Черна Гора - Първа Лига (2017 - 2018)
15:00
Титоград Подгорица
Искра Даниловград
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 3.20 | 3.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 1.36 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.50 | 2.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.03.2018 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Подгорица, а гостите от Даниловград. Разстоянието между двата града е 25.7 км. Мачът ще се играе на стадион Цветни Бряг, който има капацитет от 1 500 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Цветни Бряг. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Титоград Подгорица - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.03.2018 | Първа Лига | Сутиеска Никшич | 0 - 0 | Титоград Подг. | 1.52 | 3.50 | 6.00 |
| 04.03.2018 | Първа Лига | Титоград Подг. | 1 - 1 | Ком Подгорица | 1.39 | 4.22 | 5.97 |
| 28.02.2018 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 1 - 1 | Титоград Подг. | 1.95 | 3.05 | 3.75 |
| 24.02.2018 | Първа Лига | Титоград Подг. | 2 - 0 | Дечич Тузи | 1.25 | 4.84 | 8.78 |
| 09.12.2017 | Първа Лига | Рудар Плевля | 2 - 0 | Титоград Подг. | 2.71 | 3.10 | 2.33 |
| 06.12.2017 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 0 - 2 | Титоград Подг. | 2.91 | 2.94 | 2.30 |
| 02.12.2017 | Първа Лига | Титоград Подг. | 5 - 0 | Петровац | 1.51 | 3.57 | 5.92 |
| 28.11.2017 | Първа Лига | Титоград Подг. | 0 - 1 | Зета Голубовци | - | - | - |
| 22.11.2017 | Купа Черна Гора | Титоград Подг. | 3 - 0 | Морнар Бар | 1.24 | 4.93 | 9.05 |
| 18.11.2017 | Първа Лига | Искра Даниловград | 0 - 1 | Титоград Подг. | 3.06 | 3.02 | 2.19 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Искра Даниловград - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.03.2018 | Първа Лига | Искра Даниловград | 2 - 1 | Зета Голубовци | 2.88 | 2.84 | 2.36 |
| 04.03.2018 | Първа Лига | Петровац | 0 - 0 | Искра Даниловград | 2.29 | 2.84 | 2.97 |
| 28.02.2018 | Първа Лига | Сутиеска Никшич | 3 - 1 | Искра Даниловград | 1.42 | 3.60 | 7.50 |
| 24.02.2018 | Първа Лига | Искра Даниловград | 3 - 0 | Ком Подгорица | 1.95 | 2.96 | 3.70 |
| 10.12.2017 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 0 - 1 | Искра Даниловград | 1.32 | 4.27 | 8.17 |
| 06.12.2017 | Първа Лига | Дечич Тузи | 3 - 1 | Искра Даниловград | 2.61 | 3.14 | 2.40 |
| 02.12.2017 | Първа Лига | Искра Даниловград | 0 - 2 | Рудар Плевля | 2.60 | 2.86 | 2.62 |
| 25.11.2017 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 0 - 1 | Искра Даниловград | 1.90 | 3.25 | 3.51 |
| 18.11.2017 | Първа Лига | Искра Даниловград | 0 - 1 | Титоград Подг. | 3.06 | 3.02 | 2.19 |
| 04.11.2017 | Първа Лига | Зета Голубовци | 1 - 2 | Искра Даниловград | 1.49 | 3.58 | 5.83 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.11.2017 | Първа Лига | Искра Даниловград | 0 - 1 | Титоград Подг. | 3.06 | 3.02 | 2.19 |
| 09.09.2017 | Първа Лига | Титоград Подг. | 2 - 0 | Искра Даниловград | 1.39 | 3.92 | 6.94 |
| 01.04.2017 | Първа Лига | Титоград Подг. | 1 - 2 | Искра Даниловград | 1.54 | 3.30 | 6.44 |
| 04.12.2016 | Първа Лига | Искра Даниловград | 1 - 3 | Титоград Подг. | 3.99 | 3.23 | 1.80 |
| 10.09.2016 | Първа Лига | Титоград Подг. | 0 - 0 | Искра Даниловград | 1.41 | 4.04 | 6.78 |
| 09.04.2016 | Първа Лига | Искра Даниловград | 0 - 0 | Титоград Подг. | 6.90 | 3.79 | 1.44 |
| 09.03.2016 | Първа Лига | Титоград Подг. | 5 - 0 | Искра Даниловград | 1.28 | 4.50 | 8.30 |
| 06.10.2015 | Първа Лига | Искра Даниловград | 2 - 3 | Титоград Подг. | 5.01 | 3.60 | 1.56 |
В последните 8 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Титоград Подгорица имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 14.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сутиеска Никшич | 23 | +27 | 55 |
| 2 | Будучност Подгорица | 23 | +12 | 39 |
| 3 | Зета Голубовци | 23 | +6 | 32 |
| 4 | Рудар Плевля | 23 | +4 | 30 |
| 5 | Титоград Подгорица | 23 | +3 | 30 |
| 6 | Гарбал Радановичи | 23 | -3 | 30 |
| 7 | Искра Даниловград | 23 | -3 | 30 |
| 8 | Ком Подгорица | 23 | -12 | 24 |
| 9 | Петровац | 23 | -14 | 22 |
| 10 | Дечич Тузи | 23 | -20 | 16 |
Хронология в първенството
| Титоград Подгорица | |
| Искра Даниловград | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Титоград Подгорица | Титоград Подгорица | Искра Даниловград | Искра Даниловград | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Сутиеска Никшич | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 2 | Будучност Подгорица | 3 - 3 | 1 - 1 | 3 - 3 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 3 | Зета Голубовци | 0 - 1 | 3 - 0 | 0 - 1 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 4 | Рудар Плевля | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 5 | Титоград Подгорица | - | - | - | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 6 | Гарбал Радановичи | 2 - 1 | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 7 | Искра Даниловград | 2 - 0 | 0 - 1 | 2 - 0 | - | - | - | |
| 8 | Ком Подгорица | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 9 | Петровац | 5 - 0 | 1 - 0 | 5 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 10 | Дечич Тузи | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 4 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Титоград Подгорица | Искра Даниловград | |
| Позиция | 5 | 7 |
| Точки | 30 | 30 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 3 |
| Точки | 17 | 16 |
Форма в шампионата
| Титоград Подгорица | Искра Даниловград | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
9 7 |
8
6 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
5 2 |
5
1 6 |
Голове в шампионата
| Титоград Подгорица | Искра Даниловград | |
|
Вкарани
Получени |
26
23 |
20
23 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
18
11 |
9
15 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 3.20 | 3.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 1.36 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.50 | 2.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.03.2018 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
