Лига на Конференциите Група (2026 - 2027)
19:45
Цървена Звезда Белград
(Сърбия)
Интер Клуб Ескалдес
(Андора)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.06 | 11.00 | 34.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.00 | 1.05 | 10.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.01 | 26.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 8.00 | 1.08 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.50 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 2.00 | 1.73 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.75 | 1.40 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.11.2026 04:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Белград (Сърбия), а гостите от Ескалдес-Енгордан (Андора). Разстоянието между двата града е 1 540.2 км. Мачът ще се играе на стадион Райко Митич, който има капацитет от 55 538 места. Размерите на терена са 110 x 73 m. Снимки от Google карта стадион Райко Митич. Мачът ще се играе в 18:45 местно време.
Отговорна Игра
Цървена Звезда Белград - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Суперлига | Мачва Шабац | 2 - 4 | Цървена Звезда Белград | 10.74 | 6.07 | 1.17 |
| 28.10.2026 | Купа на Сърбия | Йединство Уб | 1 - 5 | Цървена Звезда Белград | 49.26 | 11.53 | 1.02 |
| 25.10.2026 | Суперлига | ОФК Белград | 0 - 1 | Цървена Звезда Белград | 7.00 | 4.89 | 1.29 |
| 22.10.2026 | ЛК Група | Цървена Звезда Белград | 2 - 2 | ФК Копенхаген | 2.23 | 3.55 | 2.94 |
| 18.10.2026 | Суперлига | Цървена Звезда Белград | 5 - 1 | Младост Лучани | 1.06 | 8.73 | 20.48 |
| 15.10.2026 | ЛК Група | Лугано | 3 - 2 | Цървена Звезда Белград | 2.42 | 3.49 | 2.66 |
| 10.10.2026 | Суперлига | Раднички 1923 | 0 - 3 | Цървена Звезда Белград | 5.88 | 4.15 | 1.41 |
| 20.09.2026 | Суперлига | Цървена Звезда Белград | 3 - 0 | Раднички Ниш | 1.13 | 6.65 | 12.44 |
| 17.09.2026 | Суперлига | Железн. Панчево | 1 - 2 | Цървена Звезда Белград | 5.35 | 4.13 | 1.44 |
| 13.09.2026 | Суперлига | ИМТ Н. Белград | 0 - 1 | Цървена Звезда Белград | 7.61 | 4.87 | 1.28 |
Общо 8 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 1 равенство в последните 3 домакинства.
Интер Клуб Ескалдес - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Първа Дивизия | Интер Ескалдес | 0 - 0 | Пеня Енкарнада | 1.12 | 6.27 | 12.32 |
| 25.10.2026 | Първа Дивизия | ФК Санта Колома | 1 - 1 | Интер Ескалдес | 3.11 | 3.02 | 2.10 |
| 22.10.2026 | ЛК Група | Интер Ескалдес | 1 - 3 | Университатя Крайова | 5.57 | 3.96 | 1.57 |
| 18.10.2026 | Първа Дивизия | Интер Ескалдес | 4 - 2 | Атлетик Ескалдес | 1.58 | 3.73 | 4.27 |
| 15.10.2026 | ЛК Група | Мялби | 2 - 0 | Интер Ескалдес | 1.32 | 5.13 | 8.73 |
| 10.10.2026 | Първа Дивизия | Ордино | 0 - 4 | Интер Ескалдес | 11.36 | 5.54 | 1.16 |
| 03.10.2026 | Приятелски срещи | Родес | 2 - 0 | Интер Ескалдес | 1.55 | 4.25 | 4.29 |
| 20.09.2026 | Първа Дивизия | Интер Ескалдес | 3 - 0 | ФК Рейнджърс | 1.66 | 3.56 | 3.92 |
| 13.09.2026 | Първа Дивизия | Интер Ескалдес | 3 - 0 | Карой | 1.07 | 7.40 | 16.70 |
| 06.09.2026 | Първа Дивизия | Есперанса Анд. | 2 - 2 | Интер Ескалдес | 14.21 | 6.60 | 1.10 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
Лига на Конференциите Група класиране към 05.11.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Панатинайкос | 2 | +5 | 6 |
| 2 | Лугано | 2 | +4 | 6 |
| 3 | Бран Берген | 2 | +4 | 6 |
| 3 | Трабзонспор | 2 | +4 | 6 |
| 5 | Монако | 2 | +4 | 6 |
| 5 | Твенте | 2 | +4 | 6 |
| 7 | Сент Трюиден | 2 | +3 | 6 |
| 8 | Хайдук Сплит | 2 | +2 | 6 |
| 9 | Брайтън | 2 | +4 | 4 |
| 10 | ФК Копенхаген | 2 | +3 | 4 |
| 11 | Университатя Крайова | 2 | +2 | 4 |
| 12 | Мялби | 2 | +2 | 4 |
| 13 | Аякс | 2 | +1 | 3 |
| 13 | Борац Баня Лука | 2 | +1 | 3 |
| 15 | Аталанта | 2 | 0 | 3 |
| 16 | Спортинг Брага | 2 | -1 | 3 |
| 17 | КАА Гент | 2 | -1 | 3 |
| 18 | Фрайбург | 2 | -2 | 3 |
| 19 | Нордселанд | 2 | 0 | 2 |
| 20 | Егнатия Рогожина | 2 | 0 | 2 |
| 20 | Рига ФК | 2 | 0 | 2 |
| 22 | Цървена Звезда Белград | 2 | -1 | 1 |
| 23 | ЦСКА София | 2 | -1 | 1 |
| 24 | Яблонец | 2 | -1 | 1 |
| 25 | Мидтиланд | 2 | -1 | 1 |
| 25 | Орхус | 2 | -1 | 1 |
| 27 | Пафос | 2 | -2 | 1 |
| 28 | Иберия 1999 Тбилиси | 2 | -2 | 1 |
| 28 | Хартс | 2 | -2 | 1 |
| 30 | Хетафе | 2 | -3 | 1 |
| 31 | Кайрат Алмати | 2 | -4 | 1 |
| 32 | Тун | 2 | -2 | 0 |
| 33 | КуПС Куопио | 2 | -4 | 0 |
| 33 | Линкълн Ред Импс | 2 | -4 | 0 |
| 35 | Интер Клуб Ескалдес | 2 | -4 | 0 |
| 36 | Кауно Жалгирис | 2 | -7 | 0 |
Отговорна Игра
Хронология в групата
| Цървена Звезда Белград | |
| Интер Клуб Ескалдес | |
| Домакин | |
| Гост |
Отговорна Игра
Класиране в групата
| Цървена Звезда Белград | Интер Клуб Ескалдес | |
| Позиция | 22 | 35 |
| Точки | 1 | 0 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 18 | 28 |
| Точки | 1 | 0 |
Форма в групата
| Цървена Звезда Белград | Интер Клуб Ескалдес | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
1 1 |
0
0 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
1 0 |
0
0 1 |
Голове в групата
| Цървена Звезда Белград | Интер Клуб Ескалдес | |
|
Вкарани
Получени |
4
5 |
1
5 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
2
2 |
0
2 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.06 | 11.00 | 34.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.00 | 1.05 | 10.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.01 | 26.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 8.00 | 1.08 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.50 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 2.00 | 1.73 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.75 | 1.40 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.11.2026 04:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра