Норвегия - Първа Дивизия (2017)
16:30
Тромсдален
Старт Кристиансанд
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.50 | 3.40 | 2.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 1.33 | 1.30 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.38 | 1.53 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.04.2017 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тромсьо, а гостите от Кристиансанд. Разстоянието между двата града е 1 381.9 км. Мачът ще се играе на стадион Тромсдален, който има капацитет от 3 000 места. Снимки от Google карта стадион Тромсдален. Мачът ще се играе в 15:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Тромсдален - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.04.2017 | Първа Дивизия | Тромсдален | 2 - 2 | Конгсвингер | 2.64 | 3.34 | 2.41 |
| 09.04.2017 | Първа Дивизия | Елверум | 1 - 1 | Тромсдален | 2.24 | 3.33 | 2.90 |
| 02.04.2017 | Първа Дивизия | Тромсдален | 2 - 0 | Осане | 2.21 | 3.28 | 3.01 |
| 06.03.2017 | Приятелски срещи | Тромсьо | 2 - 0 | Тромсдален | 1.43 | 4.66 | 5.27 |
| 22.10.2016 | Д2 Група 1 | Тромсдален | 3 - 1 | Тромсьо 2 | - | - | - |
| 15.10.2016 | Д2 Група 1 | Хаща | 0 - 2 | Тромсдален | 4.02 | 4.44 | 1.56 |
| 09.10.2016 | Д2 Група 1 | Тромсдален | 6 - 2 | Киелсос | 1.25 | 5.31 | 7.99 |
| 01.10.2016 | Д2 Група 1 | Финснес | 1 - 1 | Тромсдален | 2.90 | 3.30 | 2.10 |
| 25.09.2016 | Д2 Група 1 | Тромсдален | 1 - 0 | Стабек 2 | - | - | - |
| 18.09.2016 | Д2 Група 1 | Алта | 2 - 3 | Тромсдален | 3.33 | 3.98 | 1.79 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 равенство в последните 5 домакинства.
Старт Кристиансанд - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.04.2017 | Първа Дивизия | Старт Кристиансанд | 4 - 0 | Осане | 1.44 | 4.27 | 6.06 |
| 09.04.2017 | Първа Дивизия | Конгсвингер | 0 - 2 | Старт Кристиансанд | 2.63 | 3.29 | 2.45 |
| 02.04.2017 | Първа Дивизия | Старт Кристиансанд | 2 - 2 | Фредрикстад | 1.54 | 3.81 | 5.39 |
| 25.03.2017 | Приятелски срещи | Од БК | 3 - 4 | Старт Кристиансанд | 1.50 | 4.01 | 5.18 |
| 11.02.2017 | Приятелски срещи | Викинг Ставангер | 1 - 1 | Старт Кристиансанд | 1.67 | 3.75 | 4.00 |
| 09.12.2016 | Приятелски срещи | Лилестрьом | 3 - 0 | Старт Кристиансанд | - | - | - |
| 06.11.2016 | Елитсериен | Стабек | 3 - 0 | Старт Кристиансанд | 1.45 | 4.51 | 5.99 |
| 30.10.2016 | Елитсериен | Старт Кристиансанд | 1 - 2 | Бран Берген | 4.89 | 3.87 | 1.63 |
| 23.10.2016 | Елитсериен | Лилестрьом | 1 - 1 | Старт Кристиансанд | 1.41 | 4.48 | 7.00 |
| 16.10.2016 | Елитсериен | Старт Кристиансанд | 2 - 1 | Тромсьо | 3.65 | 3.55 | 1.91 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.09.2012 | Първа Дивизия | Старт Кристиансанд | 3 - 3 | Тромсдален | 1.14 | 7.07 | 13.86 |
| 22.07.2012 | Първа Дивизия | Тромсдален | 1 - 2 | Старт Кристиансанд | 4.43 | 3.66 | 1.70 |
| 08.08.2004 | Първа Дивизия | Старт Кристиансанд | 6 - 0 | Тромсдален | - | - | - |
| 02.05.2004 | Първа Дивизия | Тромсдален | 0 - 1 | Старт Кристиансанд | - | - | - |
| 11.08.2001 | Първа Дивизия | Тромсдален | 1 - 4 | Старт Кристиансанд | 3.30 | 3.50 | 1.80 |
| 13.05.2001 | Първа Дивизия | Старт Кристиансанд | 1 - 1 | Тромсдален | 1.54 | 3.50 | 6.50 |
В последните 6 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 4 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Тромсдален имат изиграни 3 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 3 победи и нямат равен мач.
Първа Дивизия класиране към 23.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ранхайм | 4 | +3 | 10 |
| 2 | Бодьо Глимт | 3 | +6 | 7 |
| 3 | Старт Кристиансанд | 3 | +6 | 7 |
| 4 | Мьондален | 3 | +4 | 7 |
| 5 | Уленсакер Киса | 3 | +3 | 7 |
| 6 | Саннес Улф | 3 | +3 | 7 |
| 7 | Тромсдален | 3 | +2 | 5 |
| 8 | Фредрикстад | 3 | 0 | 3 |
| 9 | Флурьо | 3 | 0 | 3 |
| 10 | Левангер | 3 | -1 | 2 |
| 11 | Конгсвингер | 4 | -3 | 2 |
| 12 | Стрьомен | 3 | -3 | 1 |
| 13 | Йерв Гримстад | 3 | -4 | 1 |
| 14 | Осане | 3 | -6 | 1 |
| 15 | Елверум | 3 | -7 | 1 |
| 16 | Арендал | 3 | -3 | 0 |
Хронология в първенството
| Тромсдален | |
| Старт Кристиансанд | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Тромсдален | Тромсдален | Старт Кристиансанд | Старт Кристиансанд | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ранхайм | |||||||
| 2 | Бодьо Глимт | |||||||
| 3 | Старт Кристиансанд | - | - | - | ||||
| 4 | Мьондален | |||||||
| 5 | Уленсакер Киса | |||||||
| 6 | Саннес Улф | |||||||
| 7 | Тромсдален | - | - | - | ||||
| 8 | Фредрикстад | 2 - 2 | ||||||
| 9 | Флурьо | |||||||
| 10 | Левангер | |||||||
| 11 | Конгсвингер | 2 - 2 | 2 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 12 | Стрьомен | |||||||
| 13 | Йерв Гримстад | |||||||
| 14 | Осане | 2 - 0 | 2 - 0 | 4 - 0 | ||||
| 15 | Елверум | 1 - 1 | ||||||
| 16 | Арендал | |||||||
Класиране в шампионата
| Тромсдален | Старт Кристиансанд | |
| Позиция | 7 | 3 |
| Точки | 5 | 7 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 2 |
| Точки | 4 | 3 |
Форма в шампионата
| Тромсдален | Старт Кристиансанд | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
2 0 |
2
1 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
1 0 |
1
0 0 |
Голове в шампионата
| Тромсдален | Старт Кристиансанд | |
|
Вкарани
Получени |
5
3 |
8
2 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
4
2 |
2
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.50 | 3.40 | 2.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 1.33 | 1.30 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.38 | 1.53 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.04.2017 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
