Норвегия - Първа Дивизия (2018)
19:00
Тромсдален
Викинг Ставангер
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.50 | 3.25 | 2.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 1.35 | 1.30 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.37 | 1.53 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.04.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тромсьо, а гостите от Ставангер. Разстоянието между двата града е 1 341.0 км. Мачът ще се играе на стадион Тромсдален, който има капацитет от 3 000 места. Снимки от Google карта стадион Тромсдален. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Тромсдален - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.04.2018 | Първа Дивизия | Согндал | 1 - 1 | Тромсдален | 1.41 | 4.19 | 6.68 |
| 09.02.2018 | Приятелски срещи | Тромсьо | 4 - 0 | Тромсдален | 1.43 | 4.83 | 5.13 |
| 05.11.2017 | Първа Дивизия | Конгсвингер | 0 - 1 | Тромсдален | 1.76 | 3.86 | 3.76 |
| 29.10.2017 | Първа Дивизия | Тромсдален | 5 - 0 | Фредрикстад | 2.15 | 3.43 | 2.97 |
| 22.10.2017 | Първа Дивизия | Осане | 2 - 2 | Тромсдален | 1.95 | 3.44 | 3.47 |
| 15.10.2017 | Първа Дивизия | Тромсдален | 1 - 1 | Стрьомен | 1.95 | 3.48 | 3.37 |
| 01.10.2017 | Първа Дивизия | Левангер | 0 - 3 | Тромсдален | 1.52 | 3.90 | 5.45 |
| 24.09.2017 | Първа Дивизия | Тромсдален | 1 - 4 | Йерв Гримстад | 2.43 | 3.28 | 2.62 |
| 19.09.2017 | Първа Дивизия | Бодьо Глимт | 1 - 0 | Тромсдален | 1.24 | 5.49 | 9.30 |
| 10.09.2017 | Първа Дивизия | Тромсдален | 2 - 3 | Уленсакер Киса | 1.76 | 3.61 | 3.98 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Викинг Ставангер - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.04.2018 | Първа Дивизия | Викинг Ставангер | 0 - 2 | Мьондален | 1.74 | 3.51 | 4.23 |
| 02.04.2018 | Първа Дивизия | Конгсвингер | 0 - 2 | Викинг Ставангер | 2.63 | 3.27 | 2.43 |
| 24.03.2018 | Приятелски срещи | Старт Кристиансанд | 3 - 1 | Викинг Ставангер | - | - | - |
| 28.02.2018 | Приятелски срещи | Стабек | 2 - 1 | Викинг Ставангер | - | - | - |
| 16.02.2018 | Приятелски срещи | Хаугесунд | 1 - 2 | Викинг Ставангер | 1.66 | 4.04 | 4.17 |
| 08.02.2018 | Приятелски срещи | Бран Берген | 3 - 2 | Викинг Ставангер | 1.29 | 5.03 | 7.25 |
| 26.11.2017 | Елитсериен | Викинг Ставангер | 2 - 0 | Стабек | 2.85 | 3.50 | 2.27 |
| 19.11.2017 | Елитсериен | Розенборг | 2 - 0 | Викинг Ставангер | 1.22 | 6.23 | 10.45 |
| 05.11.2017 | Елитсериен | Викинг Ставангер | 2 - 1 | Сарпсборг 08 | 4.97 | 3.83 | 1.62 |
| 29.10.2017 | Елитсериен | Тромсьо | 3 - 0 | Викинг Ставангер | 1.48 | 4.25 | 6.02 |
Общо 4 победи и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 5 загуби в последните 7 гостувания.
Директни срещи
Първа Дивизия класиране към 15.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Саннес Улф | 2 | +2 | 6 |
| 2 | Мьондален | 3 | +2 | 5 |
| 3 | Нутоден | 2 | +2 | 4 |
| 4 | Олесунд | 2 | +1 | 4 |
| 4 | Флурьо | 2 | +1 | 4 |
| 6 | Стрьомен | 2 | +2 | 3 |
| 7 | Викинг Ставангер | 2 | 0 | 3 |
| 8 | Согндал | 3 | 0 | 3 |
| 9 | Осане | 2 | -1 | 3 |
| 10 | Уленсакер Киса | 2 | 0 | 2 |
| 11 | Йерв Гримстад | 1 | 0 | 1 |
| 11 | Тромсдален | 1 | 0 | 1 |
| 13 | Левангер | 2 | -1 | 1 |
| 14 | ХамКам | 2 | -2 | 1 |
| 15 | Йойгарден | 2 | -3 | 0 |
| 16 | Конгсвингер | 2 | -3 | 0 |
Хронология в първенството
| Тромсдален | |
| Викинг Ставангер | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Тромсдален | Тромсдален | Викинг Ставангер | Викинг Ставангер | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Саннес Улф | |||||||
| 2 | Мьондален | 0 - 2 | ||||||
| 3 | Нутоден | |||||||
| 4 | Олесунд | |||||||
| 4 | Флурьо | |||||||
| 6 | Стрьомен | |||||||
| 7 | Викинг Ставангер | - | - | - | ||||
| 8 | Согндал | 1 - 1 | ||||||
| 9 | Осане | |||||||
| 10 | Уленсакер Киса | |||||||
| 11 | Йерв Гримстад | |||||||
| 11 | Тромсдален | - | - | - | ||||
| 13 | Левангер | |||||||
| 14 | ХамКам | |||||||
| 15 | Йойгарден | |||||||
| 16 | Конгсвингер | 0 - 2 | 0 - 2 | |||||
Класиране в шампионата
| Тромсдален | Викинг Ставангер | |
| Позиция | 11 | 7 |
| Точки | 1 | 3 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 16 | 2 |
| Точки | 0 | 3 |
Форма в шампионата
| Тромсдален | Викинг Ставангер | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
1 0 |
1
0 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
1
0 0 |
Голове в шампионата
| Тромсдален | Викинг Ставангер | |
|
Вкарани
Получени |
1
1 |
2
2 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
2
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.50 | 3.25 | 2.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 1.35 | 1.30 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.37 | 1.53 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.04.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
