Норвегия - Купа на Норвегия (2026 - 2027)
19:00
Тромсдален
Стрьомен
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Тромсьо, а гостите от Стрьомен. Разстоянието между двата града е 1 140.1 км. Мачът ще се играе на стадион Тромсдален, който има капацитет от 3 000 места. Снимки от Google карта стадион Тромсдален. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Тромсдален - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Д2 Група 2 | Фолу | 1 - 0 | Тромсдален | 3.56 | 3.93 | 1.74 |
| 30.08.2026 | Д2 Група 2 | Тромсдален | 1 - 3 | Киелсос | - | - | - |
| 22.08.2026 | Купа на Норвегия | Хаща | 0 - 1 | Тромсдален | - | - | - |
| 09.08.2026 | Д2 Група 2 | Тромсдален | 2 - 0 | Льоренског | 1.96 | 3.63 | 3.08 |
| 02.08.2026 | Д2 Група 2 | Уленсакер Киса | 1 - 2 | Тромсдален | 3.24 | 3.96 | 1.82 |
| 25.07.2026 | Д2 Група 2 | Тромсдален | 0 - 0 | Фолу | 1.40 | 4.64 | 5.52 |
| 26.06.2026 | Д2 Група 2 | Ейдсволд ТФ | 2 - 1 | Тромсдален | 1.62 | 4.09 | 4.04 |
| 20.06.2026 | Д2 Група 2 | Тромсдален | 2 - 4 | Стьордалс Блинк | 1.49 | 4.23 | 4.91 |
| 14.06.2026 | Д2 Група 2 | Льоренског | 6 - 0 | Тромсдален | 2.03 | 3.55 | 2.94 |
| 31.05.2026 | Д2 Група 2 | Тромсдален | 2 - 0 | Шайд | 1.60 | 3.97 | 4.28 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Стрьомен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Първа Дивизия | Стрьомен | 2 - 0 | Брюне | 3.35 | 3.54 | 1.93 |
| 30.08.2026 | Първа Дивизия | Мос | 1 - 2 | Стрьомен | 2.02 | 3.75 | 2.94 |
| 26.08.2026 | Първа Дивизия | Стрьомен | 3 - 1 | Рауфос | 1.85 | 3.70 | 3.46 |
| 16.08.2026 | Първа Дивизия | Хьодд | 4 - 3 | Стрьомен | 2.05 | 3.55 | 3.02 |
| 09.08.2026 | Първа Дивизия | Стрьомен | 1 - 4 | Ранхайм | 2.23 | 3.89 | 2.56 |
| 02.08.2026 | Първа Дивизия | Конгсвингер | 1 - 3 | Стрьомен | 1.29 | 5.53 | 7.39 |
| 26.07.2026 | Първа Дивизия | Стрьомен | 0 - 0 | Од БК | 3.09 | 3.71 | 1.97 |
| 03.07.2026 | Първа Дивизия | Рауфос | 1 - 0 | Стрьомен | 2.51 | 3.59 | 2.36 |
| 27.06.2026 | Първа Дивизия | Стрьомен | 3 - 2 | Мос | 2.59 | 3.69 | 2.26 |
| 21.06.2026 | Първа Дивизия | Стрьомен | 1 - 0 | Стабек | 4.15 | 4.01 | 1.65 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.10.2025 | Д2 Група 2 | Тромсдален | 0 - 1 | Стрьомен | 2.28 | 3.44 | 2.62 |
| 15.06.2025 | Д2 Група 2 | Стрьомен | 1 - 0 | Тромсдален | 1.92 | 3.50 | 3.26 |
| 29.09.2024 | Д2 Група 2 | Стрьомен | 1 - 0 | Тромсдален | 2.31 | 3.53 | 2.45 |
| 26.05.2024 | Д2 Група 2 | Тромсдален | 3 - 2 | Стрьомен | 1.68 | 3.93 | 3.80 |
| 27.08.2023 | Д2 Група 2 | Стрьомен | 5 - 1 | Тромсдален | 3.18 | 3.69 | 1.95 |
| 23.04.2023 | Д2 Група 2 | Тромсдален | 5 - 0 | Стрьомен | 1.62 | 3.85 | 4.55 |
| 25.08.2019 | Първа Дивизия | Стрьомен | 0 - 4 | Тромсдален | 1.50 | 4.17 | 5.64 |
| 28.07.2019 | Първа Дивизия | Тромсдален | 0 - 2 | Стрьомен | 2.81 | 3.42 | 2.30 |
| 07.03.2019 | Приятелски срещи | Стрьомен | 1 - 0 | Тромсдален | 2.39 | 3.62 | 2.45 |
| 22.07.2018 | Първа Дивизия | Тромсдален | 3 - 2 | Стрьомен | 1.98 | 3.50 | 3.34 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 6 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Тромсдален имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Тромсдален класиране във Втора Дивизия - Група 2
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ейдсволд ТФ | 18 | +29 | 42 |
| 2 | Киелсос | 18 | +14 | 40 |
| 3 | Левангер | 17 | +21 | 36 |
| 4 | Хьонефос | 17 | +21 | 35 |
| 5 | Гроруд | 16 | +9 | 27 |
| 6 | Льоренског | 17 | -2 | 26 |
| 7 | Рана | 17 | 0 | 24 |
| 8 | Стьордалс Блинк | 18 | -1 | 24 |
| 9 | Тромсдален | 17 | -6 | 23 |
| 10 | Юнкерен | 17 | -6 | 21 |
| 11 | Шайд | 18 | -9 | 17 |
| 12 | Фолу | 18 | -16 | 13 |
| 13 | Уленсакер Киса | 17 | -34 | 10 |
| 14 | Триг/Ладе | 17 | -20 | 9 |
Стрьомен класиране в Първа Дивизия
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Конгсвингер | 21 | +29 | 46 |
| 2 | Хаугесунд | 21 | +28 | 46 |
| 3 | Стабек | 21 | +29 | 42 |
| 4 | Стрьомгодсет | 21 | +24 | 42 |
| 5 | Хьодд | 21 | -1 | 34 |
| 6 | Од БК | 21 | +8 | 33 |
| 7 | Брюне | 21 | -5 | 29 |
| 8 | Айерсун | 20 | -4 | 27 |
| 9 | Ранхайм | 21 | -5 | 24 |
| 10 | Саннес Улф | 21 | -6 | 24 |
| 11 | Лин Осло | 20 | -8 | 24 |
| 12 | Стрьомен | 21 | -15 | 24 |
| 13 | Мос | 21 | -12 | 22 |
| 14 | Согндал | 21 | -14 | 22 |
| 15 | Осане | 21 | -14 | 18 |
| 16 | Рауфос | 21 | -34 | 16 |
