Словакия - Суперлига (2016 - 2017)
19:00
Тренчин
Жилина
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.85 | 3.80 | 3.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.25 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.05 | 1.75 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.04.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тренчин, а гостите от Жилина. Разстоянието между двата града е 62.5 км. Мачът ще се играе на стадион На Сиготи, който има капацитет от 16 000 места, от които седящи 9 000. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион На Сиготи. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Тренчин - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.04.2017 | Суперлига | Тренчин | 2 - 1 | Ружомберок | 1.70 | 3.57 | 4.24 |
| 15.04.2017 | Суперлига | Тренчин | 0 - 1 | ДАК Дунайска Стреда | 1.63 | 3.66 | 4.62 |
| 09.04.2017 | Суперлига | Тренчин | 2 - 0 | Железарна Подбр. | 1.58 | 3.76 | 4.99 |
| 01.04.2017 | Суперлига | Злате Моравце | 0 - 2 | Тренчин | 3.31 | 3.36 | 2.01 |
| 19.03.2017 | Суперлига | Тренчин | 1 - 1 | Сеница | 1.29 | 4.79 | 8.49 |
| 12.03.2017 | Суперлига | Тренчин | 4 - 1 | Земплин Михаловце | 1.33 | 4.61 | 7.34 |
| 08.03.2017 | Купа на Словакия | Слован Братислава | 3 - 1 | Тренчин | 1.81 | 3.59 | 3.68 |
| 04.03.2017 | Суперлига | Татран Прешов | 1 - 2 | Тренчин | 5.75 | 3.85 | 1.49 |
| 25.02.2017 | Суперлига | Слован Братислава | 4 - 3 | Тренчин | 1.82 | 3.42 | 3.91 |
| 02.02.2017 | Приятелски срещи | Тренчин | 1 - 4 | Тромсьо | - | - | - |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 6 домакинства.
Жилина - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.04.2017 | Суперлига | Слован Братислава | 0 - 1 | Жилина | 2.31 | 3.23 | 2.77 |
| 09.04.2017 | Суперлига | Спартак Търнава | 1 - 2 | Жилина | 3.50 | 3.34 | 1.93 |
| 02.04.2017 | Суперлига | Жилина | 3 - 0 | Татран Прешов | 1.10 | 7.88 | 17.00 |
| 18.03.2017 | Суперлига | Жилина | 3 - 1 | Ружомберок | 1.36 | 4.39 | 6.97 |
| 11.03.2017 | Суперлига | ДАК Дунайска Стреда | 2 - 2 | Жилина | 2.68 | 3.27 | 2.36 |
| 08.03.2017 | Купа на Словакия | Скалица | 3 - 2 | Жилина | 5.36 | 4.15 | 1.50 |
| 05.03.2017 | Суперлига | Железарна Подбр. | 2 - 2 | Жилина | 3.84 | 3.32 | 1.86 |
| 26.02.2017 | Суперлига | Жилина | 4 - 1 | Злате Моравце | 1.15 | 6.61 | 13.82 |
| 18.02.2017 | Суперлига | Сеница | 2 - 0 | Жилина | 12.28 | 5.18 | 1.21 |
| 31.01.2017 | Приятелски срещи | Ростов | 3 - 1 | Жилина | 1.81 | 3.55 | 3.58 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 7 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.12.2016 | Суперлига | Жилина | 3 - 0 | Тренчин | 1.52 | 4.00 | 5.04 |
| 28.08.2016 | Суперлига | Жилина | 4 - 0 | Тренчин | 1.94 | 3.45 | 3.40 |
| 13.05.2016 | Суперлига | Тренчин | 5 - 2 | Жилина | 1.91 | 3.67 | 3.26 |
| 08.03.2016 | Суперлига | Жилина | 2 - 3 | Тренчин | 3.82 | 3.35 | 1.83 |
| 23.09.2015 | Суперлига | Тренчин | 1 - 4 | Жилина | 1.89 | 3.39 | 3.64 |
| 23.05.2015 | Суперлига | Тренчин | 0 - 1 | Жилина | 1.73 | 3.48 | 4.16 |
| 08.03.2015 | Суперлига | Жилина | 1 - 1 | Тренчин | 1.78 | 3.42 | 4.12 |
| 17.09.2014 | Суперлига | Тренчин | 2 - 2 | Жилина | 1.99 | 3.34 | 3.31 |
| 18.06.2014 | Приятелски срещи | Жилина | 1 - 3 | Тренчин | 2.64 | 3.38 | 2.27 |
| 17.05.2014 | Суперлига | Жилина | 0 - 1 | Тренчин | 2.37 | 3.21 | 2.69 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 4 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Тренчин имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Суперлига класиране към 28.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Жилина | 25 | +49 | 61 |
| 2 | Слован Братислава | 27 | +17 | 51 |
| 3 | Железарна Подбрезова | 26 | +6 | 41 |
| 4 | Ружомберок | 26 | +12 | 40 |
| 5 | Тренчин | 26 | 0 | 38 |
| 6 | ДАК Дунайска Стреда | 26 | +4 | 37 |
| 7 | Спартак Търнава | 26 | -6 | 34 |
| 8 | Земплин Михаловце | 27 | -16 | 29 |
| 9 | Сеница | 27 | -9 | 25 |
| 10 | Злате Моравце | 25 | -19 | 21 |
| 11 | Татран Прешов | 25 | -38 | 17 |
| 12 | Спартак Миява | 0 | 0 | 0 |
Хронология в първенството
| Тренчин | |
| Жилина | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Тренчин | Тренчин | Жилина | Жилина | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Жилина | 3 - 0 | - | - | - | |||
| 2 | Слован Братислава | 2 - 1 | 4 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 3 | Железарна Подбрезова | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 4 | Ружомберок | 2 - 1 | 3 - 3 | 2 - 1 | 3 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 5 | Тренчин | - | - | - | 3 - 0 | |||
| 6 | ДАК Дунайска Стреда | 0 - 1 | 2 - 0 | 0 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 7 | Спартак Търнава | 3 - 3 | 1 - 1 | 3 - 3 | 7 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 8 | Земплин Михаловце | 4 - 1 | 2 - 0 | 4 - 1 | 7 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 9 | Сеница | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 4 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 10 | Злате Моравце | 2 - 0 | 0 - 2 | 2 - 0 | 4 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 11 | Татран Прешов | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 12 | Спартак Миява | 1 - 0* | 1 - 0* | 1 - 2* | 1 - 2* | |||
Класиране в шампионата
| Тренчин | Жилина | |
| Позиция | 5 | 1 |
| Точки | 38 | 61 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 1 |
| Точки | 24 | 24 |
Форма в шампионата
| Тренчин | Жилина | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
5 10 |
19
4 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
3 2 |
7
3 2 |
Голове в шампионата
| Тренчин | Жилина | |
|
Вкарани
Получени |
41
41 |
69
20 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
23
11 |
22
10 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.85 | 3.80 | 3.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.25 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.05 | 1.75 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.04.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
