Уелс - Висша Лига (2026 - 2027)
вторник, 15 септември, 2026
21:45
Трефелин БГК
Камбриан Юнайтед
0 - 4
(0 - 1, 0 - 3)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 100% за Камбриан Юнайтед
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.50 |
3.56 |
1.80 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.84 |
1.21 |
1.24 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.63 |
1.37 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.12 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.15 |
1.56 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.46 |
2.40 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.21 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.09.2026 20:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Порт Толбът, а гостите от Клайдах Вейл.
Разстоянието между двата града е 22.9 км.
Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Трефелин БГК - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.09.2026 |
Висша Лига |
Трефелин БГК |
0 - 1 |
Пенибонт |
6.55 |
4.41 |
1.35 |
| 04.09.2026 |
Висша Лига |
Холиуел Таун |
1 - 1 |
Трефелин БГК |
2.66 |
3.47 |
2.18 |
| 31.08.2026 |
Висша Лига |
Хавърфордуест |
2 - 1 |
Трефелин БГК |
1.61 |
3.69 |
4.47 |
| 28.08.2026 |
Висша Лига |
Трефелин БГК |
1 - 1 |
Аманфорд |
1.81 |
3.48 |
3.55 |
| 21.08.2026 |
Висша Лига |
Трефелин БГК |
0 - 2 |
Карнарвън Таун |
8.05 |
5.13 |
1.25 |
| 14.08.2026 |
Висша Лига |
Конас Кий |
6 - 0 |
Трефелин БГК |
1.26 |
5.25 |
8.27 |
| 07.08.2026 |
Висша Лига |
Трефелин БГК |
0 - 4 |
Ландидно |
2.89 |
3.34 |
2.10 |
| 31.07.2026 |
Висша Лига |
Колуин Бей |
2 - 0 |
Трефелин БГК |
1.34 |
4.53 |
6.39 |
Общо 2 равенства и 6 загуби
в последните 8 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 3 загуби
в последните 4 домакинства.
Камбриан Юнайтед - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.09.2026 |
Висша Лига |
Камбриан Юн. |
2 - 1 |
Холиуел Таун |
1.45 |
4.74 |
4.90 |
| 04.09.2026 |
Висша Лига |
Кардиф Метрополитън |
2 - 2 |
Камбриан Юн. |
1.75 |
3.58 |
3.70 |
| 31.08.2026 |
Висша Лига |
Камбриан Юн. |
2 - 2 |
Пенибонт |
3.66 |
3.38 |
1.82 |
| 28.08.2026 |
Висша Лига |
Конас Кий |
3 - 0 |
Камбриан Юн. |
1.49 |
4.00 |
4.93 |
| 21.08.2026 |
Висша Лига |
Хавърфордуест |
0 - 3 |
Камбриан Юн. |
1.76 |
3.61 |
3.65 |
| 14.08.2026 |
Висша Лига |
Камбриан Юн. |
1 - 0 |
Флинт Таун Юн. |
2.25 |
3.40 |
2.62 |
| 07.08.2026 |
Висша Лига |
Камбриан Юн. |
1 - 1 |
Бритън Фери Лансауел |
2.63 |
3.46 |
2.21 |
| 31.07.2026 |
Висша Лига |
Бари Таун |
2 - 1 |
Камбриан Юн. |
1.38 |
4.12 |
6.25 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 2 загуби
в последните 8 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
Висша Лига класиране към 15.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Дъ Ню Сейнтс |
8 |
7 |
1 |
0 |
19 |
3 |
+16 |
22 |
| 2 |
Бари Таун Юнайтед |
8 |
7 |
0 |
1 |
21 |
9 |
+12 |
21 |
| 3 |
Карнарвън Таун |
8 |
6 |
0 |
2 |
23 |
9 |
+14 |
18 |
| 4 |
Пенибонт |
8 |
5 |
3 |
0 |
12 |
5 |
+7 |
18 |
| 5 |
Конас Кий |
8 |
5 |
1 |
2 |
19 |
7 |
+12 |
16 |
| 6 |
Ландидно |
8 |
5 |
0 |
3 |
16 |
11 |
+5 |
15 |
| 7 |
Кардиф Метрополитън |
8 |
4 |
2 |
2 |
19 |
10 |
+9 |
14 |
| 8 |
Колуин Бей |
8 |
4 |
1 |
3 |
10 |
12 |
-2 |
13 |
| 9 |
Еърбъс ЮК |
8 |
4 |
0 |
4 |
13 |
11 |
+2 |
12 |
| 10 |
Камбриан Юнайтед |
8 |
3 |
3 |
2 |
12 |
11 |
+1 |
12 |
| 11 |
Хавърфордуест |
8 |
2 |
1 |
5 |
6 |
14 |
-8 |
7 |
| 12 |
Бритън Фери Лансауел |
8 |
2 |
1 |
5 |
6 |
15 |
-9 |
7 |
| 13 |
Флинт Таун Юнайтед |
8 |
0 |
2 |
6 |
7 |
15 |
-8 |
2 |
| 14 |
Трефелин БГК |
8 |
0 |
2 |
6 |
3 |
19 |
-16 |
2 |
| 15 |
Аманфорд |
8 |
0 |
2 |
6 |
4 |
21 |
-17 |
2 |
| 16 |
Холиуел Таун |
8 |
0 |
1 |
7 |
11 |
29 |
-18 |
1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Трефелин БГК |
|
| Камбриан Юнайтед |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Трефелин БГК |
Трефелин БГК |
|
Камбриан Юнайтед |
Камбриан Юнайтед |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Дъ Ню Сейнтс |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Бари Таун Юнайтед |
|
|
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 3 |
Карнарвън Таун |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
|
|
|
| 4 |
Пенибонт |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
2 - 2 |
|
|
| 5 |
Конас Кий |
|
6 - 0 |
|
|
|
3 - 0 |
3 - 0 |
| 6 |
Ландидно |
0 - 4 |
|
0 - 4 |
|
|
|
|
| 7 |
Кардиф Метрополитън |
|
|
|
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 8 |
Колуин Бей |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
|
| 9 |
Еърбъс ЮК |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Камбриан Юнайтед |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 11 |
Хавърфордуест |
|
2 - 1 |
|
|
|
0 - 3 |
0 - 3 |
| 12 |
Бритън Фери Лансауел |
|
|
|
|
1 - 1 |
|
|
| 13 |
Флинт Таун Юнайтед |
|
|
|
|
1 - 0 |
|
|
| 14 |
Трефелин БГК |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 15 |
Аманфорд |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
| 16 |
Холиуел Таун |
|
1 - 1 |
|
|
2 - 1 |
|
|
*** По 2 мача в редовния сезон, после 2 групи с по 6 отбора и още по 2 мача в групите - общо 32 мача
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Трефелин БГК |
Камбриан Юнайтед |
| Победи |
0 |
3 |
| Равни |
2 |
3 |
| Загуби |
6 |
2 |
| Вкарани Голове |
3 |
12 |
| Получени Голове |
19 |
11 |
| Средно Вкарани |
0.38 |
1.50 |
| Средно Получени |
2.38 |
1.38 |
| Мачове Вкарал |
38% |
88% |
| Мачове Получил |
100% |
75% |
| Гол/Гол |
38% |
62% |
| Над 1.5 |
88% |
88% |
| Над 2.5 |
38% |
75% |
| Над 3.5 |
25% |
25% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
1 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
3 |
2 |
| Вкарани Голове |
1 |
6 |
| Получени Голове |
8 |
7 |
| Средно Вкарани |
0.25 |
1.50 |
| Средно Получени |
2.00 |
1.75 |
| Мачове Вкарал |
25% |
75% |
| Мачове Получил |
100% |
75% |
| Гол/Гол |
25% |
50% |
| Над 1.5 |
75% |
100% |
| Над 2.5 |
25% |
100% |
| Над 3.5 |
25% |
25% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.50 |
3.56 |
1.80 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.84 |
1.21 |
1.24 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.63 |
1.37 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.12 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.15 |
1.56 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.46 |
2.40 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.21 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.09.2026 20:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 100% за Камбриан Юнайтед