Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 (2026)
15:30
Тромсдален
Ейдсволд ТФ
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Тромсьо, а гостите от Ейдсволд. Разстоянието между двата града е 1 095.1 км. Мачът ще се играе на стадион Тромсдален, който има капацитет от 3 000 места. Снимки от Google карта стадион Тромсдален. Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Тромсдален - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Д2 Група 2 | Стьордалс Блинк | 0 - 1 | Тромсдален | 2.23 | 3.77 | 2.53 |
| 04.10.2026 | Д2 Група 2 | Тромсдален | 4 - 2 | Левангер | 3.45 | 4.10 | 1.73 |
| 27.09.2026 | Д2 Група 2 | Хьонефос | 2 - 1 | Тромсдален | 1.66 | 4.12 | 3.76 |
| 20.09.2026 | Д2 Група 2 | Шайд | 0 - 6 | Тромсдален | 2.44 | 3.58 | 2.34 |
| 16.09.2026 | Д2 Група 2 | Гроруд | 2 - 0 | Тромсдален | 1.63 | 4.01 | 4.05 |
| 13.09.2026 | Д2 Група 2 | Тромсдален | 3 - 1 | Триг/Ладе | 1.46 | 4.47 | 4.97 |
| 08.09.2026 | Купа на Норвегия | Тромсдален | 9 - 1 | Стрьомен | - | - | - |
| 05.09.2026 | Д2 Група 2 | Фолу | 1 - 0 | Тромсдален | 3.56 | 3.93 | 1.74 |
| 30.08.2026 | Д2 Група 2 | Тромсдален | 1 - 3 | Киелсос | - | - | - |
| 22.08.2026 | Купа на Норвегия | Хаща | 0 - 1 | Тромсдален | - | - | - |
Общо 6 победи и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Ейдсволд ТФ - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Д2 Група 2 | Ейдсволд ТФ | 2 - 1 | Шайд | 1.26 | 5.57 | 7.54 |
| 04.10.2026 | Д2 Група 2 | Рана | 2 - 1 | Ейдсволд ТФ | 5.49 | 4.67 | 1.39 |
| 27.09.2026 | Д2 Група 2 | Ейдсволд ТФ | 4 - 1 | Триг/Ладе | 1.09 | 8.52 | 15.79 |
| 19.09.2026 | Д2 Група 2 | Фолу | 0 - 1 | Ейдсволд ТФ | 7.10 | 5.49 | 1.28 |
| 16.09.2026 | Купа на Норвегия | Ейдсволд ТФ | 2 - 3 | Конгсвингер | 3.13 | 3.78 | 1.91 |
| 11.09.2026 | Д2 Група 2 | Ейдсволд ТФ | 3 - 1 | Уленсакер Киса | 1.12 | 7.58 | 13.51 |
| 05.09.2026 | Д2 Група 2 | Стьордалс Блинк | 1 - 3 | Ейдсволд ТФ | 3.53 | 3.83 | 1.77 |
| 30.08.2026 | Д2 Група 2 | Ейдсволд ТФ | 0 - 0 | Гроруд | 1.80 | 3.81 | 3.46 |
| 22.08.2026 | Купа на Норвегия | Йовик-Лин | 2 - 2 | Ейдсволд ТФ | 14.79 | 7.12 | 1.12 |
| 15.08.2026 | Д2 Група 2 | Льоренског | 1 - 7 | Ейдсволд ТФ | 3.36 | 3.71 | 1.85 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.06.2026 | Д2 Група 2 | Ейдсволд ТФ | 2 - 1 | Тромсдален | 1.62 | 4.09 | 4.04 |
| 14.09.2025 | Д2 Група 2 | Ейдсволд ТФ | 0 - 1 | Тромсдален | 3.15 | 3.65 | 1.92 |
| 24.05.2025 | Д2 Група 2 | Тромсдален | 4 - 2 | Ейдсволд ТФ | 1.46 | 4.42 | 4.84 |
| 19.10.2024 | Д2 Група 2 | Ейдсволд ТФ | 0 - 1 | Тромсдален | 2.54 | 4.13 | 2.09 |
| 13.04.2024 | Д2 Група 2 | Тромсдален | 3 - 0 | Ейдсволд ТФ | 1.82 | 4.03 | 3.27 |
| 07.08.2022 | Д2 Група 2 | Ейдсволд ТФ | 4 - 0 | Тромсдален | 2.16 | 3.48 | 2.76 |
| 21.05.2022 | Д2 Група 2 | Тромсдален | 1 - 0 | Ейдсволд ТФ | 1.54 | 4.03 | 4.66 |
| 16.10.2021 | Д2 Група 1 | Ейдсволд ТФ | 2 - 2 | Тромсдален | 2.69 | 3.71 | 2.17 |
| 10.07.2021 | Д2 Група 1 | Тромсдален | 2 - 1 | Ейдсволд ТФ | 1.62 | 4.17 | 4.16 |
| 20.09.2020 | Д2 Група 1 | Тромсдален | 2 - 1 | Ейдсволд ТФ | 1.38 | 4.79 | 5.85 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 7 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Тромсдален имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 5 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Втора Дивизия - Група 2 класиране към 18.10.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ейдсволд ТФ | 23 | +35 | 54 |
| 2 | Киелсос | 23 | +21 | 50 |
| 3 | Левангер | 23 | +26 | 46 |
| 4 | Хьонефос | 23 | +23 | 46 |
| 5 | Гроруд | 23 | +22 | 46 |
| 6 | Тромсдален | 23 | +2 | 35 |
| 7 | Льоренског | 23 | -4 | 34 |
| 8 | Стьордалс Блинк | 23 | -1 | 33 |
| 9 | Юнкерен | 23 | -7 | 31 |
| 10 | Рана | 23 | -3 | 30 |
| 11 | Шайд | 23 | -19 | 20 |
| 12 | Фолу | 23 | -23 | 14 |
| 13 | Уленсакер Киса | 23 | -44 | 13 |
| 14 | Триг/Ладе | 23 | -28 | 10 |
Хронология в първенството
| Тромсдален | |
| Ейдсволд ТФ | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Тромсдален | Тромсдален | Ейдсволд ТФ | Ейдсволд ТФ | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ейдсволд ТФ | 2 - 1 | - | - | - | |||
| 2 | Киелсос | 1 - 3 | 3 - 2 | 1 - 3 | 1 - 0 | 0 - 4 | 0 - 4 | |
| 3 | Левангер | 4 - 2 | 2 - 3 | 4 - 2 | 1 - 3 | |||
| 4 | Хьонефос | 0 - 3 | 2 - 1 | 0 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 5 | Гроруд | 0 - 2 | 2 - 0 | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 6 | Тромсдален | - | - | - | 2 - 1 | |||
| 7 | Льоренског | 2 - 0 | 6 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 1 - 7 | 1 - 7 | |
| 8 | Стьордалс Блинк | 2 - 4 | 0 - 1 | 2 - 4 | 3 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 9 | Юнкерен | 1 - 1 | 4 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 10 | Рана | 2 - 1 | 2 - 1 | 4 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 11 | Шайд | 2 - 0 | 0 - 6 | 2 - 0 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 12 | Фолу | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 4 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 13 | Уленсакер Киса | 5 - 1 | 1 - 2 | 5 - 1 | 3 - 1 | 2 - 5 | 2 - 5 | |
| 14 | Триг/Ладе | 3 - 1 | 1 - 2 | 3 - 1 | 4 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
Представяне в Шампионата
| Тромсдален | Ейдсволд ТФ | |
| Победи | 11 | 17 |
| Равни | 2 | 3 |
| Загуби | 10 | 3 |
| Вкарани Голове | 40 | 55 |
| Получени Голове | 38 | 20 |
| Средно Вкарани | 1.74 | 2.39 |
| Средно Получени | 1.65 | 0.87 |
| Мачове Вкарал | 74% | 87% |
| Мачове Получил | 78% | 65% |
| Гол/Гол | 57% | 65% |
| Над 1.5 | 87% | 74% |
| Над 2.5 | 65% | 74% |
| Над 3.5 | 39% | 43% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 6 | 8 |
| Равни | 1 | 1 |
| Загуби | 4 | 2 |
| Вкарани Голове | 21 | 27 |
| Получени Голове | 17 | 10 |
| Средно Вкарани | 1.91 | 2.45 |
| Средно Получени | 1.55 | 0.91 |
| Мачове Вкарал | 73% | 91% |
| Мачове Получил | 73% | 64% |
| Гол/Гол | 55% | 64% |
| Над 1.5 | 91% | 73% |
| Над 2.5 | 64% | 73% |
| Над 3.5 | 45% | 36% |
