Франция - Лига 1 (2026 - 2027)
събота, 17 октомври, 2026
21:45
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 3
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.90 |
4.00 |
1.83 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.91 |
1.22 |
1.25 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.00 |
1.36 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.38 |
1.57 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.57 |
2.38 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Троа, а гостите от Ланс.
Разстоянието между двата града е 254.0 км.
Треньорът на домакините е Стефан Дюмон (Фра), а на гостите Яник Каюзак (Фра).
Мачът ще се играе на стадион
Стад дьо л Об,
който има капацитет от
20 400 места.
Снимки от Google карта
стадион Стад дьо л Об.
Мачът ще се играе в 20:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Троа - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
Лига 1 |
Троа |
0 - 2 |
Олимпик Марсилия |
3.52 |
3.74 |
1.96 |
| 02.10.2026 |
Приятелски срещи |
Дижон |
2 - 2 |
Троа |
- |
- |
- |
| 19.09.2026 |
Лига 1 |
Анже |
2 - 0 |
Троа |
2.08 |
3.48 |
3.42 |
| 13.09.2026 |
Лига 1 |
Лил |
2 - 0 |
Троа |
1.40 |
4.77 |
7.33 |
| 06.09.2026 |
Лига 1 |
Троа |
2 - 6 |
Страсбург |
2.84 |
3.43 |
2.40 |
| 29.08.2026 |
Лига 1 |
Лориен |
1 - 2 |
Троа |
1.86 |
3.48 |
4.27 |
| 22.08.2026 |
Лига 1 |
Троа |
0 - 0 |
Париж ФК |
3.15 |
3.50 |
2.19 |
| 14.08.2026 |
Приятелски срещи |
Троа |
1 - 1 |
Панайтоликос |
1.41 |
4.34 |
5.20 |
| 08.08.2026 |
Приятелски срещи |
Оксер |
1 - 1 |
Троа |
2.08 |
3.36 |
3.05 |
| 31.07.2026 |
Приятелски срещи |
Троа |
5 - 2 |
ГОАЛ ФК |
1.01 |
17.89 |
51.69 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Ланс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.10.2026 |
ШЛ Група |
Ланс |
0 - 2 |
Спортинг Лисабон |
2.52 |
3.66 |
2.57 |
| 09.10.2026 |
Лига 1 |
Ланс |
2 - 1 |
Лион |
2.34 |
3.67 |
2.77 |
| 18.09.2026 |
Лига 1 |
Монако |
2 - 1 |
Ланс |
1.95 |
3.75 |
3.56 |
| 13.09.2026 |
Лига 1 |
Льо Ман |
2 - 2 |
Ланс |
4.70 |
4.08 |
1.66 |
| 10.09.2026 |
ШЛ Група |
Славия Прага |
2 - 3 |
Ланс |
2.62 |
3.49 |
2.56 |
| 05.09.2026 |
Лига 1 |
Ланс |
0 - 1 |
Лориен |
1.52 |
4.34 |
5.88 |
| 29.08.2026 |
Лига 1 |
Страсбург |
2 - 1 |
Ланс |
3.63 |
3.71 |
1.95 |
| 22.08.2026 |
Лига 1 |
Ланс |
5 - 2 |
Оксер |
1.51 |
4.37 |
6.04 |
| 16.08.2026 |
Суперкупа |
Ланс |
1 - 0 |
Пари Сен Жермен |
4.39 |
3.94 |
1.69 |
| 08.08.2026 |
Приятелски срещи |
Ланс |
0 - 2 |
Съндърланд |
2.40 |
3.49 |
2.55 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 04.02.2026 |
Купа на Франция |
Троа |
2 - 4 |
Ланс |
4.45 |
3.87 |
1.65 |
| 28.01.2023 |
Лига 1 |
Троа |
1 - 1 |
Ланс |
5.63 |
4.00 |
1.59 |
| 09.09.2022 |
Лига 1 |
Ланс |
1 - 0 |
Троа |
1.43 |
4.74 |
6.83 |
| 14.05.2022 |
Лига 1 |
Троа |
1 - 3 |
Ланс |
3.46 |
3.55 |
2.04 |
| 05.11.2021 |
Лига 1 |
Ланс |
4 - 0 |
Троа |
1.61 |
4.05 |
5.24 |
| 04.02.2020 |
Лига 2 |
Ланс |
1 - 0 |
Троа |
1.70 |
3.28 |
5.50 |
| 24.08.2019 |
Лига 2 |
Троа |
2 - 0 |
Ланс |
2.73 |
2.99 |
2.67 |
| 13.08.2019 |
Купа на Лигата |
Троа |
1 - 2 |
Ланс |
2.92 |
3.02 |
2.53 |
| 24.05.2019 |
Плейофи |
Троа |
1 - 1 |
Ланс |
2.79 |
2.92 |
2.63 |
| 28.01.2019 |
Лига 2 |
Троа |
1 - 0 |
Ланс |
2.99 |
2.99 |
2.46 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 6 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Троа имат изиграни 7 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 3 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
Лига 1 класиране към 17.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Монако |
6 |
4 |
2 |
0 |
10 |
5 |
+5 |
14 |
| 2 |
Лил |
6 |
4 |
1 |
1 |
9 |
4 |
+5 |
13 |
| 3 |
Рен |
6 |
4 |
1 |
1 |
12 |
10 |
+2 |
13 |
| 4 |
Лион |
6 |
3 |
2 |
1 |
11 |
4 |
+7 |
11 |
| 5 |
Париж ФК |
6 |
3 |
2 |
1 |
8 |
4 |
+4 |
11 |
| 6 |
Пари Сен Жермен |
6 |
3 |
2 |
1 |
11 |
8 |
+3 |
11 |
| 7 |
Брест |
6 |
2 |
2 |
2 |
12 |
9 |
+3 |
8 |
| 8 |
Лориен |
6 |
2 |
2 |
2 |
6 |
6 |
0 |
8 |
| 9 |
Ница |
6 |
2 |
2 |
2 |
5 |
7 |
-2 |
8 |
| 10 |
Ланс |
6 |
2 |
1 |
3 |
11 |
10 |
+1 |
7 |
| 11 |
Страсбург |
6 |
2 |
1 |
3 |
11 |
12 |
-1 |
7 |
| 12 |
Анже |
6 |
2 |
1 |
3 |
7 |
10 |
-3 |
7 |
| 13 |
Олимпик Марсилия |
6 |
2 |
0 |
4 |
9 |
8 |
+1 |
6 |
| 14 |
Льо Ман |
6 |
1 |
3 |
2 |
10 |
12 |
-2 |
6 |
| 15 |
Тулуза |
6 |
1 |
3 |
2 |
9 |
11 |
-2 |
6 |
| 16 |
Оксер |
6 |
2 |
0 |
4 |
8 |
16 |
-8 |
6 |
| 17 |
Троа |
6 |
1 |
1 |
4 |
4 |
13 |
-9 |
4 |
| 18 |
Льо Авър |
6 |
0 |
2 |
4 |
4 |
8 |
-4 |
2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Троа |
Троа |
|
Ланс |
Ланс |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Монако |
|
|
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 2 |
Лил |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
|
| 3 |
Рен |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Лион |
|
|
|
|
2 - 1 |
|
|
| 5 |
Париж ФК |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
| 6 |
Пари Сен Жермен |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Брест |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Лориен |
|
1 - 2 |
|
|
0 - 1 |
|
|
| 9 |
Ница |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Ланс |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 11 |
Страсбург |
2 - 6 |
|
2 - 6 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 12 |
Анже |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
|
| 13 |
Олимпик Марсилия |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
|
|
|
| 14 |
Льо Ман |
|
|
|
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 15 |
Тулуза |
|
|
|
|
|
|
|
| 16 |
Оксер |
|
|
|
|
5 - 2 |
|
|
| 17 |
Троа |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 18 |
Льо Авър |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Троа |
Ланс |
| Победи |
1 |
2 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
4 |
3 |
| Вкарани Голове |
4 |
11 |
| Получени Голове |
13 |
10 |
| Средно Вкарани |
0.67 |
1.83 |
| Средно Получени |
2.17 |
1.67 |
| Мачове Вкарал |
33% |
83% |
| Мачове Получил |
83% |
100% |
| Гол/Гол |
33% |
83% |
| Над 1.5 |
83% |
83% |
| Над 2.5 |
33% |
83% |
| Над 3.5 |
17% |
33% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
2 |
2 |
| Вкарани Голове |
2 |
4 |
| Получени Голове |
8 |
6 |
| Средно Вкарани |
0.67 |
1.33 |
| Средно Получени |
2.67 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
33% |
100% |
| Мачове Получил |
67% |
100% |
| Гол/Гол |
33% |
100% |
| Над 1.5 |
67% |
100% |
| Над 2.5 |
33% |
100% |
| Над 3.5 |
33% |
33% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.90 |
4.00 |
1.83 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.91 |
1.22 |
1.25 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.00 |
1.36 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.38 |
1.57 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.57 |
2.38 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 3
За да гласувате, щракнете на знака