Купа на Лигите
04:00
Тигрес УАНЛ Монтерей
(Мексико)
Пачука
(Мексико)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.05 | 3.40 | 3.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.30 | 1.73 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.05 | 1.75 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.08.2024 00:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сан Николас де лос Гарса, а гостите от Пачука. Разстоянието между двата града е 646.6 км. Мачът ще се играе на стадион Университарио, който има капацитет от 45 000 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Университарио. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Отговорна Игра
Тигрес УАНЛ Монтерей - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.08.2024 | Други Международни | Тигрес УАНЛ Монтерей | 2 - 1 | Интер Маями | 1.99 | 3.90 | 3.07 |
| 01.08.2024 | Други Международни | Тигрес УАНЛ Монтерей | 2 - 1 | Пуебла | 1.43 | 4.64 | 6.03 |
| 21.07.2024 | Лига МХ | Сантос Лагуна | 0 - 3 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 4.50 | 3.70 | 1.72 |
| 18.07.2024 | Лига МХ | Тигрес УАНЛ Монтерей | 1 - 0 | Америка Мексико | 2.19 | 3.32 | 3.07 |
| 13.07.2024 | Лига МХ | Атлас Гуадалахара | 1 - 1 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 3.29 | 3.43 | 2.06 |
| 07.07.2024 | Лига МХ | Тигрес УАНЛ Монтерей | 1 - 0 | Некакса Агуаскалиентес | 1.54 | 4.28 | 5.95 |
| 30.06.2024 | Суперкупа | Америка Мексико | 2 - 1 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 2.42 | 3.40 | 2.64 |
| 13.05.2024 | ПД Клаус. Плейоф | Монтерей | 1 - 1 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 2.14 | 3.38 | 3.09 |
| 10.05.2024 | ПД Клаус. Плейоф | Тигрес УАНЛ Монтерей | 1 - 2 | Монтерей | 2.34 | 3.25 | 2.85 |
| 28.04.2024 | Лига МХ | Тигрес УАНЛ Монтерей | 4 - 1 | Тихуана | 1.51 | 4.14 | 5.66 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 победи и 1 загуба в последните 6 домакинства.
Пачука - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.08.2024 | Други Международни | Пачука | 1 - 2 | Торонто | 2.27 | 3.32 | 2.91 |
| 31.07.2024 | Други Международни | Пачука | 1 - 1 | Ню Йорк Ред Булс | 3.04 | 3.50 | 2.13 |
| 22.07.2024 | Лига МХ | Пумас УНАМ Мексико | 2 - 0 | Пачука | 2.24 | 3.36 | 3.01 |
| 17.07.2024 | Лига МХ | Пачука | 2 - 0 | Атлетико Сан Луис | 1.67 | 3.86 | 4.34 |
| 14.07.2024 | Лига МХ | Леон | 0 - 0 | Пачука | 3.01 | 3.56 | 2.16 |
| 08.07.2024 | Лига МХ | Пачука | 0 - 1 | Монтерей | 2.13 | 3.55 | 3.52 |
| 24.06.2024 | Приятелски срещи | Чивас Гуадалахара | 0 - 3 | Пачука | 2.70 | 3.50 | 2.20 |
| 22.06.2024 | Приятелски срещи | Минерос де Сакатекас | 1 - 2 | Пачука | 3.08 | 3.48 | 1.98 |
| 02.06.2024 | КОНКАКАФ ШК | Пачука | 3 - 0 | Кълъмбъс Крю | 1.57 | 4.20 | 4.94 |
| 12.05.2024 | ПД Клаус. Плейоф | Америка Мексико | 1 - 1 | Пачука | 1.74 | 3.86 | 3.99 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.04.2024 | Лига МХ | Тигрес УАНЛ Монтерей | 0 - 3 | Пачука | 2.11 | 3.53 | 3.09 |
| 08.10.2023 | Лига МХ | Пачука | 1 - 1 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 2.73 | 3.39 | 2.40 |
| 26.06.2023 | Суперкупа | Пачука | 1 - 2 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 2.72 | 3.05 | 2.49 |
| 16.01.2023 | Лига МХ | Тигрес УАНЛ Монтерей | 4 - 1 | Пачука | 2.17 | 3.21 | 3.24 |
| 17.10.2022 | ПД Аперт. Плейоф | Пачука | 2 - 1 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 1.86 | 3.50 | 3.91 |
| 14.10.2022 | ПД Аперт. Плейоф | Тигрес УАНЛ Монтерей | 1 - 0 | Пачука | 2.40 | 3.05 | 2.99 |
| 08.08.2022 | Лига МХ | Пачука | 2 - 0 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 2.05 | 3.31 | 3.46 |
| 08.04.2022 | Лига МХ | Пачука | 2 - 1 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 2.40 | 3.18 | 2.82 |
| 27.03.2022 | Приятелски срещи | Тигрес УАНЛ Монтерей | 2 - 1 | Пачука | - | - | - |
| 21.10.2021 | Лига МХ | Тигрес УАНЛ Монтерей | 3 - 0 | Пачука | 2.09 | 3.18 | 3.46 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 4 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Тигрес УАНЛ Монтерей имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.05 | 3.40 | 3.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.30 | 1.73 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.05 | 1.75 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.08.2024 00:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра