Приятелски Срещи - Клубни
20:00
Торензе
(Португалия)
Униао Лейрия
(Португалия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.96 | 3.42 | 3.15 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 1.25 | 1.71 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.49 | 2.43 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.21 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.73 | 1.94 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.27 | 3.45 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.82 | 1.86 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.08.2024 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ториш Ведраш, а гостите от Лейрия. Разстоянието между двата града е 82.2 км.
Отговорна Игра
Торензе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.07.2024 | Приятелски срещи | Ош Белененсеш | 1 - 2 | Торензе | 3.95 | 3.49 | 1.76 |
| 16.05.2024 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 1 - 1 | Торензе | 2.17 | 3.19 | 3.06 |
| 11.05.2024 | Лига Португал 2 | Торензе | 2 - 1 | Фейрензе | 2.85 | 3.29 | 2.22 |
| 05.05.2024 | Лига Португал 2 | Ланк Вилаверд. | 0 - 1 | Торензе | 2.11 | 3.25 | 3.10 |
| 28.04.2024 | Лига Португал 2 | Торензе | 1 - 2 | Академико Визеу | 2.36 | 3.01 | 2.88 |
| 20.04.2024 | Лига Португал 2 | Торензе | 0 - 3 | Униао Лейрия | 2.35 | 3.10 | 2.80 |
| 14.04.2024 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 1 - 1 | Торензе | 2.12 | 3.15 | 3.25 |
| 07.04.2024 | Лига Португал 2 | Торензе | 0 - 0 | Маритимо | 3.51 | 3.16 | 2.02 |
| 01.04.2024 | Лига Португал 2 | Мафра | 2 - 1 | Торензе | 2.39 | 3.08 | 2.83 |
| 15.03.2024 | Лига Португал 2 | Торензе | 0 - 1 | Тондела | 2.43 | 2.92 | 2.88 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Униао Лейрия - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.08.2024 | Приятелски срещи | Униао Лейрия | 2 - 1 | Тондела | 1.97 | 3.31 | 3.29 |
| 20.07.2024 | Приятелски срещи | Морейрензе | 2 - 1 | Униао Лейрия | - | - | - |
| 12.07.2024 | Приятелски срещи | Академика Коимбра | 0 - 0 | Униао Лейрия | 4.92 | 3.98 | 1.53 |
| 19.05.2024 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 2 - 0 | Униао Лейрия | 1.42 | 4.13 | 6.48 |
| 13.05.2024 | Лига Португал 2 | Униао Лейрия | 3 - 0 | Академико Визеу | 2.04 | 3.22 | 3.31 |
| 04.05.2024 | Лига Португал 2 | Фейрензе | 1 - 0 | Униао Лейрия | 2.16 | 3.31 | 2.93 |
| 25.04.2024 | Лига Португал 2 | Униао Лейрия | 0 - 2 | Пенафиел | 2.03 | 3.21 | 3.34 |
| 20.04.2024 | Лига Португал 2 | Торензе | 0 - 3 | Униао Лейрия | 2.35 | 3.10 | 2.80 |
| 13.04.2024 | Лига Португал 2 | Униао Лейрия | 3 - 1 | Ланк Вилаверд. | 1.60 | 3.71 | 4.86 |
| 06.04.2024 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 0 - 0 | Униао Лейрия | 2.35 | 3.05 | 2.89 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 3 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.04.2024 | Лига Португал 2 | Торензе | 0 - 3 | Униао Лейрия | 2.35 | 3.10 | 2.80 |
| 08.12.2023 | Лига Португал 2 | Униао Лейрия | 1 - 0 | Торензе | 1.92 | 3.27 | 3.77 |
В последните 2 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Торензе имат изиграна само 1 среща, като победители са били гостите.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.96 | 3.42 | 3.15 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 1.25 | 1.71 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.49 | 2.43 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.21 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.73 | 1.94 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.27 | 3.45 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.82 | 1.86 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.08.2024 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра