Нидерландия - Ерсте Дивизи (2016 - 2017)
21:00
ТОП Ос
Ахил '29
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 4.00 | 4.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.25 | 2.10 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 7.00 | 1.10 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.40 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.83 | 1.83 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.03.2017 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ос, а гостите от Грусбек. Разстоянието между двата града е 28.8 км. Мачът ще се играе на стадион Хесен Яхтс, който има капацитет от 4 700 места. Снимки от Google карта стадион Хесен Яхтс. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
ТОП Ос - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.03.2017 | Ерсте Дивизи | Еммен | 2 - 0 | ТОП Ос | 1.40 | 4.76 | 5.95 |
| 13.03.2017 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 2 - 7 | Камбур | 5.73 | 4.40 | 1.44 |
| 10.03.2017 | Ерсте Дивизи | Ваалвийк | 3 - 0 | ТОП Ос | 1.68 | 3.98 | 4.05 |
| 03.03.2017 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 0 - 3 | Йънг Аякс | 4.05 | 4.17 | 1.65 |
| 24.02.2017 | Ерсте Дивизи | Алмере Сити | 3 - 3 | ТОП Ос | 1.42 | 4.73 | 5.60 |
| 17.02.2017 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 1 - 1 | Ден Бош | 2.31 | 3.56 | 2.66 |
| 10.02.2017 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 1 - 2 | ТОП Ос | 1.44 | 4.61 | 5.49 |
| 06.02.2017 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 0 - 3 | МВВ Маастрихт | 3.40 | 3.66 | 1.90 |
| 03.02.2017 | Ерсте Дивизи | Телстар | 3 - 1 | ТОП Ос | 2.21 | 3.53 | 2.79 |
| 27.01.2017 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 0 - 3 | ВВВ Венло | 4.25 | 3.92 | 1.65 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 4 загуби в последните 5 домакинства.
Ахил '29 - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.03.2017 | Ерсте Дивизи | Ахил '29 | 3 - 3 | Алмере Сити | 5.72 | 4.38 | 1.45 |
| 13.03.2017 | Ерсте Дивизи | Ахил '29 | 2 - 3 | Ваалвийк | 4.00 | 3.63 | 1.76 |
| 10.03.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 0 - 1 | Ахил '29 | 1.68 | 3.72 | 4.36 |
| 05.03.2017 | Ерсте Дивизи | Ахил '29 | 0 - 3 | Камбур | 8.84 | 5.12 | 1.28 |
| 24.02.2017 | Ерсте Дивизи | ВВВ Венло | 4 - 0 | Ахил '29 | 1.09 | 8.83 | 16.30 |
| 17.02.2017 | Ерсте Дивизи | Ахил '29 | 2 - 3 | Йънг Аякс | 6.39 | 4.85 | 1.37 |
| 10.02.2017 | Ерсте Дивизи | Телстар | 1 - 1 | Ахил '29 | 1.44 | 4.12 | 6.30 |
| 06.02.2017 | Ерсте Дивизи | Ахил '29 | 4 - 3 | ФК Айндховен | 5.65 | 4.12 | 1.48 |
| 03.02.2017 | Ерсте Дивизи | МВВ Маастрихт | 0 - 0 | Ахил '29 | 1.16 | 6.44 | 13.02 |
| 27.01.2017 | Ерсте Дивизи | Ахил '29 | 1 - 2 | Хелмонд Спорт | 5.03 | 3.76 | 1.59 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.11.2016 | Ерсте Дивизи | Ахил '29 | 1 - 2 | ТОП Ос | 2.77 | 3.52 | 2.22 |
| 05.02.2016 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 1 - 1 | Ахил '29 | 1.73 | 3.77 | 4.04 |
| 24.08.2015 | Ерсте Дивизи | Ахил '29 | 1 - 0 | ТОП Ос | 2.62 | 3.35 | 2.42 |
| 13.02.2015 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 2 - 2 | Ахил '29 | 1.60 | 4.01 | 4.57 |
| 19.09.2014 | Ерсте Дивизи | Ахил '29 | 2 - 2 | ТОП Ос | 3.96 | 3.71 | 1.74 |
| 08.12.2013 | Ерсте Дивизи | Ахил '29 | 1 - 4 | ТОП Ос | 2.43 | 3.47 | 2.51 |
| 02.09.2013 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 0 - 1 | Ахил '29 | 1.84 | 3.60 | 3.63 |
В последните 7 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на ТОП Ос имат изиграни 3 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Ерсте Дивизи класиране към 31.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ВВВ Венло | 31 | +44 | 69 |
| 2 | Йънг Аякс | 31 | +30 | 58 |
| 3 | Йънг ПСВ | 31 | +25 | 56 |
| 4 | МВВ Маастрихт | 31 | +15 | 55 |
| 5 | Волендам | 31 | +20 | 54 |
| 6 | Камбур | 31 | +20 | 53 |
| 7 | НАК Бреда | 31 | +9 | 53 |
| 8 | Алмере Сити | 31 | +9 | 51 |
| 9 | Ваалвийк | 31 | +2 | 49 |
| 10 | Еммен | 31 | +9 | 46 |
| 11 | ФК Айндховен | 31 | -8 | 43 |
| 12 | Ден Бош | 31 | -11 | 38 |
| 13 | Хелмонд Спорт | 31 | -15 | 38 |
| 14 | Де Граафшап | 31 | 0 | 36 |
| 15 | Телстар | 31 | -12 | 34 |
| 16 | ТОП Ос | 31 | -29 | 31 |
| 17 | Фортуна Ситард | 31 | -16 | 28 |
| 18 | Йънг Утрехт | 31 | -23 | 28 |
| 19 | Дордрехт | 31 | -21 | 22 |
| 20 | Ахил '29 | 31 | -48 | 11 |
Хронология в първенството
| ТОП Ос | |
| Ахил '29 | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | ТОП Ос | ТОП Ос | Ахил '29 | Ахил '29 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | ВВВ Венло | 0 - 3 | 2 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 2 | Йънг Аякс | 0 - 3 | 7 - 0 | 0 - 3 | 2 - 3 | 7 - 1 | 7 - 1 | |
| 3 | Йънг ПСВ | 2 - 4 | 4 - 0 | 4 - 0 | ||||
| 4 | МВВ Маастрихт | 0 - 3 | 3 - 0 | 0 - 3 | 2 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 5 | Волендам | 3 - 1 | 0 - 6 | |||||
| 6 | Камбур | 2 - 7 | 4 - 2 | 2 - 7 | 0 - 3 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 7 | НАК Бреда | 3 - 4 | 3 - 4 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 8 | Алмере Сити | 2 - 3 | 3 - 3 | 2 - 3 | 3 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 9 | Ваалвийк | 2 - 5 | 3 - 0 | 2 - 5 | 2 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 10 | Еммен | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 2 | 0 - 4 | |||
| 11 | ФК Айндховен | 6 - 2 | 1 - 2 | 6 - 2 | 4 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 12 | Ден Бош | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 13 | Хелмонд Спорт | 3 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 14 | Де Граафшап | 3 - 5 | 0 - 0 | |||||
| 15 | Телстар | 0 - 2 | 3 - 1 | 0 - 2 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 16 | ТОП Ос | - | - | - | 1 - 2 | |||
| 17 | Фортуна Ситард | 3 - 1 | 3 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 18 | Йънг Утрехт | 4 - 2 | 4 - 2 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 19 | Дордрехт | 4 - 2 | 1 - 1 | 4 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 20 | Ахил '29 | 1 - 2 | - | - | - | |||
Класиране в шампионата
| ТОП Ос | Ахил '29 | |
| Позиция | 16 | 20 |
| Точки | 31 | 11 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 18 | 18 |
| Точки | 17 | 8 |
Форма в шампионата
| ТОП Ос | Ахил '29 | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
4 18 |
3
5 23 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
2 8 |
2
2 11 |
Голове в шампионата
| ТОП Ос | Ахил '29 | |
|
Вкарани
Получени |
55
84 |
27
75 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
32
41 |
9
34 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 4.00 | 4.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.25 | 2.10 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 7.00 | 1.10 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.40 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.83 | 1.83 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.03.2017 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
