Китай - Супер Лига (2018)
14:35
Тиендзин Тианхай
Хъбей ФК
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.14 | 3.39 | 3.29 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.34 | 1.33 | 1.72 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.04.2018 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тиендзин, а гостите от Цинхуандао. Разстоянието между двата града е 225.7 км. Мачът ще се играе в 19:35 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Тиендзин Тианхай - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.04.2018 | Супер Лига | Далиан Профешънъл | 1 - 1 | Тиендзин Тианхай | 3.20 | 3.29 | 2.10 |
| 18.04.2018 | ШЛ Азия | Тиендзин Тианхай | 3 - 2 | Кашива Рейсол | 2.44 | 3.30 | 2.61 |
| 13.04.2018 | Супер Лига | Тиендзин Тианхай | 1 - 1 | Дзянсу ФК | 1.99 | 3.43 | 3.37 |
| 08.04.2018 | Супер Лига | Гуейджоу Хенфен | 0 - 1 | Тиендзин Тианхай | 2.83 | 3.45 | 2.22 |
| 30.03.2018 | Супер Лига | Тиендзин Тианхай | 0 - 1 | Гуанджоу ФК | 2.87 | 3.62 | 2.12 |
| 18.03.2018 | Супер Лига | Тиендзин Тайгър | 3 - 2 | Тиендзин Тианхай | 3.38 | 3.37 | 1.99 |
| 14.03.2018 | ШЛ Азия | Тиендзин Тианхай | 4 - 2 | Чонбук Хюндай Моторс | 3.13 | 3.51 | 2.03 |
| 10.03.2018 | Супер Лига | Тиендзин Тианхай | 1 - 2 | Пекин Ренхе | 1.46 | 4.26 | 5.81 |
| 06.03.2018 | ШЛ Азия | Чонбук Хюндай Моторс | 6 - 3 | Тиендзин Тианхай | 1.53 | 3.98 | 5.15 |
| 02.03.2018 | Супер Лига | Хенан ФК | 0 - 4 | Тиендзин Тианхай | 3.34 | 3.19 | 2.08 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Хъбей ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.04.2018 | Супер Лига | Хъбей ФК | 0 - 0 | Пекин Ренхе | 1.59 | 3.80 | 5.00 |
| 13.04.2018 | Супер Лига | Шанхай Порт | 2 - 0 | Хъбей ФК | 1.43 | 4.61 | 5.60 |
| 07.04.2018 | Супер Лига | Хъбей ФК | 2 - 1 | Чанчун Ятай | 1.60 | 3.79 | 4.87 |
| 31.03.2018 | Супер Лига | Шанхай Шенхуа | 4 - 2 | Хъбей ФК | 3.03 | 3.22 | 2.20 |
| 17.03.2018 | Супер Лига | Хъбей ФК | 1 - 2 | Шандун Тайшан | 2.18 | 3.29 | 3.01 |
| 11.03.2018 | Супер Лига | Гуейджоу Хенфен | 2 - 3 | Хъбей ФК | 2.78 | 3.30 | 2.33 |
| 03.03.2018 | Супер Лига | Тиендзин Тайгър | 1 - 1 | Хъбей ФК | 3.18 | 3.24 | 2.14 |
| 10.02.2018 | Приятелски срещи | Краснодар | 7 - 1 | Хъбей ФК | 1.45 | 4.09 | 6.00 |
| 03.02.2018 | Приятелски срещи | Спартак Москва | 1 - 2 | Хъбей ФК | 1.56 | 3.71 | 5.03 |
| 04.11.2017 | Супер Лига | Шандун Тайшан | 5 - 4 | Хъбей ФК | 3.93 | 3.75 | 1.76 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 7 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.10.2017 | Супер Лига | Тиендзин Тианхай | 2 - 1 | Хъбей ФК | 2.31 | 3.34 | 2.79 |
| 17.06.2017 | Супер Лига | Хъбей ФК | 1 - 0 | Тиендзин Тианхай | 1.79 | 3.43 | 4.09 |
В последните 2 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и нямат равен мач. На домашния терен на Тиендзин Тианхай имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Супер Лига класиране към 28.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Шанхай Порт | 7 | +17 | 19 |
| 2 | Шандун Тайшан | 7 | +7 | 15 |
| 3 | Гуанджоу ФК | 7 | +7 | 14 |
| 4 | Дзянсу ФК | 7 | +5 | 13 |
| 5 | Пекин Гуоан | 7 | +5 | 12 |
| 6 | Чунцин Лианджианг Атлетик | 7 | +3 | 11 |
| 7 | Шанхай Шенхуа | 7 | -1 | 11 |
| 8 | Тиендзин Джинмен Тайгър | 7 | 0 | 9 |
| 9 | Гуанджоу Сити | 7 | -4 | 9 |
| 10 | Тиендзин Тианхай | 7 | +2 | 8 |
| 11 | Чанчун Ятай | 7 | -1 | 8 |
| 12 | Хъбей ФК | 7 | -3 | 8 |
| 13 | Пекин Ренхе | 7 | -5 | 8 |
| 14 | Хенан ФК | 7 | -10 | 4 |
| 15 | Гуейджоу Хенфен | 7 | -7 | 3 |
| 16 | Далиан Профешънъл | 7 | -15 | 3 |
Хронология в първенството
| Тиендзин Тианхай | |
| Хъбей ФК | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Тиендзин Тианхай | Тиендзин Тианхай | Хъбей ФК | Хъбей ФК | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Шанхай Порт | 2 - 0 | 2 - 0 | |||||
| 2 | Шандун Тайшан | 1 - 2 | ||||||
| 3 | Гуанджоу ФК | 0 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 4 | Дзянсу ФК | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 5 | Пекин Гуоан | |||||||
| 6 | Чунцин Лианджианг Атлетик | |||||||
| 7 | Шанхай Шенхуа | 4 - 2 | 4 - 2 | |||||
| 8 | Тиендзин Джинмен Тайгър | 3 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 9 | Гуанджоу Сити | |||||||
| 10 | Тиендзин Тианхай | - | - | - | ||||
| 11 | Чанчун Ятай | 2 - 1 | ||||||
| 12 | Хъбей ФК | - | - | - | ||||
| 13 | Пекин Ренхе | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 0 | ||||
| 14 | Хенан ФК | 0 - 4 | ||||||
| 15 | Гуейджоу Хенфен | 0 - 1 | 2 - 3 | 2 - 3 | ||||
| 16 | Далиан Профешънъл | 1 - 1 | ||||||
Класиране в шампионата
| Тиендзин Тианхай | Хъбей ФК | |
| Позиция | 10 | 12 |
| Точки | 8 | 8 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 15 | 12 |
| Точки | 1 | 4 |
Форма в шампионата
| Тиендзин Тианхай | Хъбей ФК | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
2 3 |
2
2 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
1 2 |
1
1 2 |
Голове в шампионата
| Тиендзин Тианхай | Хъбей ФК | |
|
Вкарани
Получени |
10
8 |
9
12 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
2
4 |
6
9 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.14 | 3.39 | 3.29 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.34 | 1.33 | 1.72 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.04.2018 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
