Англия - Втора Лига (2026 - 2027)
събота, 5 септември, 2026
17:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.00 |
3.25 |
2.15 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.57 |
1.30 |
1.33 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.20 |
1.62 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.40 |
1.30 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.80 |
2.00 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.29 |
3.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Бъркънхед, а гостите от Олдъм.
Разстоянието между двата града е 61.6 км.
Мачът ще се играе на стадион
Прентън Парк,
който има капацитет от
16 567 места, от които седящи 10 000.
Размерите на терена са 102 x 65 m.
Снимки от Google карта
стадион Прентън Парк.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Транмиър Роувърс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.09.2026 |
Втора Лига |
Транмиър Роувърс |
2 - 2 |
Родъръм Юнайтед |
2.28 |
3.33 |
2.98 |
| 29.08.2026 |
Втора Лига |
Нюпорт Каунти |
2 - 2 |
Транмиър Роувърс |
2.56 |
3.19 |
2.70 |
| 22.08.2026 |
Втора Лига |
Порт Вейл |
1 - 1 |
Транмиър Роувърс |
1.76 |
3.50 |
4.48 |
| 15.08.2026 |
Втора Лига |
Транмиър Роувърс |
2 - 0 |
Шросбъри Таун |
2.27 |
3.30 |
3.02 |
| 01.08.2026 |
Купа на Лигата |
Транмиър Роувърс |
2 - 2 |
Рочдейл |
2.94 |
3.31 |
2.31 |
| 18.07.2026 |
Приятелски срещи |
Транмиър Роувърс |
2 - 0 |
Блекпул |
3.14 |
3.61 |
1.96 |
| 02.05.2026 |
Втора Лига |
Транмиър Роувърс |
1 - 1 |
Гримсби Таун |
3.16 |
3.53 |
2.10 |
| 25.04.2026 |
Втора Лига |
Милтън Кийнс Донс |
3 - 0 |
Транмиър Роувърс |
1.36 |
4.68 |
7.91 |
| 21.04.2026 |
Втора Лига |
Челтнъм Таун |
1 - 3 |
Транмиър Роувърс |
2.30 |
3.26 |
2.99 |
| 18.04.2026 |
Втора Лига |
Транмиър Роувърс |
1 - 2 |
Бристъл Роувърс |
2.76 |
3.35 |
2.41 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 3 равенства и 1 загуба
в последните 6 домакинства.
Олдъм - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.09.2026 |
Втора Лига |
Флийтууд Таун |
1 - 1 |
Олдъм |
2.52 |
3.34 |
2.65 |
| 29.08.2026 |
Втора Лига |
Олдъм |
3 - 0 |
Суиндън |
1.88 |
3.52 |
3.87 |
| 22.08.2026 |
Втора Лига |
Колчестър |
2 - 1 |
Олдъм |
2.54 |
3.36 |
2.59 |
| 15.08.2026 |
Втора Лига |
Олдъм |
2 - 0 |
Порт Вейл |
2.54 |
3.25 |
2.68 |
| 08.08.2026 |
Купа на Лигата |
Сток Сити |
2 - 0 |
Олдъм |
1.40 |
4.77 |
6.71 |
| 28.07.2026 |
Приятелски срещи |
Олдъм |
0 - 1 |
Стокпорт |
3.70 |
3.51 |
1.80 |
| 21.07.2026 |
Приятелски срещи |
Олдъм |
1 - 3 |
Болтън |
4.24 |
3.68 |
1.66 |
| 02.05.2026 |
Втора Лига |
Олдъм |
3 - 0 |
Акрингтън Стенли |
1.76 |
3.84 |
4.00 |
| 25.04.2026 |
Втора Лига |
Нюпорт Каунти |
3 - 2 |
Олдъм |
2.49 |
3.26 |
2.71 |
| 18.04.2026 |
Втора Лига |
Олдъм |
1 - 2 |
Салфорд Сити |
2.67 |
3.30 |
2.53 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 3 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 07.03.2026 |
Втора Лига |
Транмиър Роувърс |
1 - 3 |
Олдъм |
3.48 |
3.43 |
2.02 |
| 20.12.2025 |
Втора Лига |
Олдъм |
3 - 1 |
Транмиър Роувърс |
1.98 |
3.45 |
3.60 |
| 02.11.2024 |
ФА Къп |
Транмиър Роувърс |
1 - 2 |
Олдъм |
2.38 |
3.27 |
2.83 |
| 30.04.2022 |
Втора Лига |
Транмиър Роувърс |
2 - 0 |
Олдъм |
1.68 |
3.67 |
4.91 |
| 07.12.2021 |
Втора Лига |
Олдъм |
0 - 1 |
Транмиър Роувърс |
2.72 |
3.24 |
2.59 |
| 09.11.2021 |
ЕФЛ Трофи |
Транмиър Роувърс |
3 - 2 |
Олдъм |
1.69 |
3.61 |
4.44 |
| 10.08.2021 |
Купа на Лигата |
Олдъм |
2 - 2 |
Транмиър Роувърс |
3.51 |
3.55 |
2.02 |
| 20.02.2021 |
Втора Лига |
Транмиър Роувърс |
2 - 2 |
Олдъм |
2.14 |
3.46 |
3.23 |
| 01.12.2020 |
Втора Лига |
Олдъм |
0 - 1 |
Транмиър Роувърс |
2.63 |
3.26 |
2.64 |
| 02.04.2019 |
Втора Лига |
Олдъм |
2 - 0 |
Транмиър Роувърс |
2.65 |
3.43 |
2.56 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 4 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Транмиър Роувърс имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Втора Лига класиране към 05.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Бристъл Роувърс |
4 |
3 |
0 |
1 |
11 |
6 |
+5 |
9 |
| 2 |
Барнет |
4 |
2 |
2 |
0 |
9 |
5 |
+4 |
8 |
| 3 |
Уолсол |
4 |
2 |
2 |
0 |
8 |
4 |
+4 |
8 |
| 4 |
Крю Александра |
4 |
2 |
2 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
8 |
| 5 |
Олдъм |
4 |
2 |
1 |
1 |
7 |
3 |
+4 |
7 |
| 6 |
Йорк Сити |
4 |
2 |
1 |
1 |
8 |
7 |
+1 |
7 |
| 6 |
Челтнъм Таун |
4 |
2 |
1 |
1 |
8 |
7 |
+1 |
7 |
| 8 |
Колчестър |
4 |
2 |
1 |
1 |
5 |
5 |
0 |
7 |
| 8 |
Суиндън |
4 |
2 |
1 |
1 |
5 |
5 |
0 |
7 |
| 10 |
Транмиър Роувърс |
4 |
1 |
3 |
0 |
7 |
5 |
+2 |
6 |
| 11 |
Гримсби Таун |
4 |
1 |
3 |
0 |
5 |
4 |
+1 |
6 |
| 12 |
Флийтууд Таун |
4 |
1 |
3 |
0 |
4 |
3 |
+1 |
6 |
| 13 |
Родъръм Юнайтед |
4 |
1 |
2 |
1 |
6 |
6 |
0 |
5 |
| 14 |
Нюпорт Каунти |
4 |
1 |
1 |
2 |
9 |
9 |
0 |
4 |
| 15 |
Екзитър |
4 |
1 |
1 |
2 |
4 |
4 |
0 |
4 |
| 16 |
Честърфийлд |
4 |
1 |
1 |
2 |
3 |
4 |
-1 |
4 |
| 17 |
Кроули Таун |
4 |
1 |
1 |
2 |
3 |
5 |
-2 |
4 |
| 18 |
Нортхямптън Таун |
4 |
0 |
3 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
3 |
| 19 |
Рочдейл |
4 |
1 |
0 |
3 |
4 |
6 |
-2 |
3 |
| 20 |
Салфорд Сити |
4 |
1 |
0 |
3 |
3 |
6 |
-3 |
3 |
| 21 |
Джилингам |
4 |
0 |
3 |
1 |
2 |
5 |
-3 |
3 |
| 22 |
Шросбъри Таун |
4 |
1 |
0 |
3 |
2 |
8 |
-6 |
3 |
| 23 |
Акрингтън Стенли |
4 |
0 |
2 |
2 |
6 |
9 |
-3 |
2 |
| 24 |
Порт Вейл |
4 |
0 |
2 |
2 |
2 |
6 |
-4 |
2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Транмиър Роувърс |
|
| Олдъм |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Транмиър Роувърс |
Транмиър Роувърс |
|
Олдъм |
Олдъм |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Бристъл Роувърс |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Барнет |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Уолсол |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Крю Александра |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Олдъм |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 6 |
Йорк Сити |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Челтнъм Таун |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Колчестър |
|
|
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 8 |
Суиндън |
|
|
|
|
3 - 0 |
|
|
| 10 |
Транмиър Роувърс |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 11 |
Гримсби Таун |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Флийтууд Таун |
|
|
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 13 |
Родъръм Юнайтед |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
|
|
|
| 14 |
Нюпорт Каунти |
|
2 - 2 |
|
|
|
|
|
| 15 |
Екзитър |
|
|
|
|
|
|
|
| 16 |
Честърфийлд |
|
|
|
|
|
|
|
| 17 |
Кроули Таун |
|
|
|
|
|
|
|
| 18 |
Нортхямптън Таун |
|
|
|
|
|
|
|
| 19 |
Рочдейл |
|
|
|
|
|
|
|
| 20 |
Салфорд Сити |
|
|
|
|
|
|
|
| 21 |
Джилингам |
|
|
|
|
|
|
|
| 22 |
Шросбъри Таун |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
| 23 |
Акрингтън Стенли |
|
|
|
|
|
|
|
| 24 |
Порт Вейл |
|
1 - 1 |
|
|
2 - 0 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Транмиър Роувърс |
Олдъм |
| Победи |
1 |
2 |
| Равни |
3 |
1 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
7 |
7 |
| Получени Голове |
5 |
3 |
| Средно Вкарани |
1.75 |
1.75 |
| Средно Получени |
1.25 |
0.75 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
75% |
50% |
| Гол/Гол |
75% |
50% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
50% |
| Над 3.5 |
50% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
4 |
2 |
| Получени Голове |
2 |
3 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
1.50 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
50% |
100% |
| Гол/Гол |
50% |
100% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
50% |
| Над 3.5 |
50% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.00 |
3.25 |
2.15 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.57 |
1.30 |
1.33 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.20 |
1.62 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.40 |
1.30 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.80 |
2.00 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.29 |
3.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака