Финландия - Вейкауслига (2018)
18:30
ТПС Турку
ВПС Вааса
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.29 | 3.10 | 3.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.35 | 1.37 | 1.61 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.39 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.29 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.05.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Турку, а гостите от Вааса. Разстоянието между двата града е 296.1 км. Мачът ще се играе на стадион Веритас, който има капацитет от 9 372 места. Размерите на терена са 107 x 67 m. Снимки от Google карта стадион Веритас. Мачът ще се играе в 18:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
ТПС Турку - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.05.2018 | Вейкауслига | ИФК Мариехамн | 3 - 2 | ТПС Турку | 2.21 | 3.12 | 3.15 |
| 28.04.2018 | Вейкауслига | ТПС Турку | 0 - 0 | РоПС Рованиеми | 2.47 | 3.06 | 2.79 |
| 21.04.2018 | Вейкауслига | Интер Турку | 1 - 2 | ТПС Турку | 1.99 | 3.21 | 3.63 |
| 15.04.2018 | Вейкауслига | ТПС Турку | 0 - 2 | Сейняйоен ЯК | 3.34 | 3.19 | 2.09 |
| 08.04.2018 | Вейкауслига | ФК Лахти | 3 - 2 | ТПС Турку | 1.82 | 3.29 | 4.33 |
| 10.03.2018 | Купа на Финландия | ТПС Турку | 0 - 0 | Екеняс ИФ | 1.37 | 4.38 | 6.84 |
| 09.02.2018 | Купа на Финландия | Интер Турку | 0 - 0 | ТПС Турку | 1.95 | 3.32 | 3.48 |
| 02.02.2018 | Купа на Финландия | ТПС Турку | 1 - 1 | ИФК Мариехамн | 2.99 | 3.26 | 2.17 |
| 20.01.2018 | Купа на Финландия | ТПС Турку | 1 - 1 | Клуби-04 Хелзинки | 1.24 | 5.36 | 9.54 |
| 21.10.2017 | Икьонен | Хонка | 1 - 1 | ТПС Турку | 1.93 | 3.39 | 3.49 |
Общо 1 победа, 6 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
ВПС Вааса - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.05.2018 | Вейкауслига | ВПС Вааса | 3 - 1 | Кеми Сити | 1.62 | 3.67 | 5.04 |
| 29.04.2018 | Вейкауслига | ВПС Вааса | 1 - 2 | ХИК Хелзинки | 7.00 | 4.02 | 1.43 |
| 25.04.2018 | Вейкауслига | ВПС Вааса | 1 - 1 | Илвес Тампере | 2.50 | 2.97 | 2.82 |
| 22.04.2018 | Вейкауслига | ИФК Мариехамн | 2 - 2 | ВПС Вааса | 2.31 | 2.99 | 3.12 |
| 14.04.2018 | Вейкауслига | ВПС Вааса | 0 - 1 | РоПС Рованиеми | 2.09 | 3.13 | 3.39 |
| 07.04.2018 | Вейкауслига | ВПС Вааса | 2 - 0 | Интер Турку | 2.58 | 3.02 | 2.68 |
| 18.03.2018 | Купа на Финландия | ХИК Хелзинки | 4 - 1 | ВПС Вааса | 1.29 | 4.71 | 8.04 |
| 02.03.2018 | Купа на Финландия | Сейняйоен ЯК | 1 - 0 | ВПС Вааса | 1.96 | 3.39 | 3.37 |
| 17.02.2018 | Купа на Финландия | ВПС Вааса | 6 - 0 | ТПВ Тампере | 1.07 | 8.41 | 17.14 |
| 10.02.2018 | Купа на Финландия | ВПС Вааса | 3 - 3 | КПВ Кокола | 1.47 | 3.98 | 5.83 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 2 загуби в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.08.2014 | Вейкауслига | ВПС Вааса | 0 - 0 | ТПС Турку | 1.73 | 3.49 | 4.52 |
| 20.07.2014 | Вейкауслига | ТПС Турку | 0 - 0 | ВПС Вааса | 3.55 | 3.36 | 1.97 |
| 19.04.2014 | Вейкауслига | ВПС Вааса | 1 - 0 | ТПС Турку | 1.65 | 3.35 | 5.00 |
| 18.08.2013 | Вейкауслига | ТПС Турку | 2 - 1 | ВПС Вааса | 2.02 | 3.29 | 3.47 |
| 16.06.2013 | Вейкауслига | ВПС Вааса | 0 - 0 | ТПС Турку | 2.53 | 3.18 | 2.66 |
| 20.04.2013 | Вейкауслига | ТПС Турку | 0 - 1 | ВПС Вааса | 1.51 | 3.81 | 6.15 |
| 26.09.2012 | Вейкауслига | ТПС Турку | 1 - 0 | ВПС Вааса | 1.65 | 3.65 | 5.01 |
| 14.07.2012 | Вейкауслига | ВПС Вааса | 1 - 3 | ТПС Турку | 2.65 | 3.14 | 2.62 |
| 13.05.2012 | Вейкауслига | ТПС Турку | 1 - 0 | ВПС Вааса | 1.67 | 3.52 | 4.98 |
| 28.03.2012 | Финландия | ТПС Турку | 2 - 0 | ВПС Вааса | 1.64 | 3.60 | 4.39 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 2 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на ТПС Турку имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Вейкауслига класиране към 07.05.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | РоПС Рованиеми | 7 | +8 | 16 |
| 2 | ХИК Хелзинки | 7 | +3 | 13 |
| 3 | КуПС Куопио | 7 | +4 | 11 |
| 4 | ФК Лахти | 6 | +2 | 11 |
| 5 | ВПС Вааса | 6 | +2 | 8 |
| 6 | Илвес Тампере | 6 | -2 | 8 |
| 7 | Сейняйоен ЯК | 6 | 0 | 7 |
| 8 | ИФК Мариехамн | 6 | -4 | 7 |
| 9 | Хонка | 5 | -1 | 6 |
| 10 | Интер Турку | 6 | -2 | 5 |
| 11 | ТПС Турку | 5 | -3 | 4 |
| 12 | Кеми Сити | 5 | -7 | 3 |
Хронология в първенството
| ТПС Турку | |
| ВПС Вааса | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | ТПС Турку | ТПС Турку | ВПС Вааса | ВПС Вааса | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | РоПС Рованиеми | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 1 | ||||
| 2 | ХИК Хелзинки | 1 - 2 | ||||||
| 3 | КуПС Куопио | |||||||
| 4 | ФК Лахти | 3 - 2 | ||||||
| 5 | ВПС Вааса | - | - | - | ||||
| 6 | Илвес Тампере | 1 - 1 | ||||||
| 7 | Сейняйоен ЯК | 0 - 2 | 0 - 2 | |||||
| 8 | ИФК Мариехамн | 3 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||||
| 9 | Хонка | |||||||
| 10 | Интер Турку | 1 - 2 | 2 - 0 | |||||
| 11 | ТПС Турку | - | - | - | ||||
| 12 | Кеми Сити | 3 - 1 | ||||||
Класиране в шампионата
| ТПС Турку | ВПС Вааса | |
| Позиция | 11 | 5 |
| Точки | 4 | 8 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 12 |
| Точки | 1 | 1 |
Форма в шампионата
| ТПС Турку | ВПС Вааса | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
1 3 |
2
2 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
1 1 |
0
1 0 |
Голове в шампионата
| ТПС Турку | ВПС Вааса | |
|
Вкарани
Получени |
6
9 |
9
7 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
2 |
2
2 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.29 | 3.10 | 3.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.35 | 1.37 | 1.61 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.39 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.29 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.05.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
