Словакия - Група за Изпадане (2025 - 2026)
събота, 16 май, 2026
18:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.41 |
3.48 |
2.47 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.45 |
1.26 |
1.48 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.81 |
1.86 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.30 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.20 |
1.58 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.47 |
2.49 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.49 |
2.38 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тренчин, а гостите от Кошице.
Разстоянието между двата града е 236.2 км.
Мачът ще се играе на стадион
На Сиготи,
който има капацитет от
16 000 места, от които седящи 9 000.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион На Сиготи.
Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Тренчин - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2026 |
Група за Изпадане |
Ружомберок |
4 - 3 |
Тренчин |
1.89 |
3.28 |
3.68 |
| 03.05.2026 |
Група за Изпадане |
Тренчин |
1 - 2 |
Комарно |
2.82 |
3.38 |
2.19 |
| 26.04.2026 |
Група за Изпадане |
Татран Прешов |
0 - 1 |
Тренчин |
1.80 |
3.39 |
3.88 |
| 19.04.2026 |
Група за Изпадане |
Скалица |
4 - 1 |
Тренчин |
2.15 |
3.31 |
2.94 |
| 11.04.2026 |
Група за Изпадане |
Тренчин |
1 - 0 |
Татран Прешов |
2.17 |
3.22 |
2.96 |
| 05.04.2026 |
Група за Изпадане |
Комарно |
0 - 1 |
Тренчин |
1.74 |
3.55 |
3.91 |
| 21.03.2026 |
Група за Изпадане |
Тренчин |
3 - 1 |
Ружомберок |
2.55 |
3.15 |
2.51 |
| 15.03.2026 |
Група за Изпадане |
Тренчин |
2 - 1 |
Скалица |
2.16 |
3.12 |
3.08 |
| 10.03.2026 |
Купа на Словакия |
Жилина |
3 - 0 |
Тренчин |
1.68 |
3.48 |
3.94 |
| 07.03.2026 |
Група за Изпадане |
Кошице |
2 - 0 |
Тренчин |
1.61 |
3.84 |
4.40 |
Общо 5 победи и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Кошице - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Група за Изпадане |
Кошице |
2 - 1 |
Комарно |
2.02 |
3.32 |
3.20 |
| 05.05.2026 |
Група за Изпадане |
Скалица |
3 - 1 |
Кошице |
2.45 |
3.45 |
2.45 |
| 01.05.2026 |
Купа на Словакия |
Жилина |
3 - 1 |
Кошице |
1.98 |
3.45 |
2.92 |
| 25.04.2026 |
Група за Изпадане |
Кошице |
3 - 1 |
Ружомберок |
1.79 |
3.52 |
3.78 |
| 19.04.2026 |
Група за Изпадане |
Татран Прешов |
2 - 1 |
Кошице |
1.91 |
3.48 |
3.38 |
| 15.04.2026 |
Купа на Словакия |
Кошице |
1 - 1 |
Татран Прешов |
1.27 |
4.65 |
7.80 |
| 12.04.2026 |
Група за Изпадане |
Комарно |
1 - 2 |
Кошице |
2.46 |
3.32 |
2.48 |
| 04.04.2026 |
Група за Изпадане |
Кошице |
2 - 0 |
Скалица |
1.73 |
3.55 |
3.98 |
| 21.03.2026 |
Група за Изпадане |
Кошице |
2 - 1 |
Татран Прешов |
1.76 |
3.42 |
4.03 |
| 17.03.2026 |
Купа на Словакия |
Татран Прешов |
2 - 2 |
Кошице |
2.94 |
3.11 |
2.10 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 07.03.2026 |
Група за Изпадане |
Кошице |
2 - 0 |
Тренчин |
1.61 |
3.84 |
4.40 |
| 08.11.2025 |
Суперлига |
Тренчин |
2 - 0 |
Кошице |
2.37 |
3.40 |
2.53 |
| 10.08.2025 |
Суперлига |
Кошице |
0 - 1 |
Тренчин |
1.57 |
4.05 |
4.44 |
| 02.11.2024 |
Суперлига |
Кошице |
0 - 0 |
Тренчин |
1.91 |
3.35 |
3.46 |
| 03.08.2024 |
Суперлига |
Тренчин |
2 - 0 |
Кошице |
1.79 |
3.44 |
3.85 |
| 19.04.2024 |
Група за Изпадане |
Тренчин |
1 - 2 |
Кошице |
1.42 |
4.31 |
5.71 |
| 09.03.2024 |
Група за Изпадане |
Кошице |
0 - 0 |
Тренчин |
4.44 |
3.53 |
1.69 |
| 11.02.2024 |
Суперлига |
Тренчин |
4 - 1 |
Кошице |
1.34 |
4.55 |
7.55 |
| 22.09.2023 |
Суперлига |
Кошице |
0 - 3 |
Тренчин |
2.43 |
3.32 |
2.61 |
| 13.04.2021 |
Купа на Словакия |
Кошице |
3 - 0 |
Тренчин |
3.77 |
3.50 |
1.79 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 3 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Тренчин имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите имат 1 победа
и нямат равен мач.
Група за Изпадане класиране към 16.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Кошице |
31 |
13 |
4 |
14 |
51 |
52 |
-1 |
43 |
| 2 |
Тренчин |
31 |
12 |
3 |
16 |
31 |
51 |
-20 |
39 |
| 3 |
Ружомберок |
31 |
8 |
11 |
12 |
34 |
49 |
-15 |
35 |
| 4 |
Скалица |
31 |
8 |
8 |
15 |
33 |
45 |
-12 |
32 |
| 5 |
Татран Прешов |
31 |
6 |
12 |
13 |
29 |
42 |
-13 |
30 |
| 6 |
Комарно |
31 |
7 |
8 |
16 |
33 |
46 |
-13 |
29 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Тренчин |
|
| Кошице |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
*** Хронологията е на база изиграните мачове само в групата
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Тренчин |
Тренчин |
|
Кошице |
Кошице |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Кошице |
|
2 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
| 2 |
Тренчин |
- |
- |
- |
|
2 - 0 |
|
|
| 3 |
Ружомберок |
3 - 1 |
4 - 3 |
3 - 1 |
|
3 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 4 |
Скалица |
2 - 1 |
4 - 1 |
2 - 1 |
|
2 - 0 |
3 - 1 |
3 - 1 |
| 5 |
Татран Прешов |
1 - 0 |
0 - 1 |
1 - 0 |
|
2 - 1 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 6 |
Комарно |
1 - 2 |
0 - 1 |
1 - 2 |
|
2 - 1 |
1 - 2 |
1 - 2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Тренчин |
Кошице |
| Победи |
12 |
13 |
| Равни |
3 |
4 |
| Загуби |
16 |
14 |
| Вкарани Голове |
31 |
51 |
| Получени Голове |
51 |
52 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
1.65 |
| Средно Получени |
1.65 |
1.68 |
| Мачове Вкарал |
65% |
87% |
| Мачове Получил |
71% |
87% |
| Гол/Гол |
42% |
74% |
| Над 1.5 |
71% |
94% |
| Над 2.5 |
52% |
68% |
| Над 3.5 |
26% |
48% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
5 |
4 |
| Равни |
2 |
2 |
| Загуби |
8 |
9 |
| Вкарани Голове |
14 |
20 |
| Получени Голове |
22 |
29 |
| Средно Вкарани |
0.93 |
1.33 |
| Средно Получени |
1.47 |
1.93 |
| Мачове Вкарал |
60% |
87% |
| Мачове Получил |
80% |
93% |
| Гол/Гол |
47% |
80% |
| Над 1.5 |
73% |
93% |
| Над 2.5 |
60% |
67% |
| Над 3.5 |
13% |
47% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.41 |
3.48 |
2.47 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.45 |
1.26 |
1.48 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.81 |
1.86 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.30 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.20 |
1.58 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.47 |
2.49 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.49 |
2.38 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака