Англия - Втора Лига (2026 - 2027)
събота, 17 октомври, 2026
17:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.40 |
3.60 |
1.96 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.80 |
1.29 |
1.30 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.50 |
1.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.15 |
1.67 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Бъркънхед, а гостите от Лондон.
Разстоянието между двата града е 286.8 км.
Мачът ще се играе на стадион
Прентън Парк,
който има капацитет от
16 567 места, от които седящи 10 000.
Размерите на терена са 102 x 65 m.
Снимки от Google карта
стадион Прентън Парк.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Транмиър Роувърс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Втора Лига |
Транмиър Роувърс |
1 - 1 |
Рочдейл |
1.96 |
3.48 |
3.64 |
| 03.10.2026 |
Втора Лига |
Честърфийлд |
4 - 2 |
Транмиър Роувърс |
1.67 |
4.00 |
4.50 |
| 26.09.2026 |
Втора Лига |
Транмиър Роувърс |
1 - 1 |
Уолсол |
2.40 |
3.34 |
2.80 |
| 22.09.2026 |
ЕФЛ Трофи |
Транмиър Роувърс |
1 - 0 |
Шросбъри Таун |
2.21 |
3.19 |
2.99 |
| 19.09.2026 |
Втора Лига |
Екзитър |
0 - 0 |
Транмиър Роувърс |
2.24 |
3.33 |
3.05 |
| 12.09.2026 |
Втора Лига |
Джилингам |
2 - 0 |
Транмиър Роувърс |
2.52 |
3.27 |
2.70 |
| 05.09.2026 |
Втора Лига |
Транмиър Роувърс |
2 - 0 |
Олдъм |
2.97 |
3.30 |
2.31 |
| 01.09.2026 |
Втора Лига |
Транмиър Роувърс |
2 - 2 |
Родъръм Юнайтед |
2.28 |
3.33 |
2.98 |
| 29.08.2026 |
Втора Лига |
Нюпорт Каунти |
2 - 2 |
Транмиър Роувърс |
2.56 |
3.19 |
2.70 |
| 22.08.2026 |
Втора Лига |
Порт Вейл |
1 - 1 |
Транмиър Роувърс |
1.76 |
3.50 |
4.48 |
Общо 2 победи, 6 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 3 равенства
в последните 5 домакинства.
Барнет - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Втора Лига |
Бристъл Роувърс |
1 - 3 |
Барнет |
2.27 |
3.55 |
2.85 |
| 06.10.2026 |
ЕФЛ Трофи |
Уимбълдън |
0 - 0 |
Барнет |
2.26 |
3.60 |
2.61 |
| 19.09.2026 |
Втора Лига |
Барнет |
3 - 1 |
Флийтууд Таун |
1.65 |
3.95 |
4.63 |
| 12.09.2026 |
Втора Лига |
Барнет |
2 - 1 |
Акрингтън Стенли |
1.45 |
4.45 |
6.17 |
| 05.09.2026 |
Втора Лига |
Честърфийлд |
3 - 3 |
Барнет |
2.13 |
3.53 |
3.10 |
| 01.09.2026 |
Втора Лига |
Екзитър |
1 - 1 |
Барнет |
3.22 |
3.64 |
2.04 |
| 29.08.2026 |
Втора Лига |
Барнет |
2 - 2 |
Челтнъм Таун |
1.60 |
3.81 |
5.35 |
| 22.08.2026 |
Втора Лига |
Шросбъри Таун |
1 - 3 |
Барнет |
3.78 |
3.43 |
1.93 |
| 15.08.2026 |
Втора Лига |
Барнет |
3 - 1 |
Салфорд Сити |
2.35 |
3.32 |
2.89 |
| 08.08.2026 |
Купа на Лигата |
Кембридж Юнайтед |
2 - 1 |
Барнет |
1.78 |
3.61 |
4.26 |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 3 равенства и 1 загуба
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 27.01.2026 |
Втора Лига |
Барнет |
1 - 0 |
Транмиър Роувърс |
1.61 |
3.93 |
5.05 |
| 11.10.2025 |
Втора Лига |
Транмиър Роувърс |
0 - 2 |
Барнет |
3.26 |
3.32 |
2.14 |
В последните 2 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 2 победи
и нямат равен мач.
На домашния терен на Транмиър Роувърс имат изиграна само 1 среща,
като победители са били гостите.
Втора Лига класиране към 17.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Салфорд Сити |
10 |
6 |
1 |
3 |
15 |
10 |
+5 |
19 |
| 2 |
Барнет |
8 |
5 |
3 |
0 |
20 |
11 |
+9 |
18 |
| 3 |
Крю Александра |
10 |
4 |
6 |
0 |
12 |
7 |
+5 |
18 |
| 4 |
Джилингам |
10 |
4 |
4 |
2 |
15 |
10 |
+5 |
16 |
| 5 |
Йорк Сити |
9 |
4 |
3 |
2 |
17 |
11 |
+6 |
15 |
| 6 |
Уолсол |
9 |
3 |
6 |
0 |
12 |
6 |
+6 |
15 |
| 7 |
Честърфийлд |
10 |
4 |
3 |
3 |
17 |
14 |
+3 |
15 |
| 8 |
Челтнъм Таун |
10 |
4 |
3 |
3 |
16 |
16 |
0 |
15 |
| 9 |
Бристъл Роувърс |
10 |
5 |
0 |
5 |
15 |
17 |
-2 |
15 |
| 10 |
Рочдейл |
10 |
4 |
2 |
4 |
11 |
12 |
-1 |
14 |
| 11 |
Гримсби Таун |
10 |
3 |
4 |
3 |
13 |
11 |
+2 |
13 |
| 12 |
Нюпорт Каунти |
10 |
3 |
4 |
3 |
13 |
12 |
+1 |
13 |
| 13 |
Транмиър Роувърс |
10 |
2 |
6 |
2 |
13 |
13 |
0 |
12 |
| 14 |
Екзитър |
10 |
3 |
3 |
4 |
6 |
6 |
0 |
12 |
| 15 |
Акрингтън Стенли |
10 |
2 |
5 |
3 |
13 |
14 |
-1 |
11 |
| 16 |
Флийтууд Таун |
10 |
2 |
5 |
3 |
10 |
11 |
-1 |
11 |
| 17 |
Суиндън |
10 |
3 |
2 |
5 |
9 |
14 |
-5 |
11 |
| 18 |
Шросбъри Таун |
10 |
3 |
2 |
5 |
9 |
15 |
-6 |
11 |
| 19 |
Колчестър |
9 |
2 |
4 |
3 |
10 |
13 |
-3 |
10 |
| 20 |
Родъръм Юнайтед |
10 |
2 |
4 |
4 |
12 |
16 |
-4 |
10 |
| 21 |
Олдъм |
9 |
2 |
2 |
5 |
9 |
13 |
-4 |
8 |
| 22 |
Порт Вейл |
8 |
2 |
2 |
4 |
4 |
9 |
-5 |
8 |
| 23 |
Нортхямптън Таун |
8 |
1 |
4 |
3 |
4 |
7 |
-3 |
7 |
| 24 |
Кроули Таун |
8 |
1 |
2 |
5 |
8 |
15 |
-7 |
5 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Транмиър Роувърс |
|
| Барнет |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Транмиър Роувърс |
Транмиър Роувърс |
|
Барнет |
Барнет |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Салфорд Сити |
|
|
|
|
3 - 1 |
|
|
| 2 |
Барнет |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 3 |
Крю Александра |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Джилингам |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
|
| 5 |
Йорк Сити |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Уолсол |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
| 7 |
Честърфийлд |
|
4 - 2 |
|
|
|
3 - 3 |
3 - 3 |
| 8 |
Челтнъм Таун |
|
|
|
|
2 - 2 |
|
|
| 9 |
Бристъл Роувърс |
|
|
|
|
|
1 - 3 |
1 - 3 |
| 10 |
Рочдейл |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
| 11 |
Гримсби Таун |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Нюпорт Каунти |
|
2 - 2 |
|
|
|
|
|
| 13 |
Транмиър Роувърс |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 14 |
Екзитър |
|
0 - 0 |
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 15 |
Акрингтън Стенли |
|
|
|
|
2 - 1 |
|
|
| 16 |
Флийтууд Таун |
|
|
|
|
3 - 1 |
|
|
| 17 |
Суиндън |
|
|
|
|
|
|
|
| 18 |
Шросбъри Таун |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
1 - 3 |
1 - 3 |
| 19 |
Колчестър |
|
|
|
|
|
|
|
| 20 |
Родъръм Юнайтед |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
|
|
|
| 21 |
Олдъм |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
| 22 |
Порт Вейл |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 23 |
Нортхямптън Таун |
|
|
|
|
|
|
|
| 24 |
Кроули Таун |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Транмиър Роувърс |
Барнет |
| Победи |
2 |
5 |
| Равни |
6 |
3 |
| Загуби |
2 |
0 |
| Вкарани Голове |
13 |
20 |
| Получени Голове |
13 |
11 |
| Средно Вкарани |
1.30 |
2.50 |
| Средно Получени |
1.30 |
1.38 |
| Мачове Вкарал |
80% |
100% |
| Мачове Получил |
70% |
100% |
| Гол/Гол |
60% |
100% |
| Над 1.5 |
90% |
100% |
| Над 2.5 |
30% |
88% |
| Над 3.5 |
30% |
75% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
2 |
| Равни |
3 |
2 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
8 |
10 |
| Получени Голове |
4 |
6 |
| Средно Вкарани |
1.60 |
2.50 |
| Средно Получени |
0.80 |
1.50 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
60% |
100% |
| Гол/Гол |
60% |
100% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
20% |
75% |
| Над 3.5 |
20% |
75% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.40 |
3.60 |
1.96 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.80 |
1.29 |
1.30 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.50 |
1.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.15 |
1.67 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака