Сан Марино - Шампионат Саммаринезе (2026 - 2027)
петък, 18 септември, 2026
22:15
2 - 3
(1 - 1, 1 - 2)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.63 |
3.17 |
2.38 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.48 |
1.30 |
1.40 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.90 |
1.70 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.10 |
1.30 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.68 |
2.02 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.40 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.78 |
1.89 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.09.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Фиорентино, а гостите от Акуавива.
Разстоянието между двата града е 5.1 км.
Мачът ще се играе на стадион
Фиорентино,
който има капацитет от
700 места.
Размерите на терена са 105 x 60 m.
Снимки от Google карта
стадион Фиорентино.
Мачът ще се играе в 21:15 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Тре Фиори - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.09.2026 |
Саммаринезе |
Тре Фиори |
3 - 0 |
Доманяно |
1.55 |
3.75 |
4.79 |
| 08.09.2026 |
Копа Титано |
Фиорентино |
0 - 1 |
Тре Фиори |
- |
- |
- |
| 04.09.2026 |
Саммаринезе |
Фаетано |
0 - 4 |
Тре Фиори |
24.09 |
6.65 |
1.10 |
| 30.08.2026 |
Саммаринезе |
Тре Фиори |
5 - 2 |
Пенароса |
1.40 |
3.97 |
6.69 |
| 25.08.2026 |
Суперкупа |
Тре Фиори |
2 - 2 |
Ла Фиорита |
2.74 |
2.77 |
2.56 |
| 13.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Дрита Гниляне |
5 - 0 |
Тре Фиори |
1.10 |
8.86 |
18.22 |
| 06.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Тре Фиори |
1 - 4 |
Дрита Гниляне |
8.90 |
4.91 |
1.30 |
| 14.07.2026 |
ШЛ Квалификации |
Ларн |
2 - 1 |
Тре Фиори |
1.13 |
7.56 |
17.55 |
| 07.07.2026 |
ШЛ Квалификации |
Тре Фиори |
0 - 1 |
Ларн |
6.95 |
4.62 |
1.39 |
| 23.05.2026 |
Копа Титано |
Тре Фиори |
1 - 3 |
Ла Фиорита |
2.38 |
2.92 |
2.75 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 6 домакинства.
Виртус - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.09.2026 |
Саммаринезе |
Виртус |
2 - 0 |
Либертас |
1.27 |
4.25 |
11.95 |
| 09.09.2026 |
Копа Титано |
Мурата |
0 - 3 |
Виртус |
- |
- |
- |
| 04.09.2026 |
Саммаринезе |
Фиорентино |
0 - 1 |
Виртус |
9.03 |
4.90 |
1.25 |
| 30.08.2026 |
Саммаринезе |
Виртус |
0 - 0 |
Ла Фиорита |
1.92 |
3.26 |
3.48 |
| 16.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Виртус |
1 - 0 |
Дила Гори |
5.14 |
4.04 |
1.55 |
| 09.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Дила Гори |
3 - 1 |
Виртус |
1.15 |
6.99 |
16.41 |
| 30.06.2026 |
Приятелски срещи |
Виртус |
2 - 3 |
Вардар Скопие |
- |
- |
- |
| 16.05.2026 |
Плейофи |
Виртус |
2 - 1 |
Ла Фиорита |
2.02 |
3.09 |
3.31 |
| 12.05.2026 |
Плейофи |
Доманяно |
2 - 1 |
Виртус |
6.52 |
4.48 |
1.35 |
| 09.05.2026 |
Плейофи |
Виртус |
2 - 1 |
Доманяно |
1.25 |
5.05 |
8.49 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.03.2026 |
Копа Титано |
Тре Фиори |
1 - 0 |
Виртус |
- |
- |
- |
| 14.03.2026 |
Саммаринезе |
Тре Фиори |
4 - 1 |
Виртус |
3.28 |
2.86 |
2.11 |
| 04.03.2026 |
Копа Титано |
Виртус |
0 - 0 |
Тре Фиори |
2.38 |
3.05 |
2.73 |
| 23.12.2025 |
Суперкупа |
Виртус |
1 - 0 |
Тре Фиори |
2.46 |
2.97 |
2.61 |
| 22.11.2025 |
Саммаринезе |
Виртус |
0 - 0 |
Тре Фиори |
2.17 |
2.90 |
3.17 |
| 24.05.2025 |
Копа Титано |
Виртус |
1 - 0 |
Тре Фиори |
1.62 |
3.48 |
4.58 |
| 19.04.2025 |
Саммаринезе |
Виртус |
1 - 1 |
Тре Фиори |
1.78 |
3.26 |
3.84 |
| 21.12.2024 |
Саммаринезе |
Тре Фиори |
0 - 2 |
Виртус |
3.77 |
3.39 |
1.81 |
| 03.04.2024 |
Копа Титано |
Тре Фиори |
0 - 2 |
Виртус |
- |
- |
- |
| 06.03.2024 |
Копа Титано |
Виртус |
3 - 1 |
Тре Фиори |
2.19 |
3.41 |
2.78 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 5 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Тре Фиори имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 2 победи
и нямат равен мач.
Шампионат Саммаринезе класиране към 18.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Тре Фиори |
3 |
3 |
0 |
0 |
12 |
2 |
+10 |
9 |
| 2 |
Фолгоре Фалциано |
3 |
3 |
0 |
0 |
8 |
1 |
+7 |
9 |
| 3 |
Тре Пене |
3 |
3 |
0 |
0 |
7 |
2 |
+5 |
9 |
| 4 |
Виртус |
3 |
2 |
1 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
7 |
| 5 |
Доманяно |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
4 |
+2 |
6 |
| 6 |
Космос Серавале |
3 |
1 |
1 |
1 |
7 |
4 |
+3 |
4 |
| 7 |
Фиорентино |
3 |
1 |
1 |
1 |
3 |
2 |
+1 |
4 |
| 8 |
Либертас |
3 |
1 |
1 |
1 |
3 |
4 |
-1 |
4 |
| 9 |
Ювенес Догана |
3 |
1 |
0 |
2 |
6 |
4 |
+2 |
3 |
| 10 |
Ла Фиорита |
3 |
0 |
3 |
0 |
2 |
2 |
0 |
3 |
| 11 |
Сан Джовани |
3 |
1 |
0 |
2 |
4 |
7 |
-3 |
3 |
| 12 |
Мурата |
3 |
1 |
0 |
2 |
4 |
8 |
-4 |
3 |
| 13 |
Сан Марино Академи |
3 |
0 |
2 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
2 |
| 14 |
Фаетано |
3 |
0 |
1 |
2 |
0 |
8 |
-8 |
1 |
| 15 |
Кайлунго |
3 |
0 |
0 |
3 |
1 |
5 |
-4 |
0 |
| 16 |
Пенароса |
3 |
0 |
0 |
3 |
4 |
15 |
-11 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Тре Фиори |
|
| Виртус |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Тре Фиори |
Тре Фиори |
|
Виртус |
Виртус |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Тре Фиори |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 2 |
Фолгоре Фалциано |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Тре Пене |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Виртус |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 5 |
Доманяно |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
|
|
|
|
| 6 |
Космос Серавале |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Фиорентино |
|
|
|
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 8 |
Либертас |
|
|
|
|
2 - 0 |
|
|
| 9 |
Ювенес Догана |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Ла Фиорита |
|
|
|
|
0 - 0 |
|
|
| 11 |
Сан Джовани |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Мурата |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Сан Марино Академи |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Фаетано |
|
0 - 4 |
|
|
|
|
|
| 15 |
Кайлунго |
|
|
|
|
|
|
|
| 16 |
Пенароса |
5 - 2 |
|
5 - 2 |
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Тре Фиори |
Виртус |
| Победи |
3 |
2 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
12 |
3 |
| Получени Голове |
2 |
0 |
| Средно Вкарани |
4.00 |
1.00 |
| Средно Получени |
0.67 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
67% |
| Мачове Получил |
33% |
0% |
| Гол/Гол |
33% |
0% |
| Над 1.5 |
100% |
33% |
| Над 2.5 |
100% |
0% |
| Над 3.5 |
67% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
8 |
1 |
| Получени Голове |
2 |
0 |
| Средно Вкарани |
4.00 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
50% |
0% |
| Гол/Гол |
50% |
0% |
| Над 1.5 |
100% |
0% |
| Над 2.5 |
100% |
0% |
| Над 3.5 |
50% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.63 |
3.17 |
2.38 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.48 |
1.30 |
1.40 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.90 |
1.70 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.10 |
1.30 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.68 |
2.02 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.40 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.78 |
1.89 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.09.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите