Португалия - Купа на Португалия (2023 - 2024)
19:00
Торензе
Тондела
с резултат 2 - 4 в продълженията
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 3.20 | 3.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 1.33 | 1.62 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.38 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.62 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 26.11.2023 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ториш Ведраш, а гостите от Тондела. Разстоянието между двата града е 187.5 км. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Отговорна Игра
Торензе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.11.2023 | Лига Португал 2 | Маритимо | 1 - 2 | Торензе | 1.67 | 3.46 | 4.86 |
| 12.11.2023 | Лига Португал 2 | Торензе | 0 - 0 | Мафра | 2.18 | 3.17 | 3.08 |
| 05.11.2023 | Лига Португал 2 | Тондела | 1 - 2 | Торензе | 2.26 | 3.14 | 2.95 |
| 28.10.2023 | Лига Португал 2 | Торензе | 1 - 2 | Пасош Ферейра | 1.97 | 3.35 | 3.40 |
| 22.10.2023 | Купа на Португалия | Торензе | 2 - 1 | Рио Аве | 2.43 | 3.04 | 2.79 |
| 08.10.2023 | Лига Португал 2 | Порто Б | 2 - 2 | Торензе | 2.34 | 3.19 | 2.81 |
| 02.10.2023 | Лига Португал 2 | Торензе | 2 - 2 | Ош Белененсеш | 1.58 | 3.64 | 5.33 |
| 24.09.2023 | Купа на Португалия | Ориентал Лисабон | 0 - 1 | Торензе | 7.78 | 4.38 | 1.35 |
| 17.09.2023 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 0 - 2 | Торензе | 2.28 | 3.20 | 2.86 |
| 03.09.2023 | Лига Португал 2 | Торензе | 3 - 1 | Оливейрензе | 1.92 | 3.34 | 3.58 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Тондела - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.11.2023 | Лига Португал 2 | Тондела | 2 - 0 | Фейрензе | 1.93 | 3.31 | 3.64 |
| 12.11.2023 | Лига Португал 2 | Ланк Вилаверд. | 1 - 2 | Тондела | 3.00 | 3.25 | 2.17 |
| 05.11.2023 | Лига Португал 2 | Тондела | 1 - 2 | Торензе | 2.26 | 3.14 | 2.95 |
| 28.10.2023 | Лига Португал 2 | Маритимо | 2 - 2 | Тондела | 1.64 | 3.53 | 4.85 |
| 07.10.2023 | Лига Португал 2 | Тондела | 4 - 2 | Лейшоес | 1.98 | 3.25 | 3.52 |
| 01.10.2023 | Лига Португал 2 | Униао Лейрия | 2 - 2 | Тондела | 1.96 | 3.19 | 3.65 |
| 27.09.2023 | Купа на Лигата | Фарензе | 1 - 0 | Тондела | 1.63 | 3.58 | 5.39 |
| 16.09.2023 | Лига Португал 2 | Тондела | 2 - 1 | Мафра | 2.33 | 3.00 | 2.97 |
| 09.09.2023 | Купа на Лигата | Витория Гимараеш | 0 - 1 | Тондела | 1.41 | 4.18 | 7.53 |
| 01.09.2023 | Лига Португал 2 | Тондела | 0 - 1 | Ош Белененсеш | 2.06 | 3.20 | 3.34 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2023 | Лига Португал 2 | Тондела | 1 - 2 | Торензе | 2.26 | 3.14 | 2.95 |
| 04.03.2023 | Лига Португал 2 | Тондела | 1 - 1 | Торензе | 2.18 | 3.02 | 3.23 |
| 24.11.2022 | Купа на Лигата | Тондела | 1 - 1 | Торензе | 1.89 | 3.28 | 4.02 |
| 11.09.2022 | Лига Португал 2 | Торензе | 0 - 3 | Тондела | 2.26 | 3.18 | 2.98 |
В последните 4 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Торензе имат изиграна само 1 среща, като победители са били гостите.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Класиране в Лига Португал 2
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Насионал Мадейра | 11 | +11 | 23 |
| 2 | Санта Клара | 11 | +11 | 23 |
| 3 | АВС Футбол САД | 11 | +5 | 22 |
| 4 | Торензе | 11 | +6 | 19 |
| 5 | Маритимо | 11 | +4 | 19 |
| 6 | Порто Б | 11 | +9 | 18 |
| 7 | Мафра | 11 | +3 | 17 |
| 8 | Тондела | 11 | 0 | 16 |
| 9 | Оливейрензе | 11 | -4 | 16 |
| 10 | Униао Лейрия | 11 | +4 | 15 |
| 11 | Пасош Ферейра | 11 | +1 | 14 |
| 12 | Бенфика Б | 11 | -2 | 12 |
| 13 | Лейшоес | 11 | -7 | 12 |
| 13 | Фейрензе | 11 | -7 | 12 |
| 15 | Академико Визеу | 11 | -4 | 11 |
| 16 | Пенафиел | 11 | -6 | 11 |
| 17 | Ош Белененсеш | 11 | -8 | 9 |
| 18 | Ланк Вилавердензе | 11 | -16 | 3 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 3.20 | 3.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 1.33 | 1.62 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.38 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.62 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 26.11.2023 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра