Грузия - Висша Лига (2026)
понеделник, 31 август, 2026
18:00
Торпедо Кутаиси
Мешахте Ткибули
0 - 2
(0 - 0, 0 - 2)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Торпедо Кутаиси
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.37 |
4.37 |
6.27 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.08 |
1.16 |
2.73 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.12 |
5.01 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.61 |
1.16 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.23 |
1.56 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.48 |
2.40 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.78 |
1.89 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
31.08.2026 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Кутаиси, а гостите от Ткибули.
Разстоянието между двата града е 26.6 км.
Мачът ще се играе на стадион
Рамаз Шенгелия,
който има капацитет от
12 000 места.
Размерите на терена са 105 x 70 m.
Снимки от Google карта
стадион Рамаз Шенгелия.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Торпедо Кутаиси - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 26.08.2026 |
Купа на Грузия |
Торпедо Кутаиси |
2 - 2 |
Динамо Батуми |
2.17 |
3.28 |
2.87 |
| 22.08.2026 |
Висша Лига |
Дила Гори |
2 - 2 |
Торпедо Кутаиси |
2.27 |
3.16 |
2.73 |
| 15.08.2026 |
Висша Лига |
Торпедо Кутаиси |
4 - 3 |
Иберия 1999 |
2.39 |
3.08 |
2.65 |
| 07.08.2026 |
Висша Лига |
Рустави |
1 - 0 |
Торпедо Кутаиси |
2.51 |
3.18 |
2.46 |
| 16.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Торпедо Кутаиси |
0 - 3 |
Зира Баку |
2.99 |
3.36 |
2.20 |
| 08.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Зира Баку |
3 - 0 |
Торпедо Кутаиси |
1.64 |
3.71 |
4.81 |
| 01.07.2026 |
Суперкупа |
Иберия 1999 |
2 - 2 |
Торпедо Кутаиси |
3.38 |
3.15 |
2.02 |
| 27.06.2026 |
Суперкупа |
Дила Гори |
0 - 1 |
Торпедо Кутаиси |
2.38 |
2.88 |
2.90 |
| 22.06.2026 |
Висша Лига |
Торпедо Кутаиси |
0 - 0 |
Спаери |
1.58 |
3.79 |
4.61 |
| 17.06.2026 |
Висша Лига |
Торпедо Кутаиси |
2 - 3 |
Динамо Батуми |
1.52 |
3.86 |
5.03 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Мешахте Ткибули - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 21.08.2026 |
Висша Лига |
Мешахте Ткибули |
0 - 1 |
Динамо Батуми |
6.43 |
4.06 |
1.40 |
| 16.08.2026 |
Висша Лига |
Дила Гори |
3 - 1 |
Мешахте Ткибули |
1.31 |
4.47 |
7.70 |
| 09.08.2026 |
Висша Лига |
Мешахте Ткибули |
1 - 2 |
Самгурали Цх. |
4.21 |
3.51 |
1.69 |
| 01.08.2026 |
Купа на Грузия |
Самгурали Цх. |
0 - 0 |
Мешахте Ткибули |
- |
- |
- |
| 23.06.2026 |
Висша Лига |
Иберия 1999 |
2 - 1 |
Мешахте Ткибули |
1.31 |
4.52 |
7.70 |
| 18.06.2026 |
Висша Лига |
Мешахте Ткибули |
1 - 1 |
Гагра |
3.13 |
3.05 |
2.14 |
| 13.06.2026 |
Висша Лига |
Рустави |
1 - 0 |
Мешахте Ткибули |
1.42 |
3.87 |
6.30 |
| 30.05.2026 |
Висша Лига |
Мешахте Ткибули |
1 - 6 |
Динамо Тбилиси |
4.68 |
3.33 |
1.65 |
| 25.05.2026 |
Висша Лига |
Спаери |
2 - 1 |
Мешахте Ткибули |
2.10 |
3.05 |
3.22 |
| 20.05.2026 |
Висша Лига |
Мешахте Ткибули |
1 - 4 |
Торпедо Кутаиси |
5.35 |
3.57 |
1.54 |
Общо 2 равенства и 8 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 4 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 20.05.2026 |
Висша Лига |
Мешахте Ткибули |
1 - 4 |
Торпедо Кутаиси |
5.35 |
3.57 |
1.54 |
| 03.04.2026 |
Висша Лига |
Торпедо Кутаиси |
3 - 0 |
Мешахте Ткибули |
1.52 |
3.69 |
5.10 |
В последните 2 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
нямат победа
и нямат равен мач.
На домашния терен на Торпедо Кутаиси имат изиграна само 1 среща,
като победители са били домакините.
Висша Лига класиране към 31.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Рустави |
23 |
12 |
6 |
5 |
30 |
19 |
+11 |
42 |
| 2 |
Динамо Батуми |
23 |
10 |
7 |
6 |
38 |
32 |
+6 |
37 |
| 3 |
Динамо Тбилиси |
21 |
9 |
7 |
5 |
33 |
25 |
+8 |
34 |
| 4 |
Иберия 1999 Тбилиси |
20 |
10 |
4 |
6 |
30 |
22 |
+8 |
34 |
| 5 |
Самгурали Цхалтубо |
23 |
9 |
5 |
9 |
32 |
41 |
-9 |
32 |
| 6 |
Торпедо Кутаиси |
22 |
8 |
7 |
7 |
36 |
25 |
+11 |
31 |
| 7 |
Дила Гори |
21 |
9 |
3 |
9 |
26 |
22 |
+4 |
30 |
| 8 |
Гагра |
22 |
5 |
9 |
8 |
21 |
30 |
-9 |
24 |
| 9 |
Спаери |
23 |
5 |
8 |
10 |
30 |
35 |
-5 |
23 |
| 10 |
Мешахте Ткибули |
22 |
1 |
8 |
13 |
15 |
40 |
-25 |
11 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Торпедо Кутаиси |
|
| Мешахте Ткибули |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Торпедо Кутаиси |
Торпедо Кутаиси |
|
Мешахте Ткибули |
Мешахте Ткибули |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Рустави |
1 - 1 |
1 - 0 |
1 - 1 |
|
0 - 0 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 2 |
Динамо Батуми |
2 - 3 |
0 - 3 |
2 - 3 |
|
0 - 1 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 3 |
Динамо Тбилиси |
0 - 0 |
0 - 1 |
0 - 0 |
|
1 - 6 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 4 |
Иберия 1999 Тбилиси |
4 - 3 |
1 - 1 |
4 - 3 |
|
1 - 4 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 5 |
Самгурали Цхалтубо |
6 - 1 |
2 - 1 |
6 - 1 |
|
1 - 2 |
3 - 1 |
3 - 1 |
| 6 |
Торпедо Кутаиси |
- |
- |
- |
|
1 - 4 |
3 - 0 |
3 - 0 |
| 7 |
Дила Гори |
2 - 1 |
2 - 2 |
2 - 1 |
|
0 - 2 |
3 - 1 |
3 - 1 |
| 8 |
Гагра |
1 - 2 |
2 - 2 |
1 - 2 |
|
1 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 9 |
Спаери |
0 - 0 |
1 - 1 |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 10 |
Мешахте Ткибули |
3 - 0 |
1 - 4 |
3 - 0 |
|
- |
- |
- |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Торпедо Кутаиси |
Мешахте Ткибули |
| Победи |
8 |
1 |
| Равни |
7 |
8 |
| Загуби |
7 |
13 |
| Вкарани Голове |
36 |
15 |
| Получени Голове |
25 |
40 |
| Средно Вкарани |
1.64 |
0.68 |
| Средно Получени |
1.14 |
1.82 |
| Мачове Вкарал |
77% |
64% |
| Мачове Получил |
73% |
77% |
| Гол/Гол |
59% |
59% |
| Над 1.5 |
68% |
68% |
| Над 2.5 |
55% |
50% |
| Над 3.5 |
27% |
27% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
5 |
1 |
| Равни |
3 |
3 |
| Загуби |
3 |
7 |
| Вкарани Голове |
21 |
10 |
| Получени Голове |
13 |
20 |
| Средно Вкарани |
1.91 |
0.91 |
| Средно Получени |
1.18 |
1.82 |
| Мачове Вкарал |
82% |
82% |
| Мачове Получил |
64% |
91% |
| Гол/Гол |
64% |
73% |
| Над 1.5 |
73% |
82% |
| Над 2.5 |
64% |
64% |
| Над 3.5 |
27% |
27% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.37 |
4.37 |
6.27 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.08 |
1.16 |
2.73 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.12 |
5.01 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.61 |
1.16 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.23 |
1.56 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.48 |
2.40 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.78 |
1.89 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
31.08.2026 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Торпедо Кутаиси