Словакия - Плейофи (2017 - 2018)
сряда, 23 май, 2018
18:30
4 - 2
(1 - 2, 3 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
4.00 |
5.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.12 |
1.22 |
2.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.20 |
4.33 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.10 |
1.70 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.62 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.90 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
23.05.2018 16:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тренчин, а гостите от Ружомберок.
Разстоянието между двата града е 94.3 км.
Мачът ще се играе на стадион
На Сиготи,
който има капацитет от
16 000 места, от които седящи 9 000.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион На Сиготи.
Мачът ще се играе в 17:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Тренчин - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 19.05.2018 |
Група за Титлата |
Спартак Търнава |
0 - 2 |
Тренчин |
1.76 |
3.60 |
3.90 |
| 12.05.2018 |
Група за Титлата |
Тренчин |
3 - 1 |
Ружомберок |
1.60 |
3.79 |
4.62 |
| 06.05.2018 |
Група за Титлата |
Тренчин |
1 - 2 |
Жилина |
1.68 |
3.92 |
3.88 |
| 28.04.2018 |
Група за Титлата |
ДАК Дунайска Стреда |
0 - 3 |
Тренчин |
1.94 |
3.36 |
3.37 |
| 22.04.2018 |
Група за Титлата |
Тренчин |
1 - 3 |
Слован Братислава |
2.37 |
3.34 |
2.60 |
| 14.04.2018 |
Група за Титлата |
Слован Братислава |
1 - 3 |
Тренчин |
1.80 |
3.39 |
3.77 |
| 08.04.2018 |
Група за Титлата |
Тренчин |
1 - 3 |
ДАК Дунайска Стреда |
1.77 |
3.44 |
3.92 |
| 31.03.2018 |
Група за Титлата |
Жилина |
1 - 5 |
Тренчин |
1.85 |
3.40 |
3.58 |
| 17.03.2018 |
Група за Титлата |
Ружомберок |
2 - 1 |
Тренчин |
2.82 |
3.31 |
2.25 |
| 10.03.2018 |
Група за Титлата |
Тренчин |
1 - 2 |
Спартак Търнава |
2.00 |
3.31 |
3.24 |
Общо 5 победи и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 4 загуби
в последните 5 домакинства.
Ружомберок - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 19.05.2018 |
Група за Титлата |
Ружомберок |
0 - 4 |
ДАК Дунайска Стреда |
2.97 |
3.22 |
2.19 |
| 12.05.2018 |
Група за Титлата |
Тренчин |
3 - 1 |
Ружомберок |
1.60 |
3.79 |
4.62 |
| 05.05.2018 |
Група за Титлата |
Ружомберок |
1 - 0 |
Слован Братислава |
3.48 |
3.29 |
1.94 |
| 01.05.2018 |
Купа на Словакия |
Слован Братислава |
3 - 1 |
Ружомберок |
1.48 |
3.82 |
5.82 |
| 28.04.2018 |
Група за Титлата |
Жилина |
3 - 0 |
Ружомберок |
1.32 |
4.45 |
7.84 |
| 21.04.2018 |
Група за Титлата |
Ружомберок |
0 - 0 |
Спартак Търнава |
2.57 |
3.17 |
2.48 |
| 18.04.2018 |
Купа на Словакия |
Жилина |
0 - 0 |
Ружомберок |
1.41 |
4.40 |
5.83 |
| 15.04.2018 |
Група за Титлата |
Спартак Търнава |
1 - 0 |
Ружомберок |
1.55 |
3.65 |
5.27 |
| 07.04.2018 |
Група за Титлата |
Ружомберок |
1 - 2 |
Жилина |
2.44 |
3.23 |
2.59 |
| 03.04.2018 |
Купа на Словакия |
Ружомберок |
2 - 1 |
Жилина |
2.37 |
3.14 |
2.72 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 4 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.05.2018 |
Група за Титлата |
Тренчин |
3 - 1 |
Ружомберок |
1.60 |
3.79 |
4.62 |
| 17.03.2018 |
Група за Титлата |
Ружомберок |
2 - 1 |
Тренчин |
2.82 |
3.31 |
2.25 |
| 25.11.2017 |
Суперлига |
Тренчин |
1 - 2 |
Ружомберок |
1.65 |
3.69 |
4.37 |
| 26.08.2017 |
Суперлига |
Ружомберок |
3 - 3 |
Тренчин |
2.05 |
3.25 |
3.18 |
| 22.04.2017 |
Суперлига |
Тренчин |
2 - 1 |
Ружомберок |
1.70 |
3.57 |
4.24 |
| 27.11.2016 |
Суперлига |
Ружомберок |
3 - 3 |
Тренчин |
2.52 |
3.14 |
2.62 |
| 18.10.2016 |
Купа на Словакия |
Ружомберок |
0 - 0 |
Тренчин |
2.61 |
3.37 |
2.33 |
| 21.08.2016 |
Суперлига |
Тренчин |
3 - 1 |
Ружомберок |
1.75 |
3.56 |
4.11 |
| 19.04.2016 |
Суперлига |
Тренчин |
1 - 0 |
Ружомберок |
1.16 |
6.00 |
13.59 |
| 13.04.2016 |
Купа на Словакия |
Ружомберок |
0 - 1 |
Тренчин |
3.55 |
3.48 |
1.88 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 2 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Тренчин имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 4 победи,
гостите имат 1 победа
и нямат равен мач.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Класиране в Суперлига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Спартак Търнава |
22 |
16 |
2 |
4 |
34 |
16 |
+18 |
50 |
| 2 |
Слован Братислава |
22 |
11 |
8 |
3 |
45 |
26 |
+19 |
41 |
| 3 |
ДАК Дунайска Стреда |
22 |
10 |
9 |
3 |
29 |
20 |
+9 |
39 |
| 4 |
Жилина |
22 |
12 |
1 |
9 |
42 |
35 |
+7 |
37 |
| 5 |
Тренчин |
22 |
10 |
6 |
6 |
54 |
32 |
+22 |
36 |
| 6 |
Ружомберок |
22 |
8 |
9 |
5 |
31 |
21 |
+10 |
33 |
| 7 |
Нитра |
22 |
7 |
9 |
6 |
19 |
14 |
+5 |
30 |
| 8 |
Злате Моравце |
22 |
7 |
4 |
11 |
28 |
37 |
-9 |
25 |
| 9 |
Земплин Михаловце |
22 |
6 |
6 |
10 |
18 |
25 |
-7 |
24 |
| 10 |
Железарна Подбрезова |
22 |
6 |
2 |
14 |
19 |
37 |
-18 |
20 |
| 11 |
Сеница |
22 |
3 |
5 |
14 |
17 |
42 |
-25 |
14 |
| 12 |
Татран Прешов |
22 |
3 |
5 |
14 |
13 |
44 |
-31 |
14 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
4.00 |
5.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.12 |
1.22 |
2.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.20 |
4.33 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.10 |
1.70 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.62 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.90 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
23.05.2018 16:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач