Казахстан - Висша Лига (2018)
12:00
Тобол Костанай
Атирау
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 3.20 | 4.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 1.36 | 2.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.04.2018 08:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Костанай, а гостите от Атирау. Разстоянието между двата града е 1 074.3 км. Мачът ще се играе на стадион Централен стадион Костанай, който има капацитет от 10 500 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Централен стадион Костанай. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Тобол Костанай - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.04.2018 | Висша Лига | Кизилжар Петропавл | 1 - 2 | Тобол Костанай | 2.84 | 2.84 | 2.42 |
| 17.03.2018 | Висша Лига | Тобол Костанай | 0 - 1 | Шахтьор Караганди | 2.02 | 2.93 | 3.52 |
| 11.03.2018 | Висша Лига | Жетису Талдикорган | 0 - 1 | Тобол Костанай | 2.51 | 2.97 | 2.62 |
| 04.02.2018 | Приятелски срещи | Анжи Махачкала | 1 - 0 | Тобол Костанай | - | - | - |
| 15.01.2018 | Приятелски срещи | Сивасспор | 1 - 0 | Тобол Костанай | - | - | - |
| 05.11.2017 | Висша Лига | Тобол Костанай | 2 - 0 | Атирау | 1.31 | 4.49 | 7.29 |
| 28.10.2017 | Висша Лига | Шахтьор Караганди | 1 - 1 | Тобол Костанай | 9.30 | 4.74 | 1.24 |
| 22.10.2017 | Висша Лига | Тобол Костанай | 4 - 1 | Окжетпес Кокшетау | 1.55 | 3.58 | 4.99 |
| 01.10.2017 | Висша Лига | Тобол Костанай | 1 - 1 | Астана | 5.37 | 3.66 | 1.51 |
| 24.09.2017 | Висша Лига | Кайрат Алмати | 2 - 0 | Тобол Костанай | 1.38 | 4.18 | 6.40 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Атирау - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.03.2018 | Висша Лига | Атирау | 0 - 1 | Ордабаси Шимкент | 2.49 | 2.82 | 2.71 |
| 17.03.2018 | Висша Лига | Кайрат Алмати | 2 - 0 | Атирау | 1.34 | 4.12 | 7.45 |
| 11.03.2018 | Висша Лига | Иртиш Павлодар | 2 - 1 | Атирау | 1.62 | 3.34 | 5.07 |
| 05.11.2017 | Висша Лига | Тобол Костанай | 2 - 0 | Атирау | 1.31 | 4.49 | 7.29 |
| 28.10.2017 | Висша Лига | Атирау | 3 - 2 | Тараз | 1.75 | 3.13 | 4.39 |
| 22.10.2017 | Висша Лига | Кайсар Къзълорда | 4 - 1 | Атирау | 1.49 | 3.62 | 6.09 |
| 14.10.2017 | Купа на Казахстан | Кайрат Алмати | 1 - 0 | Атирау | 1.33 | 4.50 | 7.50 |
| 30.09.2017 | Висша Лига | Атирау | 3 - 1 | Шахтьор Караганди | 1.60 | 3.44 | 4.94 |
| 24.09.2017 | Висша Лига | Окжетпес Кокшетау | 1 - 2 | Атирау | - | - | - |
| 20.09.2017 | Висша Лига | Акжайк | 1 - 0 | Атирау | 2.35 | 2.87 | 2.87 |
Общо 3 победи и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 6 загуби в последните 7 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2017 | Висша Лига | Тобол Костанай | 2 - 0 | Атирау | 1.31 | 4.49 | 7.29 |
| 29.07.2017 | Висша Лига | Атирау | 1 - 0 | Тобол Костанай | 2.48 | 2.97 | 2.65 |
| 08.03.2017 | Висша Лига | Тобол Костанай | 3 - 0 | Атирау | 2.08 | 3.00 | 3.27 |
| 29.10.2016 | Група за Изпадане | Атирау | 3 - 0 | Тобол Костанай | 1.79 | 3.35 | 3.86 |
| 14.08.2016 | Група за Изпадане | Тобол Костанай | 0 - 0 | Атирау | 1.92 | 3.25 | 3.54 |
| 29.06.2016 | Висша Лига | Атирау | 0 - 0 | Тобол Костанай | 2.12 | 3.14 | 3.13 |
| 21.05.2016 | Висша Лига | Тобол Костанай | 1 - 2 | Атирау | 1.72 | 3.31 | 4.24 |
| 20.06.2015 | Висша Лига | Тобол Костанай | 2 - 2 | Атирау | 2.39 | 3.02 | 2.73 |
| 11.04.2015 | Висша Лига | Атирау | 1 - 2 | Тобол Костанай | 1.89 | 3.19 | 3.66 |
| 09.11.2014 | Група за Изпадане | Атирау | 0 - 3 | Тобол Костанай | 2.10 | 3.27 | 3.03 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 3 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Тобол Костанай имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 07.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Астана | 3 | +7 | 9 |
| 2 | Ордабаси Шимкент | 3 | +3 | 9 |
| 3 | Кайрат Алмати | 3 | +3 | 7 |
| 4 | Иртиш Павлодар | 3 | +1 | 6 |
| 5 | Тобол Костанай | 3 | +1 | 6 |
| 6 | Шахтьор Караганди | 3 | 0 | 4 |
| 7 | Акжайк | 3 | -2 | 4 |
| 8 | Жетису Талдикорган | 3 | -3 | 1 |
| 8 | Кайсар Къзълорда | 3 | -3 | 1 |
| 10 | Кизилжар Петропавл | 3 | -3 | 0 |
| 11 | Атирау | 3 | -4 | 0 |
| 12 | Актобе | 3 | 0 | -2 |
Хронология в първенството
| Тобол Костанай | |
| Атирау | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Тобол Костанай | Тобол Костанай | Атирау | Атирау | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Астана | |||||||
| 2 | Ордабаси Шимкент | 0 - 1 | ||||||
| 3 | Кайрат Алмати | 2 - 0 | 2 - 0 | |||||
| 4 | Иртиш Павлодар | 2 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 5 | Тобол Костанай | - | - | - | ||||
| 6 | Шахтьор Караганди | 0 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 7 | Акжайк | |||||||
| 8 | Жетису Талдикорган | 0 - 1 | ||||||
| 8 | Кайсар Къзълорда | |||||||
| 10 | Кизилжар Петропавл | 1 - 2 | ||||||
| 11 | Атирау | - | - | - | ||||
| 12 | Актобе | |||||||
Класиране в шампионата
| Тобол Костанай | Атирау | |
| Позиция | 5 | 11 |
| Точки | 6 | 0 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 12 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Тобол Костанай | Атирау | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
0 1 |
0
0 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 1 |
0
0 2 |
Голове в шампионата
| Тобол Костанай | Атирау | |
|
Вкарани
Получени |
3
2 |
1
5 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
1 |
1
4 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 3.20 | 4.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 1.36 | 2.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.04.2018 08:00. Възможни са промени към настоящия момент!
