Франция - Лига 2 (2016 - 2017)
16:00
Троа
Амиен
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.40 | 3.00 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.40 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.62 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.03.2017 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Троа, а гостите от Амиен. Разстоянието между двата града е 220.2 км. Треньорът на домакините е Стефан Дюмон (Фра). Мачът ще се играе на стадион Стад дьо л Об, който има капацитет от 20 400 места. Снимки от Google карта стадион Стад дьо л Об. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Троа - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.02.2017 | Лига 2 | Тур | 0 - 0 | Троа | 2.49 | 2.89 | 2.92 |
| 17.02.2017 | Лига 2 | Троа | 0 - 0 | Ним | 1.93 | 3.20 | 3.90 |
| 10.02.2017 | Лига 2 | Шамоа Ниор | 3 - 2 | Троа | 2.42 | 2.97 | 2.96 |
| 07.02.2017 | Лига 2 | Троа | 4 - 0 | Страсбург | 2.52 | 2.89 | 2.88 |
| 03.02.2017 | Лига 2 | Ланс | 0 - 0 | Троа | 1.90 | 3.16 | 4.03 |
| 27.01.2017 | Лига 2 | Троа | 2 - 1 | Льо Авър | 2.18 | 2.99 | 3.40 |
| 20.01.2017 | Лига 2 | Лавал | 1 - 0 | Троа | 2.49 | 2.90 | 2.92 |
| 13.01.2017 | Лига 2 | Троа | 1 - 2 | Аячо | 1.93 | 3.02 | 4.16 |
| 08.01.2017 | Купа на Франция | Оксер | 2 - 2 | Троа | 2.50 | 3.05 | 2.80 |
| 19.12.2016 | Лига 2 | Реймс | 2 - 0 | Троа | 2.03 | 3.11 | 3.65 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Амиен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.02.2017 | Лига 2 | Амиен | 0 - 2 | Орлеан | 1.80 | 3.13 | 4.68 |
| 17.02.2017 | Лига 2 | Валансиен | 1 - 1 | Амиен | 2.73 | 2.92 | 2.64 |
| 10.02.2017 | Лига 2 | Амиен | 4 - 0 | Газелек Аячо | 2.10 | 2.91 | 3.72 |
| 07.02.2017 | Лига 2 | Тур | 0 - 3 | Амиен | 2.47 | 2.90 | 2.96 |
| 03.02.2017 | Лига 2 | Амиен | 1 - 2 | Ним | 2.01 | 3.14 | 3.70 |
| 28.01.2017 | Лига 2 | Амиен | 2 - 1 | Ланс | 2.64 | 2.82 | 2.81 |
| 20.01.2017 | Лига 2 | Шамоа Ниор | 2 - 1 | Амиен | 2.57 | 2.87 | 2.85 |
| 14.01.2017 | Лига 2 | Амиен | 4 - 3 | Страсбург | 2.24 | 2.79 | 3.53 |
| 16.12.2016 | Лига 2 | Лавал | 2 - 2 | Амиен | 2.64 | 2.78 | 2.87 |
| 09.12.2016 | Лига 2 | Амиен | 0 - 1 | Сошо | 2.29 | 2.86 | 3.33 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.09.2016 | Лига 2 | Амиен | 0 - 1 | Троа | 1.97 | 3.14 | 3.83 |
| 18.05.2012 | Лига 2 | Троа | 2 - 0 | Амиен | 1.30 | 4.74 | 9.07 |
| 29.07.2011 | Лига 2 | Амиен | 1 - 1 | Троа | 2.11 | 2.97 | 3.59 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Троа имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Лига 2 класиране към 04.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Брест | 28 | +7 | 49 |
| 2 | Ланс | 28 | +9 | 46 |
| 3 | Реймс | 28 | +7 | 46 |
| 4 | Страсбург | 27 | +4 | 43 |
| 5 | Амиен | 27 | +13 | 42 |
| 6 | Ним | 28 | +10 | 42 |
| 7 | Троа | 27 | +6 | 41 |
| 8 | Льо Авър | 28 | +3 | 39 |
| 9 | Бурж-Перона | 28 | +1 | 38 |
| 10 | Сошо | 28 | +1 | 38 |
| 11 | Газелек Аячо | 28 | -1 | 37 |
| 12 | Аячо | 28 | -4 | 37 |
| 13 | Шамоа Ниор | 27 | -5 | 36 |
| 14 | Клермонт Фут | 28 | +1 | 34 |
| 15 | Валансиен | 27 | -1 | 31 |
| 16 | Ред Стар Париж | 28 | -9 | 31 |
| 17 | Оксер | 28 | -12 | 28 |
| 18 | Орлеан | 27 | -7 | 26 |
| 19 | Лавал | 28 | -8 | 25 |
| 20 | Тур | 28 | -15 | 23 |
Хронология в първенството
| Троа | |
| Амиен | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Троа | Троа | Амиен | Амиен | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Брест | 2 - 1 | 3 - 0 | |||||
| 2 | Ланс | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 3 | Реймс | 2 - 0 | 1 - 1 | |||||
| 4 | Страсбург | 4 - 0 | 2 - 0 | 4 - 0 | 4 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 5 | Амиен | 0 - 1 | - | - | - | |||
| 6 | Ним | 0 - 0 | 2 - 2 | 0 - 0 | 1 - 2 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 7 | Троа | - | - | - | 0 - 1 | |||
| 8 | Льо Авър | 2 - 1 | 1 - 3 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 9 | Бурж-Перона | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 4 | 2 - 4 | |||
| 10 | Сошо | 1 - 3 | 1 - 3 | 0 - 1 | ||||
| 11 | Газелек Аячо | 1 - 0 | 1 - 0 | 4 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 12 | Аячо | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 13 | Шамоа Ниор | 1 - 1 | 3 - 2 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 14 | Клермонт Фут | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 15 | Валансиен | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 16 | Ред Стар Париж | 1 - 2 | 0 - 0 | |||||
| 17 | Оксер | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | ||||
| 18 | Орлеан | 1 - 1 | 0 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 19 | Лавал | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
| 20 | Тур | 3 - 1 | 0 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
Класиране в шампионата
| Троа | Амиен | |
| Позиция | 7 | 5 |
| Точки | 41 | 42 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 4 |
| Точки | 28 | 20 |
Форма в шампионата
| Троа | Амиен | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
8 8 |
11
9 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
4 2 |
5
5 3 |
Голове в шампионата
| Троа | Амиен | |
|
Вкарани
Получени |
33
27 |
39
26 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
20
10 |
19
14 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.40 | 3.00 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.40 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.62 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.03.2017 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
