Англия - Национална Лига (2017 - 2018)
17:00
Транмиър Роувърс
Алдършот Таун
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 3.60 | 4.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 1.29 | 2.14 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.39 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.04 | 1.75 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.39 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 2.04 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.04.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Бъркънхед, а гостите от Алдършот. Разстоянието между двата града е 283.3 км. Мачът ще се играе на стадион Прентън Парк, който има капацитет от 16 567 места, от които седящи 10 000. Размерите на терена са 102 x 65 m. Снимки от Google карта стадион Прентън Парк. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Транмиър Роувърс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.04.2018 | Нац. Лига | Транмиър Роувърс | 4 - 2 | Гейтсхед | 1.34 | 4.52 | 8.30 |
| 07.04.2018 | Нац. Лига | Честър | 0 - 2 | Транмиър Роувърс | 8.25 | 4.62 | 1.33 |
| 24.03.2018 | Нац. Лига | Транмиър Роувърс | 3 - 1 | Ийстли | 1.38 | 4.44 | 7.17 |
| 17.03.2018 | Нац. Лига | Боръм Ууд | 2 - 1 | Транмиър Роувърс | 2.78 | 3.12 | 2.42 |
| 10.03.2018 | Нац. Лига | Дагенъм и Редбридж | 0 - 4 | Транмиър Роувърс | 3.16 | 3.19 | 2.17 |
| 24.02.2018 | Нац. Лига | Мейдстоун Юнайтед | 2 - 3 | Транмиър Роувърс | 3.33 | 3.29 | 2.05 |
| 20.02.2018 | Нац. Лига | Транмиър Роувърс | 1 - 4 | Макълсфийлд Таун | 1.67 | 3.63 | 4.56 |
| 17.02.2018 | Нац. Лига | Транмиър Роувърс | 1 - 0 | Бромли | 1.60 | 3.78 | 4.98 |
| 10.02.2018 | Нац. Лига | Лейтън Ориент | 1 - 1 | Транмиър Роувърс | 2.95 | 3.31 | 2.24 |
| 03.02.2018 | Нац. Лига | Транмиър Роувърс | 3 - 0 | Ебсфлийт Юнайтед | 1.43 | 4.07 | 6.75 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Алдършот Таун - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.04.2018 | Нац. Лига | Алдършот Таун | 1 - 0 | Мейдънхед Юнайтед | 1.80 | 3.50 | 4.03 |
| 02.04.2018 | Нац. Лига | Алдършот Таун | 0 - 2 | Ийстли | 1.64 | 3.71 | 4.69 |
| 30.03.2018 | Нац. Лига | Солихъл Муурс | 0 - 0 | Алдършот Таун | 2.46 | 3.20 | 2.68 |
| 24.03.2018 | Нац. Лига | Алдършот Таун | 2 - 0 | Боръм Ууд | 2.70 | 3.05 | 2.53 |
| 17.03.2018 | Нац. Лига | Честър | 0 - 0 | Алдършот Таун | 3.46 | 3.33 | 1.98 |
| 10.03.2018 | Нац. Лига | Файлд | 7 - 1 | Алдършот Таун | 1.93 | 3.40 | 3.63 |
| 06.03.2018 | Нац. Лига | Алдършот Таун | 2 - 1 | Хартлипул | 1.54 | 3.78 | 5.54 |
| 24.02.2018 | Нац. Лига | Рексъм | 2 - 2 | Алдършот Таун | 2.26 | 3.12 | 3.05 |
| 20.02.2018 | Нац. Лига | Алдършот Таун | 1 - 1 | Бромли | 1.97 | 3.36 | 3.45 |
| 17.02.2018 | Нац. Лига | Алдършот Таун | 1 - 2 | Макълсфийлд Таун | 2.14 | 3.30 | 3.15 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.10.2017 | Нац. Лига | Алдършот Таун | 2 - 1 | Транмиър Роувърс | 2.78 | 3.19 | 2.38 |
| 06.05.2017 | Нац. Л. Плейоф | Транмиър Роувърс | 2 - 2 | Алдършот Таун | 1.74 | 3.49 | 4.27 |
| 03.05.2017 | Нац. Л. Плейоф | Алдършот Таун | 0 - 3 | Транмиър Роувърс | 2.58 | 3.09 | 2.62 |
| 14.04.2017 | Нац. Лига | Транмиър Роувърс | 2 - 2 | Алдършот Таун | 1.58 | 3.66 | 5.53 |
| 03.09.2016 | Нац. Лига | Алдършот Таун | 3 - 1 | Транмиър Роувърс | 3.63 | 3.20 | 1.97 |
| 13.02.2016 | Нац. Лига | Алдършот Таун | 0 - 0 | Транмиър Роувърс | 2.89 | 3.26 | 2.24 |
| 22.09.2015 | Нац. Лига | Транмиър Роувърс | 3 - 1 | Алдършот Таун | 1.74 | 3.61 | 4.04 |
| 08.12.2009 | ФА Къп | Алдършот Таун | 1 - 2 | Транмиър Роувърс | 2.16 | 3.27 | 3.13 |
| 28.11.2009 | ФА Къп | Транмиър Роувърс | 0 - 0 | Алдършот Таун | 2.00 | 3.30 | 3.53 |
В последните 9 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Транмиър Роувърс имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 3 пъти са завършили наравно.
Национална Лига класиране към 14.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Макълсфийлд Таун | 43 | +17 | 85 |
| 2 | Транмиър Роувърс | 41 | +29 | 73 |
| 3 | Сътън Юнайтед | 42 | +13 | 72 |
| 4 | Файлд | 43 | +27 | 71 |
| 5 | Алдършот Таун | 42 | +14 | 71 |
| 6 | Боръм Ууд | 43 | +14 | 69 |
| 7 | Рексъм | 43 | +12 | 69 |
| 8 | Доувър Атлетик | 42 | +18 | 67 |
| 9 | Ебсфлийт Юнайтед | 41 | +10 | 64 |
| 10 | Бромли | 41 | +15 | 60 |
| 11 | Дагенъм и Редбридж | 41 | +7 | 59 |
| 12 | Халифакс Таун | 43 | -7 | 54 |
| 13 | Лейтън Ориент | 41 | +1 | 53 |
| 14 | Ийстли | 42 | -5 | 53 |
| 15 | Мейдънхед Юнайтед | 41 | -6 | 52 |
| 16 | Гейтсхед | 41 | +9 | 51 |
| 17 | Хартлипул | 42 | -12 | 48 |
| 18 | Солихъл Муурс | 42 | -11 | 47 |
| 19 | Мейдстоун Юнайтед | 43 | -15 | 47 |
| 20 | Уокинг | 43 | -19 | 45 |
| 21 | Бароу | 41 | -11 | 44 |
| 22 | Торки Юнайтед | 42 | -28 | 37 |
| 23 | Честър | 43 | -34 | 34 |
| 24 | Гайзли | 40 | -38 | 30 |
Хронология в първенството
| Транмиър Роувърс | |
| Алдършот Таун | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Транмиър Роувърс | Транмиър Роувърс | Алдършот Таун | Алдършот Таун | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Макълсфийлд Таун | 1 - 4 | 2 - 2 | 1 - 4 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 2 | Транмиър Роувърс | - | - | - | 2 - 1 | |||
| 3 | Сътън Юнайтед | 0 - 1 | 1 - 3 | 0 - 1 | 2 - 2 | |||
| 4 | Файлд | 4 - 1 | 5 - 2 | 4 - 1 | 2 - 1 | 7 - 1 | 7 - 1 | |
| 5 | Алдършот Таун | 2 - 1 | - | - | - | |||
| 6 | Боръм Ууд | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 7 | Рексъм | 0 - 1 | 2 - 2 | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 8 | Доувър Атлетик | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 9 | Ебсфлийт Юнайтед | 3 - 0 | 0 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 10 | Бромли | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 11 | Дагенъм и Редбридж | 2 - 0 | 0 - 4 | 2 - 0 | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 12 | Халифакс Таун | 4 - 2 | 4 - 2 | 0 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||
| 13 | Лейтън Ориент | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 2 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 14 | Ийстли | 3 - 1 | 2 - 0 | 3 - 1 | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 15 | Мейдънхед Юнайтед | 3 - 2 | 1 - 0 | 3 - 2 | 1 - 0 | 3 - 3 | 3 - 3 | |
| 16 | Гейтсхед | 4 - 2 | 1 - 0 | 4 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 17 | Хартлипул | 1 - 1 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 18 | Солихъл Муурс | 0 - 2 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 19 | Мейдстоун Юнайтед | 4 - 0 | 2 - 3 | 4 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 20 | Уокинг | 3 - 1 | 0 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 21 | Бароу | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 22 | Торки Юнайтед | 3 - 0 | 0 - 0 | 3 - 0 | 3 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 23 | Честър | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 0 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 24 | Гайзли | 4 - 0 | 0 - 0 | 4 - 0 | 6 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
Класиране в шампионата
| Транмиър Роувърс | Алдършот Таун | |
| Позиция | 2 | 5 |
| Точки | 73 | 71 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 2 |
| Точки | 44 | 35 |
Форма в шампионата
| Транмиър Роувърс | Алдършот Таун | |
|
Победи
Равни Загуби |
21
10 10 |
19
14 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
14
2 4 |
9
8 4 |
Голове в шампионата
| Транмиър Роувърс | Алдършот Таун | |
|
Вкарани
Получени |
71
42 |
61
47 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
44
19 |
28
25 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 3.60 | 4.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 1.29 | 2.14 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.39 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.04 | 1.75 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.39 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 2.04 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.04.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
