Словения - Купа на Словения (2020 - 2021)
16:00
Триглав
Целие
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 7.00 | 5.50 | 1.28 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.40 | 1.11 | 1.07 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 6.50 | 1.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.70 | 1.44 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.03.2021 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Кран, а гостите от Целие. Разстоянието между двата града е 69.6 км. Мачът ще се играе на стадион Станко Млакар, който има капацитет от 2 029 места. Снимки от Google карта стадион Станко Млакар. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Отговорна Игра
Триглав - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.02.2021 | Приятелски срещи | ФК Сараево | 1 - 0 | Триглав | 1.15 | 7.16 | 11.28 |
| 30.07.2020 | Плейофи | Триглав | 0 - 5 | Горица | 2.35 | 3.24 | 2.83 |
| 26.07.2020 | Плейофи | Горица | 1 - 1 | Триглав | 2.30 | 3.18 | 2.89 |
| 22.07.2020 | Първа Лига | Домжале | 2 - 1 | Триглав | 1.21 | 6.06 | 9.94 |
| 19.07.2020 | Първа Лига | Триглав | 1 - 4 | Браво Любляна | 3.79 | 3.70 | 1.76 |
| 15.07.2020 | Първа Лига | Целие | 2 - 2 | Триглав | 1.18 | 6.28 | 10.66 |
| 12.07.2020 | Първа Лига | Триглав | 1 - 2 | Табор Сежана | 2.67 | 3.36 | 2.36 |
| 08.07.2020 | Първа Лига | Мура | 2 - 0 | Триглав | 1.44 | 4.39 | 5.54 |
| 05.07.2020 | Първа Лига | Триглав | 3 - 7 | Олимпия Любляна | 5.55 | 4.47 | 1.43 |
| 26.06.2020 | Първа Лига | Рудар Веление | 0 - 1 | Триглав | 2.61 | 3.61 | 2.31 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 загуби в последните 4 домакинства.
Целие - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.02.2021 | Първа Лига | Целие | 0 - 3 | Табор Сежана | 1.99 | 3.24 | 3.45 |
| 24.02.2021 | Първа Лига | Целие | 2 - 3 | Браво Любляна | 2.04 | 3.12 | 3.46 |
| 20.02.2021 | Първа Лига | Марибор | 0 - 1 | Целие | 1.57 | 3.61 | 5.42 |
| 17.02.2021 | Първа Лига | Алуминий Кидричево | 1 - 0 | Целие | 3.16 | 3.31 | 2.10 |
| 14.02.2021 | Първа Лига | Целие | 0 - 2 | Домжале | 2.39 | 3.18 | 2.70 |
| 27.01.2021 | Приятелски срещи | Криля Советов | 1 - 1 | Целие | - | - | - |
| 24.01.2021 | Приятелски срещи | Химки | 1 - 3 | Целие | - | - | - |
| 16.01.2021 | Приятелски срещи | Целие | 1 - 1 | Нафта Лендава | 1.26 | 5.20 | 8.28 |
| 20.12.2020 | Първа Лига | Целие | 1 - 3 | Мура | 2.57 | 3.15 | 2.53 |
| 16.12.2020 | Първа Лига | Целие | 2 - 0 | Копер | 2.08 | 3.33 | 3.17 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.07.2020 | Първа Лига | Целие | 2 - 2 | Триглав | 1.18 | 6.28 | 10.66 |
| 30.05.2020 | Приятелски срещи | Целие | 2 - 1 | Триглав | 1.30 | 5.04 | 6.89 |
| 08.03.2020 | Първа Лига | Триглав | 0 - 5 | Целие | 3.64 | 3.53 | 1.82 |
| 02.11.2019 | Първа Лига | Целие | 4 - 0 | Триглав | 1.50 | 4.02 | 5.63 |
| 25.08.2019 | Първа Лига | Триглав | 0 - 6 | Целие | 3.36 | 3.52 | 1.92 |
| 12.05.2019 | Първа Лига | Триглав | 0 - 3 | Целие | 4.04 | 3.54 | 1.81 |
| 16.03.2019 | Първа Лига | Целие | 4 - 0 | Триглав | 1.79 | 3.37 | 4.00 |
| 27.10.2018 | Първа Лига | Триглав | 1 - 2 | Целие | 2.86 | 3.25 | 2.20 |
| 18.08.2018 | Първа Лига | Целие | 1 - 3 | Триглав | 1.45 | 4.15 | 5.70 |
| 10.05.2018 | Първа Лига | Триглав | 1 - 0 | Целие | 4.74 | 3.68 | 1.61 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 7 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Триглав имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 4 победи и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Триглав класиране
Целие класиране в Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Марибор | 24 | +18 | 44 |
| 2 | Олимпия Любляна | 24 | +14 | 44 |
| 3 | Мура | 24 | +11 | 40 |
| 4 | Домжале | 24 | +6 | 36 |
| 5 | Копер | 24 | +2 | 36 |
| 6 | Браво Любляна | 24 | +1 | 33 |
| 7 | Табор Сежана | 24 | -5 | 29 |
| 8 | Целие | 24 | -7 | 26 |
| 9 | Алуминий Кидричево | 24 | -17 | 21 |
| 10 | Горица | 24 | -23 | 15 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 7.00 | 5.50 | 1.28 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.40 | 1.11 | 1.07 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 6.50 | 1.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.70 | 1.44 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.03.2021 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра