Исландия - Купа на Лигата (2018)
събота, 17 март, 2018
19:15
Тротур Рейкявик
КА Акурейри
1 - 5
(0 - 1, 1 - 4)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
8.50 |
5.25 |
1.25 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
3.75 |
1.14 |
1.05 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
7.50 |
1.07 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.39 |
1.53 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
17.03.2018 16:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Рейкявик, а гостите от Акурейри.
Разстоянието между двата града е 248.6 км.
Мачът ще се играе на стадион
Валбярнарвьолур,
който има капацитет от
5 478 места.
Снимки от Google карта
стадион Валбярнарвьолур.
Мачът ще се играе в 17:15 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Тротур Рейкявик - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 25.02.2018 |
Купа на Лигата |
ИР Рейкявик |
1 - 3 |
Тротур Рейкявик |
3.33 |
3.57 |
1.88 |
| 18.02.2018 |
Купа на Лигата |
Тротур Рейкявик |
0 - 6 |
Брейдаблик Коупавогюр |
9.71 |
5.68 |
1.21 |
| 09.02.2018 |
Купа на Лигата |
КР Рейкявик |
2 - 1 |
Тротур Рейкявик |
1.15 |
6.74 |
10.92 |
| 26.01.2018 |
Исландия |
Тротур Рейкявик |
0 - 7 |
КР Рейкявик |
6.00 |
4.50 |
1.35 |
| 19.01.2018 |
Исландия |
Лейкнир Рейкявик |
3 - 1 |
Тротур Рейкявик |
2.78 |
3.67 |
2.07 |
| 13.01.2018 |
Исландия |
Викингур Рейкявик |
1 - 2 |
Тротур Рейкявик |
1.60 |
4.00 |
4.00 |
| 23.09.2017 |
Първа Дивизия |
Фрам Рейкявик |
0 - 4 |
Тротур Рейкявик |
2.84 |
3.55 |
2.09 |
| 16.09.2017 |
Първа Дивизия |
Тротур Рейкявик |
4 - 0 |
Селфос |
1.64 |
3.69 |
4.17 |
| 07.09.2017 |
Първа Дивизия |
Филкир Рейкявик |
3 - 1 |
Тротур Рейкявик |
1.77 |
3.50 |
3.71 |
| 02.09.2017 |
Първа Дивизия |
Тротур Рейкявик |
2 - 0 |
Лейкнир Фаскр. |
1.14 |
6.15 |
13.07 |
Общо 5 победи и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 загуби
в последните 4 домакинства.
КА Акурейри - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.03.2018 |
Купа на Лигата |
КА Акурейри |
4 - 0 |
Брейдаблик Коупавогюр |
2.43 |
3.43 |
2.45 |
| 24.02.2018 |
Купа на Лигата |
КР Рейкявик |
2 - 3 |
КА Акурейри |
1.80 |
3.57 |
3.58 |
| 30.09.2017 |
Висша Лига |
Вестманаейяр |
3 - 0 |
КА Акурейри |
1.65 |
3.94 |
4.10 |
| 24.09.2017 |
Висша Лига |
КА Акурейри |
2 - 1 |
Гриндавик |
1.82 |
3.50 |
3.81 |
| 17.09.2017 |
Висша Лига |
КР Рейкявик |
0 - 0 |
КА Акурейри |
1.69 |
3.70 |
4.17 |
| 14.09.2017 |
Висша Лига |
КА Акурейри |
1 - 1 |
Валур Рейкявик |
3.34 |
3.38 |
1.98 |
| 10.09.2017 |
Висша Лига |
Акранес |
2 - 0 |
КА Акурейри |
3.94 |
3.58 |
1.76 |
| 27.08.2017 |
Висша Лига |
КА Акурейри |
5 - 0 |
Викингур Олафсвик |
1.47 |
3.99 |
5.91 |
| 20.08.2017 |
Висша Лига |
Викингур Рейкявик |
0 - 1 |
КА Акурейри |
2.08 |
3.38 |
3.06 |
| 14.08.2017 |
Висша Лига |
КА Акурейри |
1 - 1 |
Стярнан Гардабаер |
2.83 |
3.48 |
2.18 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.08.2015 |
Първа Дивизия |
КА Акурейри |
4 - 1 |
Тротур Рейкявик |
1.85 |
3.50 |
3.56 |
| 14.06.2015 |
Първа Дивизия |
Тротур Рейкявик |
2 - 1 |
КА Акурейри |
2.04 |
3.64 |
2.88 |
| 24.07.2014 |
Първа Дивизия |
КА Акурейри |
0 - 1 |
Тротур Рейкявик |
1.90 |
3.43 |
3.37 |
| 17.05.2014 |
Първа Дивизия |
Тротур Рейкявик |
3 - 1 |
КА Акурейри |
2.35 |
3.40 |
2.50 |
| 15.03.2014 |
Исландия |
Тротур Рейкявик |
2 - 0 |
КА Акурейри |
2.55 |
3.50 |
2.30 |
| 14.09.2013 |
Първа Дивизия |
КА Акурейри |
3 - 1 |
Тротур Рейкявик |
1.80 |
3.60 |
3.50 |
| 12.07.2013 |
Първа Дивизия |
Тротур Рейкявик |
0 - 1 |
КА Акурейри |
2.20 |
3.32 |
2.77 |
| 31.08.2012 |
Първа Дивизия |
КА Акурейри |
1 - 0 |
Тротур Рейкявик |
2.00 |
3.37 |
3.15 |
| 30.06.2012 |
Първа Дивизия |
Тротур Рейкявик |
2 - 1 |
КА Акурейри |
2.27 |
3.25 |
2.75 |
| 11.08.2011 |
Първа Дивизия |
КА Акурейри |
4 - 1 |
Тротур Рейкявик |
2.12 |
3.39 |
2.84 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 5 победи
и нямат равен мач.
На домашния терен на Тротур Рейкявик имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 4 победи,
гостите имат 1 победа
и нямат равен мач.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Тротур Рейкявик класиране в Първа Дивизия
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Филкир Рейкявик |
22 |
15 |
3 |
4 |
50 |
19 |
+31 |
48 |
| 2 |
Кефлавик |
22 |
14 |
4 |
4 |
43 |
24 |
+19 |
46 |
| 3 |
Тротур Рейкявик |
22 |
13 |
3 |
6 |
37 |
21 |
+16 |
42 |
| 4 |
ХК Коупавогюр |
22 |
14 |
0 |
8 |
36 |
28 |
+8 |
42 |
| 5 |
Лейкнир Рейкявик |
22 |
10 |
6 |
6 |
38 |
31 |
+7 |
36 |
| 6 |
Тор Акурейри |
22 |
10 |
4 |
8 |
35 |
31 |
+4 |
34 |
| 7 |
Хаукар Хафнарфьордур |
22 |
9 |
6 |
7 |
34 |
39 |
-5 |
33 |
| 8 |
Селфос |
22 |
8 |
4 |
10 |
27 |
29 |
-2 |
28 |
| 9 |
Фрам Рейкявик |
22 |
7 |
6 |
9 |
32 |
39 |
-7 |
27 |
| 10 |
ИР Рейкявик |
22 |
5 |
4 |
13 |
27 |
38 |
-11 |
19 |
| 11 |
Лейкнир Фаскрудсфирди |
22 |
3 |
1 |
18 |
23 |
53 |
-30 |
10 |
| 12 |
Грота Селтярнарнес |
22 |
2 |
3 |
17 |
16 |
46 |
-30 |
9 |
КА Акурейри класиране във Висша Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Валур Рейкявик |
22 |
15 |
5 |
2 |
43 |
20 |
+23 |
50 |
| 2 |
Стярнан Гардабаер |
22 |
10 |
8 |
4 |
46 |
25 |
+21 |
38 |
| 3 |
ФХ Хафнарфьордур |
22 |
9 |
8 |
5 |
33 |
25 |
+8 |
35 |
| 4 |
КР Рейкявик |
22 |
8 |
7 |
7 |
31 |
29 |
+2 |
31 |
| 5 |
Гриндавик |
22 |
9 |
4 |
9 |
31 |
39 |
-8 |
31 |
| 6 |
Брейдаблик Коупавогюр |
22 |
9 |
3 |
10 |
34 |
35 |
-1 |
30 |
| 7 |
КА Акурейри |
22 |
7 |
8 |
7 |
37 |
31 |
+6 |
29 |
| 8 |
Викингур Рейкявик |
22 |
7 |
6 |
9 |
32 |
36 |
-4 |
27 |
| 9 |
Вестманаейяр |
22 |
7 |
4 |
11 |
32 |
38 |
-6 |
25 |
| 10 |
Фьолнир Рейкявик |
22 |
6 |
7 |
9 |
32 |
40 |
-8 |
25 |
| 11 |
Викингур Олафсвик |
22 |
6 |
4 |
12 |
24 |
44 |
-20 |
22 |
| 12 |
Акранес |
22 |
3 |
8 |
11 |
28 |
41 |
-13 |
17 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
8.50 |
5.25 |
1.25 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
3.75 |
1.14 |
1.05 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
7.50 |
1.07 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.39 |
1.53 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
17.03.2018 16:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите