Северна Македония - Първа Лига (2026 - 2027)
понеделник, 31 август, 2026
18:00
Тиквеш Кавадарци
Вардар Скопие
1 - 1
(1 - 1, 0 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.61 |
3.48 |
1.83 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.83 |
1.25 |
1.23 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.75 |
1.39 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.61 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.89 |
1.81 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.07 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.70 |
1.99 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
31.08.2026 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Кавадарци, а гостите от Скопие.
Разстоянието между двата града е 79.4 км.
Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Тиквеш Кавадарци - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 21.08.2026 |
Първа Лига |
Скопие |
1 - 1 |
Тиквеш Кавад. |
3.27 |
3.45 |
1.93 |
| 15.08.2026 |
Първа Лига |
Тиквеш Кавад. |
0 - 1 |
Шк. Арачиново |
1.83 |
3.32 |
3.76 |
| 08.08.2026 |
Първа Лига |
Башк. Куманово |
0 - 5 |
Тиквеш Кавад. |
- |
- |
- |
| 24.07.2026 |
Първа Лига |
Тиквеш Кавад. |
5 - 1 |
Арсими Чегране |
1.65 |
3.70 |
4.28 |
| 20.07.2026 |
Приятелски срещи |
Дохук |
2 - 0 |
Тиквеш Кавад. |
- |
- |
- |
| 16.07.2026 |
Приятелски срещи |
Аланияспор |
2 - 2 |
Тиквеш Кавад. |
- |
- |
- |
| 25.05.2026 |
Първа Лига |
Работнички Скопие |
1 - 3 |
Тиквеш Кавад. |
1.66 |
4.03 |
4.06 |
| 16.05.2026 |
Първа Лига |
Тиквеш Кавад. |
2 - 2 |
Пелистер Битоля |
2.75 |
3.28 |
2.25 |
| 10.05.2026 |
Първа Лига |
Македония ГП |
1 - 4 |
Тиквеш Кавад. |
2.47 |
3.25 |
2.48 |
| 03.05.2026 |
Първа Лига |
Тиквеш Кавад. |
1 - 1 |
Арсими Чегране |
1.53 |
3.90 |
4.95 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Вардар Скопие - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 24.08.2026 |
Първа Лига |
Вардар Скопие |
4 - 1 |
Силекс Кратово |
1.70 |
3.26 |
4.60 |
| 16.08.2026 |
Първа Лига |
Струга Трим-Лум |
1 - 0 |
Вардар Скопие |
2.61 |
2.96 |
2.51 |
| 09.08.2026 |
Първа Лига |
Вардар Скопие |
0 - 2 |
Шкендия Тетово |
2.00 |
3.35 |
3.28 |
| 28.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Рига ФК |
1 - 2 |
Вардар Скопие |
1.30 |
5.24 |
8.16 |
| 25.07.2026 |
Първа Лига |
Вардар Скопие |
2 - 0 |
Брегалница Щип |
1.15 |
6.27 |
12.92 |
| 22.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Вардар Скопие |
2 - 3 |
Рига ФК |
3.11 |
3.45 |
2.09 |
| 14.07.2026 |
ШЛ Квалификации |
КуПС Куопио |
0 - 2 |
Вардар Скопие |
1.51 |
4.30 |
5.35 |
| 07.07.2026 |
ШЛ Квалификации |
Вардар Скопие |
0 - 2 |
КуПС Куопио |
2.24 |
3.38 |
2.93 |
| 30.06.2026 |
Приятелски срещи |
Виртус |
2 - 3 |
Вардар Скопие |
- |
- |
- |
| 23.05.2026 |
Първа Лига |
Вардар Скопие |
3 - 0 |
Шкендия Тетово |
1.49 |
3.92 |
5.29 |
Общо 6 победи и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 1 загуба
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 26.04.2026 |
Първа Лига |
Вардар Скопие |
7 - 0 |
Тиквеш Кавад. |
1.16 |
5.62 |
13.18 |
| 09.11.2025 |
Първа Лига |
Вардар Скопие |
3 - 1 |
Тиквеш Кавад. |
1.29 |
4.18 |
8.82 |
| 15.08.2025 |
Първа Лига |
Тиквеш Кавад. |
1 - 2 |
Вардар Скопие |
3.96 |
3.35 |
1.79 |
| 13.04.2025 |
Първа Лига |
Вардар Скопие |
2 - 2 |
Тиквеш Кавад. |
1.60 |
3.18 |
5.44 |
| 03.12.2024 |
Първа Лига |
Вардар Скопие |
1 - 1 |
Тиквеш Кавад. |
- |
- |
- |
| 23.10.2024 |
Купа на Сев. Мак. |
Вардар Скопие |
2 - 0 |
Тиквеш Кавад. |
2.61 |
3.03 |
2.47 |
| 22.09.2024 |
Първа Лига |
Тиквеш Кавад. |
0 - 3 |
Вардар Скопие *** |
1.64 |
3.40 |
4.91 |
| 18.05.2024 |
Първа Лига |
Вардар Скопие |
2 - 2 |
Тиквеш Кавад. |
2.00 |
3.14 |
3.43 |
| 10.12.2023 |
Първа Лига |
Вардар Скопие |
2 - 0 |
Тиквеш Кавад. |
3.04 |
3.01 |
2.24 |
| 17.09.2023 |
Първа Лига |
Тиквеш Кавад. |
1 - 0 |
Вардар Скопие |
1.78 |
3.42 |
4.21 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 6 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Тиквеш Кавадарци имат изиграни 3 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 2 победи
и нямат равен мач.
Първа Лига класиране към 31.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Шкендия Тетово |
5 |
5 |
0 |
0 |
13 |
2 |
+11 |
15 |
| 2 |
Струга Трим-Лум |
5 |
3 |
1 |
1 |
10 |
3 |
+7 |
10 |
| 3 |
Тиквеш Кавадарци |
4 |
2 |
1 |
1 |
11 |
3 |
+8 |
7 |
| 4 |
Силекс Кратово |
5 |
2 |
1 |
2 |
11 |
7 |
+4 |
7 |
| 5 |
Шкендия Арачиново |
5 |
2 |
1 |
2 |
4 |
7 |
-3 |
7 |
| 6 |
Арсими Чегране |
5 |
2 |
1 |
2 |
4 |
9 |
-5 |
7 |
| 7 |
Вардар Скопие |
4 |
2 |
0 |
2 |
6 |
4 |
+2 |
6 |
| 8 |
Брегалница Щип |
5 |
2 |
0 |
3 |
8 |
10 |
-2 |
6 |
| 9 |
Скопие |
5 |
0 |
3 |
2 |
2 |
8 |
-6 |
3 |
| 10 |
Башкими Куманово |
5 |
0 |
0 |
5 |
1 |
17 |
-16 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Тиквеш Кавадарци |
|
| Вардар Скопие |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Тиквеш Кавадарци |
Тиквеш Кавадарци |
|
Вардар Скопие |
Вардар Скопие |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Шкендия Тетово |
|
|
|
|
0 - 2 |
|
|
| 2 |
Струга Трим-Лум |
|
|
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 3 |
Тиквеш Кавадарци |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 4 |
Силекс Кратово |
|
|
|
|
4 - 1 |
|
|
| 5 |
Шкендия Арачиново |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
|
|
| 6 |
Арсими Чегране |
5 - 1 |
|
5 - 1 |
|
|
|
|
| 7 |
Вардар Скопие |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 8 |
Брегалница Щип |
|
|
|
|
2 - 0 |
|
|
| 9 |
Скопие |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 10 |
Башкими Куманово |
|
0 - 5 |
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Тиквеш Кавадарци |
Вардар Скопие |
| Победи |
2 |
2 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
1 |
2 |
| Вкарани Голове |
11 |
6 |
| Получени Голове |
3 |
4 |
| Средно Вкарани |
2.75 |
1.50 |
| Средно Получени |
0.75 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
75% |
50% |
| Мачове Получил |
75% |
75% |
| Гол/Гол |
50% |
25% |
| Над 1.5 |
75% |
75% |
| Над 2.5 |
50% |
25% |
| Над 3.5 |
50% |
25% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
1 |
1 |
| Вкарани Голове |
5 |
0 |
| Получени Голове |
2 |
1 |
| Средно Вкарани |
2.50 |
0.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
50% |
0% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
50% |
0% |
| Над 1.5 |
50% |
0% |
| Над 2.5 |
50% |
0% |
| Над 3.5 |
50% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.61 |
3.48 |
1.83 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.83 |
1.25 |
1.23 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.75 |
1.39 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.61 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.89 |
1.81 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.07 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.70 |
1.99 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
31.08.2026 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите