Англия - Национална Лига - Плейофи (2017 - 2018)
събота, 5 май, 2018
14:15
Транмиър Роувърс
Ебсфлийт Юнайтед
2 - 2
(1 - 1, 1 - 1, 2 - 0)
Краен победител Транмиър Роувърс
с резултат 2 - 0 в продълженията
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 92% за Транмиър Роувърс
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.64 |
3.75 |
5.25 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.18 |
1.28 |
2.29 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.25 |
3.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.28 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.85 |
1.95 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.90 |
1.90 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.05.2018 12:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Бъркънхед, а гостите от Нортфлийт.
Разстоянието между двата града е 313.1 км.
Мачът ще се играе на стадион
Прентън Парк,
който има капацитет от
16 567 места, от които седящи 10 000.
Размерите на терена са 102 x 65 m.
Снимки от Google карта
стадион Прентън Парк.
Мачът ще се играе в 12:15 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Транмиър Роувърс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 28.04.2018 |
Нац. Лига |
Транмиър Роувърс |
1 - 2 |
Хартлипул |
1.69 |
3.81 |
4.33 |
| 24.04.2018 |
Нац. Лига |
Транмиър Роувърс |
1 - 2 |
Солихъл Муурс |
1.85 |
3.40 |
3.92 |
| 21.04.2018 |
Нац. Лига |
Халифакс Таун |
0 - 2 |
Транмиър Роувърс |
5.68 |
3.88 |
1.52 |
| 17.04.2018 |
Нац. Лига |
Доувър Атлетик |
0 - 1 |
Транмиър Роувърс |
3.38 |
3.23 |
2.06 |
| 14.04.2018 |
Нац. Лига |
Транмиър Роувърс |
2 - 0 |
Алдършот Таун |
1.73 |
3.54 |
4.32 |
| 10.04.2018 |
Нац. Лига |
Транмиър Роувърс |
4 - 2 |
Гейтсхед |
1.34 |
4.52 |
8.30 |
| 07.04.2018 |
Нац. Лига |
Честър |
0 - 2 |
Транмиър Роувърс |
8.25 |
4.62 |
1.33 |
| 24.03.2018 |
Нац. Лига |
Транмиър Роувърс |
3 - 1 |
Ийстли |
1.38 |
4.44 |
7.17 |
| 17.03.2018 |
Нац. Лига |
Боръм Ууд |
2 - 1 |
Транмиър Роувърс |
2.77 |
3.13 |
2.42 |
| 10.03.2018 |
Нац. Лига |
Дагенъм и Редбридж |
0 - 4 |
Транмиър Роувърс |
3.16 |
3.19 |
2.17 |
Общо 7 победи и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Ебсфлийт Юнайтед - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.05.2018 |
Нац. Л. Плейоф |
Алдършот Таун |
0 - 0 |
Ебсфлийт Юнайтед |
1.90 |
3.21 |
3.85 |
| 28.04.2018 |
Нац. Лига |
Торки Юнайтед |
1 - 1 |
Ебсфлийт Юнайтед |
4.49 |
3.58 |
1.70 |
| 24.04.2018 |
Нац. Лига |
Гейтсхед |
2 - 5 |
Ебсфлийт Юнайтед |
3.67 |
3.35 |
1.93 |
| 21.04.2018 |
Нац. Лига |
Ебсфлийт Юнайтед |
0 - 1 |
Сътън Юнайтед |
2.13 |
3.33 |
3.16 |
| 17.04.2018 |
Нац. Лига |
Ийстли |
0 - 1 |
Ебсфлийт Юнайтед |
3.11 |
3.32 |
2.14 |
| 14.04.2018 |
Нац. Лига |
Бароу |
0 - 1 |
Ебсфлийт Юнайтед |
2.74 |
3.14 |
2.45 |
| 10.04.2018 |
Нац. Лига |
Ебсфлийт Юнайтед |
3 - 0 |
Рексъм |
2.34 |
3.16 |
2.89 |
| 07.04.2018 |
Нац. Лига |
Ебсфлийт Юнайтед |
2 - 2 |
Макълсфийлд Таун |
2.53 |
3.17 |
2.62 |
| 02.04.2018 |
Нац. Лига |
Ебсфлийт Юнайтед |
2 - 1 |
Доувър Атлетик |
2.29 |
3.15 |
2.95 |
| 24.03.2018 |
Нац. Лига |
Ебсфлийт Юнайтед |
1 - 1 |
Мейдънхед Юнайтед |
2.11 |
3.28 |
3.17 |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 2 равенства
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.02.2018 |
Нац. Лига |
Транмиър Роувърс |
3 - 0 |
Ебсфлийт Юнайтед |
1.43 |
4.07 |
6.75 |
| 16.09.2017 |
Нац. Лига |
Ебсфлийт Юнайтед |
0 - 0 |
Транмиър Роувърс |
2.88 |
3.21 |
2.30 |
В последните 2 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Транмиър Роувърс имат изиграна само 1 среща,
като победители са били домакините.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Транмиър Роувърс класиране във Втора Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Акрингтън Стенли |
45 |
29 |
6 |
10 |
76 |
43 |
+33 |
93 |
| 2 |
Лутън Таун |
45 |
25 |
12 |
8 |
94 |
46 |
+48 |
87 |
| 3 |
Уикъмб |
45 |
23 |
12 |
10 |
78 |
60 |
+18 |
81 |
| 4 |
Екзитър |
45 |
23 |
8 |
14 |
63 |
54 |
+9 |
77 |
| 5 |
Нотс Каунти |
45 |
21 |
13 |
11 |
71 |
48 |
+23 |
76 |
| 6 |
Ковънтри |
45 |
22 |
8 |
15 |
64 |
47 |
+17 |
74 |
| 7 |
Линкълн Сити |
45 |
20 |
14 |
11 |
63 |
47 |
+16 |
74 |
| 8 |
Мансфийлд Таун |
45 |
18 |
17 |
10 |
66 |
51 |
+15 |
71 |
| 9 |
Карлайл |
45 |
17 |
15 |
13 |
61 |
53 |
+8 |
66 |
| 10 |
Суиндън |
45 |
19 |
8 |
18 |
64 |
65 |
-1 |
65 |
| 11 |
Нюпорт Каунти |
45 |
16 |
15 |
14 |
55 |
57 |
-2 |
63 |
| 12 |
Колчестър |
45 |
16 |
14 |
15 |
53 |
51 |
+2 |
62 |
| 13 |
Кембридж Юнайтед |
45 |
16 |
13 |
16 |
51 |
60 |
-9 |
61 |
| 14 |
Кроули Таун |
45 |
16 |
10 |
19 |
57 |
65 |
-8 |
58 |
| 15 |
Стивънидж |
45 |
14 |
13 |
18 |
60 |
64 |
-4 |
55 |
| 16 |
Крю Александра |
45 |
16 |
5 |
24 |
60 |
74 |
-14 |
53 |
| 17 |
Челтнъм Таун |
45 |
13 |
12 |
20 |
66 |
71 |
-5 |
51 |
| 18 |
Гримсби Таун |
45 |
12 |
12 |
21 |
39 |
66 |
-27 |
48 |
| 19 |
Порт Вейл |
45 |
11 |
14 |
20 |
49 |
62 |
-13 |
47 |
| 20 |
Йоувил |
45 |
12 |
11 |
22 |
58 |
74 |
-16 |
47 |
| 21 |
Форест Грийн Роувърс |
45 |
13 |
8 |
24 |
54 |
74 |
-20 |
47 |
| 22 |
Моркамб |
45 |
9 |
18 |
18 |
41 |
56 |
-15 |
45 |
| 23 |
Барнет |
45 |
11 |
10 |
24 |
43 |
65 |
-22 |
43 |
| 24 |
Честърфийлд |
45 |
10 |
8 |
27 |
47 |
80 |
-33 |
38 |
Ебсфлийт Юнайтед класиране
Неизвестна дивизия или няма класиране към момента
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.64 |
3.75 |
5.25 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.18 |
1.28 |
2.29 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.25 |
3.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.28 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.85 |
1.95 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.90 |
1.90 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.05.2018 12:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 92% за Транмиър Роувърс