Исландия - Купа на Лигата (2018)
събота, 24 февруари, 2018
19:00
Тор Акурейри
Филкир Рейкявик
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.00 |
3.60 |
2.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.72 |
1.28 |
1.36 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.25 |
1.57 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.37 |
1.55 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
24.02.2018 16:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Акурейри, а гостите от Рейкявик.
Разстоянието между двата града е 248.6 км.
Мачът ще се играе на стадион
Торсвьолур,
който има капацитет от
1 500 места, от които седящи 984.
Снимки от Google карта
стадион Торсвьолур.
Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Тор Акурейри - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.02.2018 |
Купа на Лигата |
Гриндавик |
0 - 0 |
Тор Акурейри |
1.40 |
4.50 |
5.50 |
| 23.09.2017 |
Първа Дивизия |
Лейкнир Фаскр. |
0 - 3 |
Тор Акурейри |
3.60 |
3.99 |
1.71 |
| 16.09.2017 |
Първа Дивизия |
Тор Акурейри |
3 - 3 |
Лейкнир Рейкявик |
2.02 |
3.56 |
2.94 |
| 09.09.2017 |
Първа Дивизия |
ХК Коупавогюр |
2 - 0 |
Тор Акурейри |
2.29 |
3.42 |
2.58 |
| 30.08.2017 |
Първа Дивизия |
Тор Акурейри |
0 - 3 |
Кефлавик |
2.68 |
3.39 |
2.26 |
| 26.08.2017 |
Първа Дивизия |
Грота Селтярнарнес |
1 - 3 |
Тор Акурейри |
4.16 |
3.51 |
1.70 |
| 18.08.2017 |
Първа Дивизия |
Тор Акурейри |
2 - 2 |
Фрам Рейкявик |
1.79 |
3.60 |
3.55 |
| 11.08.2017 |
Първа Дивизия |
Тор Акурейри |
0 - 0 |
ИР Рейкявик |
1.45 |
4.08 |
5.38 |
| 02.08.2017 |
Първа Дивизия |
Хаукар Хафнарфьордур |
2 - 0 |
Тор Акурейри |
2.38 |
3.39 |
2.50 |
| 27.07.2017 |
Първа Дивизия |
Тор Акурейри |
2 - 0 |
Тротур Рейкявик |
2.14 |
3.42 |
2.84 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Филкир Рейкявик - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.02.2018 |
Купа на Лигата |
Филкир Рейкявик |
2 - 2 |
ХК Коупавогюр |
1.45 |
4.32 |
5.35 |
| 11.02.2018 |
Купа на Лигата |
Филкир Рейкявик |
2 - 1 |
ФХ Хафнарфьордур |
3.43 |
3.53 |
1.89 |
| 05.02.2018 |
Исландия |
Фьолнир Рейкявик |
3 - 2 |
Филкир Рейкявик |
2.27 |
3.71 |
2.52 |
| 01.02.2018 |
Исландия |
КР Рейкявик |
0 - 1 |
Филкир Рейкявик |
1.80 |
3.65 |
3.59 |
| 17.01.2018 |
Исландия |
Филкир Рейкявик |
3 - 0 |
ИР Рейкявик |
1.20 |
5.75 |
8.50 |
| 12.01.2018 |
Исландия |
Валур Рейкявик |
1 - 3 |
Филкир Рейкявик |
1.68 |
3.75 |
3.75 |
| 06.01.2018 |
Исландия |
Филкир Рейкявик |
0 - 0 |
Фрам Рейкявик |
1.26 |
5.42 |
7.87 |
| 23.09.2017 |
Първа Дивизия |
Филкир Рейкявик |
2 - 1 |
ИР Рейкявик |
1.20 |
5.72 |
9.59 |
| 16.09.2017 |
Първа Дивизия |
Хаукар Хафнарфьордур |
0 - 6 |
Филкир Рейкявик |
2.94 |
3.48 |
2.06 |
| 07.09.2017 |
Първа Дивизия |
Филкир Рейкявик |
3 - 1 |
Тротур Рейкявик |
1.77 |
3.50 |
3.71 |
Общо 7 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 1 загуба
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 15.07.2017 |
Първа Дивизия |
Тор Акурейри |
1 - 1 |
Филкир Рейкявик |
2.68 |
3.38 |
2.25 |
| 06.05.2017 |
Първа Дивизия |
Филкир Рейкявик |
3 - 1 |
Тор Акурейри |
1.62 |
3.64 |
4.42 |
| 18.08.2014 |
Висша Лига |
Филкир Рейкявик |
4 - 1 |
Тор Акурейри |
1.88 |
3.49 |
3.45 |
| 22.05.2014 |
Висша Лига |
Тор Акурейри |
5 - 2 |
Филкир Рейкявик |
2.88 |
3.50 |
2.10 |
| 15.03.2014 |
Исландия |
Филкир Рейкявик |
1 - 1 |
Тор Акурейри |
1.95 |
3.75 |
3.00 |
| 19.08.2013 |
Висша Лига |
Тор Акурейри |
2 - 2 |
Филкир Рейкявик |
2.54 |
3.26 |
2.50 |
| 26.05.2013 |
Висша Лига |
Филкир Рейкявик |
1 - 4 |
Тор Акурейри |
1.74 |
3.55 |
4.11 |
| 15.09.2011 |
Висша Лига |
Тор Акурейри |
2 - 0 |
Филкир Рейкявик |
2.22 |
3.36 |
2.83 |
| 26.06.2011 |
Висша Лига |
Филкир Рейкявик |
1 - 1 |
Тор Акурейри |
1.43 |
3.99 |
6.02 |
| 11.07.2007 |
Купа на Исландия |
Тор Акурейри |
1 - 4 |
Филкир Рейкявик |
5.78 |
3.57 |
1.55 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 3 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Тор Акурейри имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Тор Акурейри класиране във Висша Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Валур Рейкявик |
22 |
15 |
5 |
2 |
43 |
20 |
+23 |
50 |
| 2 |
Стярнан Гардабаер |
22 |
10 |
8 |
4 |
46 |
25 |
+21 |
38 |
| 3 |
ФХ Хафнарфьордур |
22 |
9 |
8 |
5 |
33 |
25 |
+8 |
35 |
| 4 |
КР Рейкявик |
22 |
8 |
7 |
7 |
31 |
29 |
+2 |
31 |
| 5 |
Гриндавик |
22 |
9 |
4 |
9 |
31 |
39 |
-8 |
31 |
| 6 |
Брейдаблик Коупавогюр |
22 |
9 |
3 |
10 |
34 |
35 |
-1 |
30 |
| 7 |
КА Акурейри |
22 |
7 |
8 |
7 |
37 |
31 |
+6 |
29 |
| 8 |
Викингур Рейкявик |
22 |
7 |
6 |
9 |
32 |
36 |
-4 |
27 |
| 9 |
Вестманаейяр |
22 |
7 |
4 |
11 |
32 |
38 |
-6 |
25 |
| 10 |
Фьолнир Рейкявик |
22 |
6 |
7 |
9 |
32 |
40 |
-8 |
25 |
| 11 |
Викингур Олафсвик |
22 |
6 |
4 |
12 |
24 |
44 |
-20 |
22 |
| 12 |
Акранес |
22 |
3 |
8 |
11 |
28 |
41 |
-13 |
17 |
Филкир Рейкявик класиране в Първа Дивизия
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Филкир Рейкявик |
22 |
15 |
3 |
4 |
50 |
19 |
+31 |
48 |
| 2 |
Кефлавик |
22 |
14 |
4 |
4 |
43 |
24 |
+19 |
46 |
| 3 |
Тротур Рейкявик |
22 |
13 |
3 |
6 |
37 |
21 |
+16 |
42 |
| 4 |
ХК Коупавогюр |
22 |
14 |
0 |
8 |
36 |
28 |
+8 |
42 |
| 5 |
Лейкнир Рейкявик |
22 |
10 |
6 |
6 |
38 |
31 |
+7 |
36 |
| 6 |
Тор Акурейри |
22 |
10 |
4 |
8 |
35 |
31 |
+4 |
34 |
| 7 |
Хаукар Хафнарфьордур |
22 |
9 |
6 |
7 |
34 |
39 |
-5 |
33 |
| 8 |
Селфос |
22 |
8 |
4 |
10 |
27 |
29 |
-2 |
28 |
| 9 |
Фрам Рейкявик |
22 |
7 |
6 |
9 |
32 |
39 |
-7 |
27 |
| 10 |
ИР Рейкявик |
22 |
5 |
4 |
13 |
27 |
38 |
-11 |
19 |
| 11 |
Лейкнир Фаскрудсфирди |
22 |
3 |
1 |
18 |
23 |
53 |
-30 |
10 |
| 12 |
Грота Селтярнарнес |
22 |
2 |
3 |
17 |
16 |
46 |
-30 |
9 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.00 |
3.60 |
2.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.72 |
1.28 |
1.36 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.25 |
1.57 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.37 |
1.55 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
24.02.2018 16:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач