Англия - Втора Лига (2025 - 2026)
14:30
Транмиър Роувърс
Шросбъри Таун
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 3.30 | 3.90 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.33 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.63 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.18 | 4.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.08.2025 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Бъркънхед, а гостите от Шросбъри. Разстоянието между двата града е 78.0 км. Мачът ще се играе на стадион Прентън Парк, който има капацитет от 16 567 места, от които седящи 10 000. Размерите на терена са 102 x 65 m. Снимки от Google карта стадион Прентън Парк. Мачът ще се играе в 12:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Транмиър Роувърс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.08.2025 | Втора Лига | Колчестър | 1 - 1 | Транмиър Роувърс | 2.20 | 3.10 | 3.34 |
| 26.07.2025 | Приятелски срещи | Транмиър Роувърс | 0 - 1 | Уигън | 2.95 | 3.49 | 2.21 |
| 03.05.2025 | Втора Лига | Нюпорт Каунти | 1 - 4 | Транмиър Роувърс | 4.64 | 3.68 | 1.71 |
| 26.04.2025 | Втора Лига | Транмиър Роувърс | 2 - 0 | Крю Александра | 1.97 | 3.51 | 3.56 |
| 21.04.2025 | Втора Лига | Бароу | 0 - 0 | Транмиър Роувърс | 2.23 | 3.20 | 3.18 |
| 18.04.2025 | Втора Лига | Транмиър Роувърс | 0 - 3 | Донкастър | 3.34 | 3.52 | 2.04 |
| 12.04.2025 | Втора Лига | Акрингтън Стенли | 3 - 3 | Транмиър Роувърс | 2.70 | 2.99 | 2.72 |
| 05.04.2025 | Втора Лига | Транмиър Роувърс | 4 - 0 | Честърфийлд | 2.89 | 3.18 | 2.43 |
| 01.04.2025 | Втора Лига | Харогейт Таун | 3 - 2 | Транмиър Роувърс | 2.67 | 3.05 | 2.69 |
| 28.03.2025 | Втора Лига | Транмиър Роувърс | 2 - 0 | Челтнъм Таун | 2.00 | 3.30 | 3.67 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Шросбъри Таун - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.08.2025 | Втора Лига | Шросбъри Таун | 0 - 0 | Бромли | 2.30 | 3.47 | 2.82 |
| 26.07.2025 | Приятелски срещи | Шросбъри Таун | 2 - 2 | Бърнли | 5.40 | 4.28 | 1.48 |
| 22.07.2025 | Приятелски срещи | Шросбъри Таун | 2 - 5 | Болтън | 3.11 | 3.47 | 2.01 |
| 19.07.2025 | Приятелски срещи | Шросбъри Таун | 3 - 0 | Кидерминстър Хариърс | 1.95 | 3.57 | 3.24 |
| 15.07.2025 | Приятелски срещи | Телфорд Юнайтед | 1 - 2 | Шросбъри Таун | 3.82 | 3.70 | 1.73 |
| 09.07.2025 | Приятелски срещи | Сток Сити | 0 - 1 | Шросбъри Таун | - | - | - |
| 03.05.2025 | Първа Лига | Шросбъри Таун | 1 - 2 | Кроули Таун | 2.81 | 3.60 | 2.28 |
| 26.04.2025 | Първа Лига | Барнзли | 1 - 2 | Шросбъри Таун | 1.48 | 4.43 | 5.88 |
| 21.04.2025 | Първа Лига | Нортхямптън Таун | 4 - 1 | Шросбъри Таун | 1.55 | 3.88 | 5.87 |
| 18.04.2025 | Първа Лига | Шросбъри Таун | 0 - 1 | Уигън | 3.55 | 3.09 | 2.14 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.02.2020 | Първа Лига | Шросбъри Таун | 2 - 3 | Транмиър Роувърс | 1.79 | 3.43 | 4.73 |
| 05.10.2019 | Първа Лига | Транмиър Роувърс | 0 - 1 | Шросбъри Таун | 2.57 | 3.35 | 2.71 |
| 09.10.2018 | ЕФЛ Трофи | Шросбъри Таун | 6 - 0 | Транмиър Роувърс | 1.78 | 3.40 | 4.22 |
| 21.02.2015 | Втора Лига | Транмиър Роувърс | 2 - 1 | Шросбъри Таун | 3.66 | 3.27 | 1.96 |
| 16.08.2014 | Втора Лига | Шросбъри Таун | 2 - 1 | Транмиър Роувърс | 2.00 | 3.21 | 3.54 |
| 12.04.2014 | Първа Лига | Транмиър Роувърс | 2 - 1 | Шросбъри Таун | 2.45 | 3.15 | 2.78 |
| 26.12.2013 | Първа Лига | Шросбъри Таун | 0 - 1 | Транмиър Роувърс | 1.99 | 3.30 | 3.60 |
| 15.02.2013 | Първа Лига | Транмиър Роувърс | 0 - 2 | Шросбъри Таун | 1.81 | 3.41 | 4.28 |
| 25.08.2012 | Първа Лига | Шросбъри Таун | 1 - 1 | Транмиър Роувърс | 2.36 | 3.20 | 2.84 |
| 29.07.2011 | Приятелски срещи | Шросбъри Таун | 0 - 2 | Транмиър Роувърс | 2.10 | 3.34 | 2.99 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 4 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Транмиър Роувърс имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Втора Лига класиране към 09.08.2025
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Гримсби Таун | 1 | +3 | 3 |
| 2 | Крю Александра | 1 | +2 | 3 |
| 3 | Флийтууд Таун | 1 | +2 | 3 |
| 4 | Уолсол | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Кембридж Юнайтед | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Харогейт Таун | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Честърфийлд | 1 | +1 | 3 |
| 8 | Акрингтън Стенли | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Джилингам | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Колчестър | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Нотс Каунти | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Нюпорт Каунти | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Транмиър Роувърс | 1 | 0 | 1 |
| 14 | Бромли | 1 | 0 | 1 |
| 14 | Милтън Кийнс Донс | 1 | 0 | 1 |
| 14 | Олдъм | 1 | 0 | 1 |
| 14 | Шросбъри Таун | 1 | 0 | 1 |
| 18 | Суиндън | 1 | -1 | 0 |
| 19 | Бароу | 1 | -1 | 0 |
| 19 | Бристъл Роувърс | 1 | -1 | 0 |
| 19 | Челтнъм Таун | 1 | -1 | 0 |
| 22 | Салфорд Сити | 1 | -2 | 0 |
| 23 | Барнет | 1 | -2 | 0 |
| 24 | Кроули Таун | 1 | -3 | 0 |
Хронология в първенството
| Транмиър Роувърс | |
| Шросбъри Таун | |
| Домакин | |
| Гост |
Класиране в шампионата
| Транмиър Роувърс | Шросбъри Таун | |
| Позиция | 8 | 14 |
| Точки | 1 | 1 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 13 | 13 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Транмиър Роувърс | Шросбъри Таун | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
1 0 |
0
1 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| Транмиър Роувърс | Шросбъри Таун | |
|
Вкарани
Получени |
1
1 |
0
0 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
0
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 3.30 | 3.90 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.33 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.63 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.18 | 4.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.08.2025 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
