Норвегия - Първа Дивизия (2017)
19:00
Тромсдален
Конгсвингер
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.60 | 3.40 | 2.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 1.33 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.05 | 1.75 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.04.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тромсьо, а гостите от Конгсвингер. Разстоянието между двата града е 1 100.0 км. Мачът ще се играе на стадион Тромсдален, който има капацитет от 3 000 места. Снимки от Google карта стадион Тромсдален. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Тромсдален - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.04.2017 | Първа Дивизия | Елверум | 1 - 1 | Тромсдален | 2.24 | 3.33 | 2.90 |
| 02.04.2017 | Първа Дивизия | Тромсдален | 2 - 0 | Осане | 2.21 | 3.28 | 3.01 |
| 06.03.2017 | Приятелски срещи | Тромсьо | 2 - 0 | Тромсдален | 1.43 | 4.66 | 5.27 |
| 22.10.2016 | Д2 Група 1 | Тромсдален | 3 - 1 | Тромсьо 2 | - | - | - |
| 15.10.2016 | Д2 Група 1 | Хаща | 0 - 2 | Тромсдален | 4.02 | 4.44 | 1.56 |
| 09.10.2016 | Д2 Група 1 | Тромсдален | 6 - 2 | Киелсос | 1.25 | 5.31 | 7.99 |
| 01.10.2016 | Д2 Група 1 | Финснес | 1 - 1 | Тромсдален | 2.90 | 3.30 | 2.10 |
| 25.09.2016 | Д2 Група 1 | Тромсдален | 1 - 0 | Стабек 2 | - | - | - |
| 18.09.2016 | Д2 Група 1 | Алта | 2 - 3 | Тромсдален | 3.33 | 3.98 | 1.79 |
| 11.09.2016 | Д2 Група 1 | Тромсдален | 6 - 1 | Опсал | 1.19 | 6.62 | 8.26 |
Общо 7 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 победи в последните 5 домакинства.
Конгсвингер - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.04.2017 | Първа Дивизия | Конгсвингер | 0 - 2 | Старт Кристиансанд | 2.63 | 3.29 | 2.45 |
| 04.04.2017 | Първа Дивизия | Бодьо Глимт | 3 - 2 | Конгсвингер | 1.55 | 3.86 | 5.34 |
| 25.03.2017 | Приятелски срещи | Конгсвингер | 2 - 1 | Волеренга Осло | 3.30 | 4.39 | 1.72 |
| 10.02.2017 | Приятелски срещи | Сарпсборг 08 | 2 - 0 | Конгсвингер | 1.75 | 3.74 | 3.75 |
| 02.02.2017 | Приятелски срещи | Стабек | 2 - 0 | Конгсвингер | 1.67 | 4.04 | 3.79 |
| 19.01.2017 | Приятелски срещи | Лилестрьом | 2 - 1 | Конгсвингер | 1.63 | 4.01 | 4.01 |
| 26.11.2016 | Плейофи | Йерв Гримстад | 2 - 1 | Конгсвингер | 1.77 | 3.51 | 4.28 |
| 20.11.2016 | Купа на Норвегия | Конгсвингер | 0 - 4 | Розенборг | 10.60 | 6.43 | 1.18 |
| 05.11.2016 | Плейофи | Саннес Улф | 0 - 2 | Конгсвингер | 1.92 | 3.33 | 3.72 |
| 30.10.2016 | Първа Дивизия | Конгсвингер | 2 - 3 | Уленсакер Киса | 1.96 | 3.62 | 3.30 |
Общо 2 победи и 8 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 5 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2012 | Първа Дивизия | Тромсдален | 2 - 1 | Конгсвингер | 2.67 | 3.39 | 2.38 |
| 15.04.2012 | Първа Дивизия | Конгсвингер | 2 - 0 | Тромсдален | 1.27 | 5.29 | 8.59 |
| 25.10.2009 | Първа Дивизия | Тромсдален | 3 - 0 | Конгсвингер | 2.63 | 3.35 | 2.40 |
| 21.05.2009 | Първа Дивизия | Конгсвингер | 2 - 0 | Тромсдален | 1.42 | 4.23 | 6.56 |
| 02.09.2007 | Първа Дивизия | Конгсвингер | 4 - 1 | Тромсдален | 1.62 | 3.75 | 4.53 |
| 13.05.2007 | Първа Дивизия | Тромсдален | 2 - 2 | Конгсвингер | 2.27 | 3.35 | 2.70 |
| 22.10.2006 | Първа Дивизия | Конгсвингер | 2 - 2 | Тромсдален | 2.11 | 3.53 | 2.87 |
| 09.07.2006 | Първа Дивизия | Тромсдален | 1 - 2 | Конгсвингер | 2.36 | 3.38 | 2.59 |
| 29.08.2004 | Първа Дивизия | Конгсвингер | 3 - 2 | Тромсдален | - | - | - |
| 16.05.2004 | Първа Дивизия | Тромсдален | 0 - 4 | Конгсвингер | - | - | - |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 6 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Тромсдален имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Първа Дивизия класиране към 17.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Саннес Улф | 2 | +3 | 6 |
| 2 | Ранхайм | 2 | +2 | 6 |
| 3 | Старт Кристиансанд | 2 | +2 | 4 |
| 4 | Тромсдален | 2 | +2 | 4 |
| 5 | Бодьо Глимт | 2 | +1 | 4 |
| 5 | Уленсакер Киса | 2 | +1 | 4 |
| 7 | Мьондален | 2 | +1 | 4 |
| 8 | Фредрикстад | 2 | 0 | 2 |
| 9 | Флурьо | 2 | 0 | 2 |
| 10 | Йерв Гримстад | 2 | -1 | 1 |
| 10 | Левангер | 2 | -1 | 1 |
| 12 | Стрьомен | 2 | -1 | 1 |
| 13 | Елверум | 2 | -2 | 1 |
| 13 | Осане | 2 | -2 | 1 |
| 15 | Арендал | 2 | -2 | 0 |
| 16 | Конгсвингер | 2 | -3 | 0 |
Хронология в първенството
| Тромсдален | |
| Конгсвингер | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Тромсдален | Тромсдален | Конгсвингер | Конгсвингер | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Саннес Улф | |||||||
| 2 | Ранхайм | |||||||
| 3 | Старт Кристиансанд | 0 - 2 | ||||||
| 4 | Тромсдален | - | - | - | ||||
| 5 | Бодьо Глимт | 3 - 2 | 3 - 2 | |||||
| 5 | Уленсакер Киса | |||||||
| 7 | Мьондален | |||||||
| 8 | Фредрикстад | |||||||
| 9 | Флурьо | |||||||
| 10 | Йерв Гримстад | |||||||
| 10 | Левангер | |||||||
| 12 | Стрьомен | |||||||
| 13 | Елверум | 1 - 1 | ||||||
| 13 | Осане | 2 - 0 | 2 - 0 | |||||
| 15 | Арендал | |||||||
| 16 | Конгсвингер | - | - | - | ||||
Класиране в шампионата
| Тромсдален | Конгсвингер | |
| Позиция | 4 | 16 |
| Точки | 4 | 0 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 12 |
| Точки | 3 | 0 |
Форма в шампионата
| Тромсдален | Конгсвингер | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
1 0 |
0
0 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 0 |
0
0 1 |
Голове в шампионата
| Тромсдален | Конгсвингер | |
|
Вкарани
Получени |
3
1 |
2
5 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
2
0 |
2
3 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.60 | 3.40 | 2.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 1.33 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.05 | 1.75 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.04.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
