер Лига | Дзянсу ФК | 0 - 0 | Тиендзин Тайгър | 1.87 | 3.34 | 3.87 |
| 04.03.2017 | Супер Лига | Шандун Тайшан | 2 - 0 | Тиендзин Тайгър | 1.75 | 3.50 | 4.23 |
| 30.10.2016 | Супер Лига | Чунцин Атлетик | 1 - 2 | Тиендзин Тайгър | 3.80 | 3.61 | 1.80 |
| 26.10.2016 | Супер Лига | Тиендзин Тайгър | 0 - 1 | Шанхай Порт | 2.82 | 3.50 | 2.20 |
| 22.10.2016 | Супер Лига | Тиендзин Тайгър | 0 - 5 | Хъбей ФК | 1.88 | 3.50 | 3.54 |
| 15.10.2016 | Супер Лига | Янбиан Фуде | 1 - 2 | Тиендзин Тайгър | 2.38 | 3.32 | 2.67 |
| 25.09.2016 | Супер Лига | Тиендзин Тайгър | 1 - 3 | Шанхай Шенхуа | 2.45 | 3.26 | 2.64 |
| 21.09.2016 | Супер Лига | Тиендзин Тайгър | 4 - 0 | Чанчун Ятай | 1.82 | 3.48 | 3.91 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Гуанджоу ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.04.2017 | ШЛ Азия | Кавазаки Фронтале | 0 - 0 | Гуанджоу ФК | 2.98 | 3.26 | 2.20 |
| 08.04.2017 | Супер Лига | Гуанджоу ФК | 2 - 2 | Гуанджоу Сити | 1.34 | 4.68 | 7.45 |
| 01.04.2017 | Супер Лига | Гуанджоу ФК | 3 - 2 | Шанхай Порт | 1.92 | 3.53 | 3.43 |
| 14.03.2017 | ШЛ Азия | Гуанджоу ФК | 1 - 1 | Кавазаки Фронтале | 1.50 | 4.01 | 5.50 |
| 10.03.2017 | Супер Лига | Шандун Тайшан | 2 - 1 | Гуанджоу ФК | 3.37 | 3.43 | 1.98 |
| 05.03.2017 | Супер Лига | Гуанджоу ФК | 2 - 1 | Пекин Гуоан | 1.42 | 4.19 | 6.54 |
| 01.03.2017 | ШЛ Азия | Сувон Самсунг Блюуингс | 2 - 2 | Гуанджоу ФК | 3.29 | 3.28 | 2.07 |
| 25.02.2017 | Суперкупа | Гуанджоу ФК | 1 - 0 | Дзянсу ФК | 1.55 | 3.77 | 5.53 |
| 27.11.2016 | ФА Къп | Дзянсу ФК | 2 - 2 | Гуанджоу ФК | 3.16 | 3.25 | 2.10 |
| 20.11.2016 | ФА Къп | Гуанджоу ФК | 1 - 1 | Дзянсу ФК | 1.54 | 3.87 | 5.24 |
Общо 3 победи, 6 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.06.2016 | ФА Къп | Тиендзин Тайгър | 0 - 3 | Гуанджоу ФК | 6.59 | 4.43 | 1.35 |
| 14.06.2016 | Супер Лига | Гуанджоу ФК | 2 - 0 | Тиендзин Тайгър | 1.24 | 5.31 | 9.53 |
| 24.04.2016 | Супер Лига | Тиендзин Тайгър | 0 - 4 | Гуанджоу ФК | 3.33 | 3.39 | 1.97 |
| 17.10.2015 | Супер Лига | Тиендзин Тайгър | 0 - 2 | Гуанджоу ФК | 6.73 | 4.32 | 1.39 |
| 04.06.2015 | Супер Лига | Гуанджоу ФК | 2 - 2 | Тиендзин Тайгър | 1.54 | 3.87 | 5.15 |
| 16.08.2014 | Супер Лига | Гуанджоу ФК | 2 - 1 | Тиендзин Тайгър | 1.29 | 4.67 | 8.42 |
| 11.04.2014 | Супер Лига | Тиендзин Тайгър | 2 - 5 | Гуанджоу ФК | 6.84 | 4.40 | 1.36 |
| 31.08.2013 | Супер Лига | Тиендзин Тайгър | 1 - 0 | Гуанджоу ФК | 6.59 | 4.28 | 1.39 |
| 05.05.2013 | Супер Лига | Гуанджоу ФК | 3 - 0 | Тиендзин Тайгър | 1.14 | 6.93 | 11.36 |
| 25.08.2012 | Супер Лига | Гуанджоу ФК | 0 - 0 | Тиендзин Тайгър | 1.46 | 3.87 | 6.15 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 7 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Тиендзин Джинмен Тайгър имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 4 победи и нямат равен мач.
Супер Лига класиране към 16.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Шандун Тайшан | 5 | +5 | 12 |
| 2 | Шанхай Порт | 5 | +6 | 10 |
| 3 | Гуанджоу Сити | 4 | +4 | 10 |
| 4 | Хъбей ФК | 4 | +3 | 8 |
| 5 | Чунцин Лианджианг Атлетик | 5 | 0 | 8 |
| 6 | Тиендзин Тианхай | 5 | 0 | 8 |
| 7 | Шанхай Шенхуа | 5 | +2 | 7 |
| 8 | Гуанджоу ФК | 4 | +1 | 7 |
| 9 | Пекин Гуоан | 5 | 0 | 7 |
| 10 | Ляонин Хууин | 4 | +2 | 6 |
| 11 | Тиендзин Джинмен Тайгър | 4 | 0 | 5 |
| 12 | Гуейджоу Хенфен | 5 | -2 | 3 |
| 13 | Хенан ФК | 5 | -2 | 3 |
| 14 | Дзянсу ФК | 5 | -7 | 2 |
| 15 | Янбиан Фуде | 4 | -4 | 1 |
| 16 | Чанчун Ятай | 5 | -8 | 1 |
Хронология в първенството
| Тиендзин Джинмен Тайгър | |
| Гуанджоу ФК | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Тиендзин Джинмен Тайгър | Тиендзин Джинмен Тайгър | Гуанджоу ФК | Гуанджоу ФК | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Шандун Тайшан | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 2 | Шанхай Порт | 3 - 2 | ||||||
| 3 | Гуанджоу Сити | 2 - 2 | ||||||
| 4 | Хъбей ФК | |||||||
| 5 | Чунцин Лианджианг Атлетик | 2 - 0 | 2 - 0 | |||||
| 6 | Тиендзин Тианхай | |||||||
| 7 | Шанхай Шенхуа | |||||||
| 8 | Гуанджоу ФК | - | - | - | ||||
| 9 | Пекин Гуоан | 2 - 1 | ||||||
| 10 | Ляонин Хууин | |||||||
| 11 | Тиендзин Джинмен Тайгър | - | - | - | ||||
| 12 | Гуейджоу Хенфен | 0 - 0 | ||||||
| 13 | Хенан ФК | |||||||
| 14 | Дзянсу ФК | 0 - 0 | ||||||
| 15 | Янбиан Фуде | |||||||
| 16 | Чанчун Ятай | |||||||
Класиране в шампионата
| Тиендзин Джинмен Тайгър | Гуанджоу ФК | |
| Позиция | 11 | 8 |
| Точки | 5 | 7 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 13 |
| Точки | 3 | 0 |
Форма в шампионата
| Тиендзин Джинмен Тайгър | Гуанджоу ФК | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
2 1 |
2
1 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 0 |
0
0 1 |
Голове в шампионата
| Тиендзин Джинмен Тайгър | Гуанджоу ФК | |
|
Вкарани
Получени |
2
2 |
8
7 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
2
0 |
1
2 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 6.50 | 3.50 | 1.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.30 | 1.29 | 1.14 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.75 | 1.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.08 | 1.73 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 2.05 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 16.04.2017 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
