Исландия - Купа на Исландия (2020)
17:00
Тротур Рейкявик
Вестри
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 3.80 | 2.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.22 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.87 | 1.40 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.06.2020 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Рейкявик, а гостите от Исафярдарбаер. Разстоянието между двата града е 223.0 км. Мачът ще се играе на стадион Валбярнарвьолур, който има капацитет от 5 478 места. Снимки от Google карта стадион Валбярнарвьолур. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Отговорна Игра
Тротур Рейкявик - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.03.2020 | Купа на Лигата | Тротур Рейкявик | 2 - 1 | Грота Селтярнарнес | 5.76 | 4.49 | 1.43 |
| 01.03.2020 | Купа на Лигата | Тор Акурейри | 3 - 1 | Тротур Рейкявик | 1.50 | 4.34 | 5.08 |
| 22.02.2020 | Купа на Лигата | ХК Коупавогюр | 2 - 0 | Тротур Рейкявик | 1.12 | 7.39 | 12.79 |
| 14.02.2020 | Купа на Лигата | ФХ Хафнарфьордур | 3 - 1 | Тротур Рейкявик | 1.18 | 6.46 | 10.18 |
| 19.01.2020 | Исландия | КР Рейкявик | 2 - 0 | Тротур Рейкявик | - | - | - |
| 04.01.2020 | Исландия | Фьолнир Рейкявик | 7 - 0 | Тротур Рейкявик | 1.51 | 4.85 | 3.96 |
| 21.09.2019 | Първа Дивизия | Тротур Рейкявик | 0 - 0 | Афт. Мосфелсбаер | 2.41 | 3.62 | 2.41 |
| 14.09.2019 | Първа Дивизия | Магни Гренивик | 3 - 1 | Тротур Рейкявик | 2.42 | 3.95 | 2.27 |
| 06.09.2019 | Първа Дивизия | Тротур Рейкявик | 1 - 2 | Фрам Рейкявик | 2.22 | 3.53 | 2.68 |
| 30.08.2019 | Първа Дивизия | Фьолнир Рейкявик | 6 - 0 | Тротур Рейкявик | 1.41 | 4.42 | 5.86 |
Общо 1 победа, 1 равенство и 8 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 1 загуба в последните 3 домакинства.
Вестри - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.03.2020 | Купа на Лигата | Вестманаейяр | 3 - 2 | Вестри | 1.58 | 3.94 | 4.66 |
| 06.03.2020 | Купа на Лигата | Фьолнир Рейкявик | 0 - 1 | Вестри | - | - | - |
| 23.02.2020 | Купа на Лигата | Вестри | 3 - 0 | Викингур Олафсвик | 2.98 | 3.79 | 1.99 |
| 16.02.2020 | Купа на Лигата | Валур Рейкявик | 5 - 0 | Вестри | 1.11 | 7.62 | 13.91 |
| 19.09.2015 | Първа Дивизия | Вестри | 2 - 1 | Грота Селтярнарнес | 1.96 | 3.57 | 3.16 |
| 12.09.2015 | Първа Дивизия | Хаукар Хафнарфьордур | 2 - 2 | Вестри | 1.34 | 4.54 | 6.92 |
| 05.09.2015 | Първа Дивизия | Вестри | 2 - 2 | Фярдабигд | 5.05 | 4.35 | 1.47 |
| 29.08.2015 | Първа Дивизия | Фрам Рейкявик | 3 - 1 | Вестри | 1.32 | 4.72 | 6.97 |
| 22.08.2015 | Първа Дивизия | Вестри | 0 - 4 | КА Акурейри | 6.39 | 5.04 | 1.32 |
| 18.08.2015 | Първа Дивизия | Гриндавик | 1 - 0 | Вестри | 1.30 | 5.22 | 6.90 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 4 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.07.2015 | Първа Дивизия | Вестри | 1 - 4 | Тротур Рейкявик | 4.48 | 4.09 | 1.55 |
| 02.06.2015 | Купа на Исландия | Тротур Рейкявик | 4 - 1 | Вестри | 1.20 | 5.98 | 8.73 |
| 16.05.2015 | Първа Дивизия | Тротур Рейкявик | 5 - 0 | Вестри | 1.22 | 5.47 | 9.39 |
| 13.09.2014 | Първа Дивизия | Вестри | 1 - 2 | Тротур Рейкявик | 1.95 | 3.50 | 3.10 |
| 12.07.2014 | Първа Дивизия | Тротур Рейкявик | 2 - 2 | Вестри | 2.07 | 3.39 | 3.09 |
| 28.07.2013 | Първа Дивизия | Тротур Рейкявик | 3 - 2 | Вестри | 2.30 | 3.60 | 2.45 |
| 18.05.2013 | Първа Дивизия | Вестри | 2 - 1 | Тротур Рейкявик | 2.05 | 3.35 | 2.98 |
| 21.08.2012 | Първа Дивизия | Вестри | 2 - 0 | Тротур Рейкявик | 2.70 | 3.20 | 2.30 |
| 16.06.2012 | Първа Дивизия | Тротур Рейкявик | 1 - 1 | Вестри | 1.97 | 3.45 | 3.13 |
| 27.08.2011 | Първа Дивизия | Вестри | 2 - 1 | Тротур Рейкявик | 1.92 | 3.46 | 3.26 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Тротур Рейкявик имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Класиране в Първа Дивизия
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Грота Селтярнарнес | 22 | +14 | 43 |
| 2 | Фьолнир Рейкявик | 22 | +27 | 42 |
| 3 | Лейкнир Рейкявик | 22 | +9 | 40 |
| 4 | Викингур Олафсвик | 22 | +8 | 34 |
| 5 | Кефлавик | 22 | +4 | 34 |
| 6 | Тор Акурейри | 22 | +1 | 34 |
| 7 | Фрам Рейкявик | 22 | +1 | 33 |
| 8 | Афтурелдинг Мосфелсбаер | 22 | -7 | 23 |
| 9 | Магни Гренивик | 22 | -22 | 23 |
| 10 | Тротур Рейкявик | 22 | -4 | 22 |
| 11 | Хаукар Хафнарфьордур | 22 | -10 | 22 |
| 12 | Нярдвик | 22 | -21 | 15 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 3.80 | 2.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.22 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.87 | 1.40 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.06.2020 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра