Япония - Джей2 Лига (2026 - 2027)
събота, 15 август, 2026
12:00
Точиги Сити
Ванрауре Хачинохе
5 - 0
(2 - 0, 3 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Ванрауре Хачинохе
Няма гласували за футболния мач
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.25 |
3.40 |
2.85 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.40 |
1.30 |
1.57 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.25 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.70 |
2.10 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.08.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Точиги, а гостите от Хачинохе.
Разстоянието между двата града е 484.1 км.
Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Точиги Сити - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.08.2026 |
Джей2 Лига |
Монтедио Ямагата |
2 - 0 |
Точиги Сити |
2.40 |
3.15 |
2.71 |
| 06.06.2026 |
Плейофи |
Точиги Сити |
3 - 1 |
Рейлак Шига |
1.77 |
3.51 |
4.06 |
| 30.05.2026 |
Плейофи |
Точиги Сити |
2 - 2 |
Джубило Ивата |
2.24 |
3.26 |
2.84 |
| 24.05.2026 |
Джей2 Лига |
Блаублиц Акита |
1 - 0 |
Точиги Сити |
2.04 |
3.12 |
3.45 |
| 16.05.2026 |
Джей2 Лига |
Точиги Сити |
3 - 0 |
Монтедио Ямагата |
2.10 |
3.31 |
3.10 |
| 09.05.2026 |
Джей2 Лига |
Теспа Гунма |
0 - 0 |
Точиги Сити |
2.62 |
3.43 |
2.34 |
| 06.05.2026 |
Джей2 Лига |
Точиги Сити |
2 - 2 |
Йокохама ФК |
3.18 |
3.33 |
2.07 |
| 02.05.2026 |
Джей2 Лига |
Шонан Белмар |
1 - 2 |
Точиги Сити |
1.74 |
3.59 |
4.08 |
| 29.04.2026 |
Джей2 Лига |
Сагамихара |
1 - 0 |
Точиги Сити |
2.25 |
3.23 |
2.88 |
| 25.04.2026 |
Джей2 Лига |
Точиги Сити |
2 - 1 |
Точиги СК |
2.24 |
3.23 |
2.89 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 2 равенства
в последните 5 домакинства.
Ванрауре Хачинохе - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.08.2026 |
Джей2 Лига |
Ванрауре Х. |
2 - 0 |
Каталер Тояма |
2.70 |
3.12 |
2.40 |
| 16.07.2026 |
Приятелски срещи |
Кавазаки Фронтале |
0 - 0 |
Ванрауре Х. |
- |
- |
- |
| 07.06.2026 |
Плейофи |
Ванрауре Х. |
1 - 1 |
Имабари |
2.19 |
3.06 |
3.16 |
| 01.06.2026 |
Плейофи |
Ванрауре Х. |
0 - 1 |
Фукушима Юн. |
1.66 |
3.56 |
4.62 |
| 24.05.2026 |
Джей2 Лига |
Ванрауре Х. |
0 - 0 |
Точиги СК |
2.35 |
3.04 |
2.89 |
| 16.05.2026 |
Джей2 Лига |
Сагамихара |
1 - 1 |
Ванрауре Х. |
2.68 |
2.95 |
2.57 |
| 10.05.2026 |
Джей2 Лига |
Ванрауре Х. |
1 - 1 |
Вегалта Сендай |
3.28 |
3.03 |
2.15 |
| 06.05.2026 |
Джей2 Лига |
Ванрауре Х. |
0 - 1 |
Шонан Белмар |
2.68 |
3.04 |
2.54 |
| 03.05.2026 |
Джей2 Лига |
Ванрауре Х. |
0 - 1 |
Теспа Гунма |
1.70 |
3.52 |
4.47 |
| 29.04.2026 |
Джей2 Лига |
Йокохама ФК |
4 - 1 |
Ванрауре Х. |
1.83 |
3.15 |
4.22 |
Общо 1 победа, 5 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 1 загуба
в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.04.2026 |
Джей2 Лига |
Точиги Сити |
2 - 4 |
Ванрауре Х. |
2.51 |
3.02 |
2.69 |
| 15.03.2026 |
Джей2 Лига |
Ванрауре Х. |
0 - 1 |
Точиги Сити |
2.32 |
3.07 |
2.89 |
В последните 2 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 1 победа
и нямат равен мач.
На домашния терен на Точиги Сити имат изиграна само 1 среща,
като победители са били гостите.
Джей2 Лига класиране към 15.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Ванрауре Хачинохе |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 1 |
Консадол Сапоро |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 1 |
Монтедио Ямагата |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 1 |
Саган Тошу |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 1 |
Фуджиеда МИФК |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 6 |
Иваки |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 7 |
Йокохама ФК |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 7 |
Омия Ардижа |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 7 |
Шонан Белмар |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 10 |
Блаублиц Акита |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 10 |
Джубило Ивата |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 12 |
Имабари |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 13 |
Албирекс Ниигата |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 13 |
Оита Тринита |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 13 |
Тегеваджаро Миядзаки |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 16 |
Вегалта Сендай |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 16 |
Вентфорет Кофу |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 16 |
Каталер Тояма |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 16 |
Токушима Вортис |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 16 |
Точиги Сити |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Точиги Сити |
|
| Ванрауре Хачинохе |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Точиги Сити |
Ванрауре Хачинохе |
| Победи |
0 |
1 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
1 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
2 |
| Получени Голове |
2 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
2.00 |
| Средно Получени |
2.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
100% |
| Мачове Получил |
100% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.25 |
3.40 |
2.85 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.40 |
1.30 |
1.57 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.25 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.70 |
2.10 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.08.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Ванрауре Хачинохе
Няма гласували за футболния мач