Мексико - Лига МХ (2026 - Апертура)
събота, 17 октомври, 2026
06:05
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.81 |
3.75 |
4.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
1.25 |
1.91 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.36 |
3.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.05 |
1.75 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.70 |
2.05 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тихуана, а гостите от Пуебла.
Разстоянието между двата града е 2 396.2 км.
Мачът ще се играе на стадион
Каленте,
който има капацитет от
23 933 места.
Размерите на терена са 103 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Каленте.
Мачът ще се играе в 20:05 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Тихуана - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
Лига МХ |
Хуарес |
1 - 1 |
Тихуана |
2.81 |
3.32 |
2.33 |
| 26.09.2026 |
Лига МХ |
Тихуана |
2 - 3 |
Атлас Гуадалахара |
2.01 |
3.35 |
3.41 |
| 21.09.2026 |
Лига МХ |
Пачука |
2 - 2 |
Тихуана |
1.77 |
3.62 |
4.09 |
| 12.09.2026 |
Лига МХ |
Тихуана |
0 - 1 |
Керетаро |
2.03 |
3.37 |
3.37 |
| 29.08.2026 |
Лига МХ |
Тихуана |
2 - 0 |
Пумас УНАМ Мексико |
2.13 |
3.34 |
3.16 |
| 23.08.2026 |
Лига МХ |
Чивас Гуадалахара |
5 - 2 |
Тихуана |
1.45 |
4.31 |
6.11 |
| 17.08.2026 |
Лига МХ |
Тихуана |
2 - 1 |
Крус Асул |
3.10 |
3.31 |
2.16 |
| 14.08.2026 |
Купа на Лигите |
Портланд Тимбърс |
3 - 1 |
Тихуана |
1.88 |
3.78 |
3.40 |
| 10.08.2026 |
Купа на Лигите |
Сан Диего |
1 - 0 |
Тихуана |
1.67 |
3.93 |
4.20 |
| 07.08.2026 |
Купа на Лигите |
Остин |
2 - 0 |
Тихуана |
2.37 |
3.43 |
2.67 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 загуби
в последните 4 домакинства.
Пуебла - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Лига МХ |
Пуебла |
1 - 1 |
Леон |
2.81 |
3.27 |
2.35 |
| 27.09.2026 |
Лига МХ |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
1 - 0 |
Пуебла |
1.55 |
4.07 |
5.18 |
| 19.09.2026 |
Лига МХ |
Пуебла |
1 - 1 |
Атланте |
2.20 |
3.38 |
2.96 |
| 16.09.2026 |
Лига МХ |
Пуебла |
0 - 1 |
Депортиво Толука |
5.20 |
4.20 |
1.52 |
| 12.09.2026 |
Лига МХ |
Некакса Агуаскалиентес |
0 - 1 |
Пуебла |
1.98 |
3.54 |
3.34 |
| 30.08.2026 |
Лига МХ |
Америка Мексико |
2 - 0 |
Пуебла |
1.39 |
4.47 |
6.83 |
| 23.08.2026 |
Лига МХ |
Пуебла |
3 - 2 |
Сантос Лагуна |
2.05 |
3.53 |
3.18 |
| 18.08.2026 |
Лига МХ |
Пачука |
2 - 3 |
Пуебла |
1.52 |
4.03 |
5.62 |
| 13.08.2026 |
Купа на Лигите |
Сан Диего |
3 - 2 |
Пуебла |
1.59 |
4.22 |
4.45 |
| 10.08.2026 |
Купа на Лигите |
Остин |
3 - 0 |
Пуебла |
1.76 |
3.78 |
3.90 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 4 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 07.02.2026 |
Лига МХ |
Тихуана |
0 - 0 |
Пуебла |
1.63 |
3.76 |
4.93 |
| 18.10.2025 |
Лига МХ |
Пуебла |
4 - 3 |
Тихуана |
2.59 |
3.49 |
2.46 |
| 22.02.2025 |
Лига МХ |
Пуебла |
2 - 0 |
Тихуана |
2.24 |
3.41 |
2.92 |
| 11.11.2024 |
Лига МХ |
Тихуана |
2 - 1 |
Пуебла |
1.58 |
4.24 |
5.63 |
| 20.04.2024 |
Лига МХ |
Тихуана |
3 - 1 |
Пуебла |
1.50 |
4.33 |
5.45 |
| 02.09.2023 |
Лига МХ |
Пуебла |
3 - 0 |
Тихуана |
2.06 |
3.55 |
3.18 |
| 30.04.2023 |
Лига МХ |
Пуебла |
5 - 2 |
Тихуана |
2.21 |
3.46 |
2.93 |
| 13.08.2022 |
Лига МХ |
Тихуана |
3 - 3 |
Пуебла |
2.16 |
3.28 |
3.22 |
| 29.01.2022 |
Лига МХ |
Пуебла |
3 - 1 |
Тихуана |
2.06 |
3.13 |
3.75 |
| 18.08.2021 |
Лига МХ |
Тихуана |
1 - 1 |
Пуебла |
2.20 |
3.14 |
3.21 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 5 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Тихуана имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите нямат победа
и 3 пъти са завършили наравно.
Лига МХ класиране към 17.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Америка Мексико |
10 |
6 |
3 |
1 |
22 |
11 |
+11 |
21 |
| 2 |
Депортиво Толука |
11 |
6 |
2 |
3 |
25 |
15 |
+10 |
20 |
| 3 |
Керетаро |
10 |
6 |
2 |
2 |
15 |
8 |
+7 |
20 |
| 4 |
Чивас Гуадалахара |
11 |
5 |
4 |
2 |
18 |
11 |
+7 |
19 |
| 5 |
Леон |
11 |
5 |
3 |
3 |
15 |
12 |
+3 |
18 |
| 6 |
Атлас Гуадалахара |
11 |
5 |
3 |
3 |
17 |
18 |
-1 |
18 |
| 7 |
Крус Асул |
11 |
5 |
2 |
4 |
22 |
21 |
+1 |
17 |
| 8 |
Тихуана |
10 |
4 |
3 |
3 |
15 |
14 |
+1 |
15 |
| 9 |
Пуебла |
11 |
4 |
3 |
4 |
12 |
13 |
-1 |
15 |
| 10 |
Монтерей |
10 |
4 |
2 |
4 |
17 |
15 |
+2 |
14 |
| 11 |
Пачука |
11 |
3 |
4 |
4 |
18 |
14 |
+4 |
13 |
| 12 |
Пумас УНАМ Мексико |
11 |
3 |
4 |
4 |
17 |
19 |
-2 |
13 |
| 13 |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
11 |
3 |
4 |
4 |
13 |
15 |
-2 |
13 |
| 14 |
Сантос Лагуна |
11 |
4 |
1 |
6 |
12 |
16 |
-4 |
13 |
| 15 |
Атлетико Сан Луис |
11 |
3 |
3 |
5 |
15 |
20 |
-5 |
12 |
| 16 |
Атланте |
11 |
2 |
5 |
4 |
12 |
17 |
-5 |
11 |
| 17 |
Некакса Агуаскалиентес |
11 |
2 |
3 |
6 |
15 |
23 |
-8 |
9 |
| 18 |
Хуарес |
11 |
1 |
1 |
9 |
8 |
26 |
-18 |
4 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Тихуана |
|
| Пуебла |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Тихуана |
Тихуана |
|
Пуебла |
Пуебла |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Америка Мексико |
|
|
|
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 2 |
Депортиво Толука |
|
|
|
|
0 - 1 |
|
|
| 3 |
Керетаро |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
|
|
| 4 |
Чивас Гуадалахара |
|
5 - 2 |
|
|
1 - 1 |
|
|
| 5 |
Леон |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
1 - 1 |
|
|
| 6 |
Атлас Гуадалахара |
2 - 3 |
|
2 - 3 |
|
|
|
|
| 7 |
Крус Асул |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 8 |
Тихуана |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 9 |
Пуебла |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 10 |
Монтерей |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Пачука |
|
2 - 2 |
|
|
|
2 - 3 |
2 - 3 |
| 12 |
Пумас УНАМ Мексико |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
| 13 |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
3 - 1 |
|
3 - 1 |
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 14 |
Сантос Лагуна |
|
|
|
|
3 - 2 |
|
|
| 15 |
Атлетико Сан Луис |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
|
| 16 |
Атланте |
|
|
|
|
1 - 1 |
|
|
| 17 |
Некакса Агуаскалиентес |
|
|
|
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 18 |
Хуарес |
|
1 - 1 |
|
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
*** По 1 мач в Апертура и Клаусура
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Тихуана |
Пуебла |
| Победи |
4 |
4 |
| Равни |
3 |
3 |
| Загуби |
3 |
4 |
| Вкарани Голове |
15 |
12 |
| Получени Голове |
14 |
13 |
| Средно Вкарани |
1.50 |
1.09 |
| Средно Получени |
1.40 |
1.18 |
| Мачове Вкарал |
80% |
73% |
| Мачове Получил |
70% |
82% |
| Гол/Гол |
60% |
55% |
| Над 1.5 |
70% |
64% |
| Над 2.5 |
50% |
27% |
| Над 3.5 |
40% |
18% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
4 |
3 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
2 |
3 |
| Вкарани Голове |
10 |
6 |
| Получени Голове |
6 |
7 |
| Средно Вкарани |
1.67 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
1.17 |
| Мачове Вкарал |
83% |
67% |
| Мачове Получил |
67% |
67% |
| Гол/Гол |
50% |
33% |
| Над 1.5 |
67% |
50% |
| Над 2.5 |
50% |
33% |
| Над 3.5 |
33% |
17% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.81 |
3.75 |
4.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
1.25 |
1.91 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.36 |
3.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.05 |
1.75 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.70 |
2.05 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака