Словения - Първа Лига (2017 - 2018)
20:00
Целие
Алуминий Кидричево
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 4.50 | 9.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.04 | 1.16 | 3.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 6.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.16 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.57 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.53 | 2.37 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.05.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Целие, а гостите от Кидричево. Разстоянието между двата града е 45.1 км. Мачът ще се играе на стадион Здежеле, който има капацитет от 13 059 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Здежеле. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Целие - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.05.2018 | Първа Лига | Горица | 3 - 0 | Целие | 3.56 | 3.40 | 1.89 |
| 28.04.2018 | Първа Лига | Целие | 2 - 1 | Домжале | 3.35 | 3.32 | 1.96 |
| 22.04.2018 | Първа Лига | Целие | 1 - 1 | Олимпия Любляна | 4.27 | 3.46 | 1.72 |
| 18.04.2018 | Първа Лига | Домжале | 1 - 0 | Целие | 1.39 | 4.28 | 6.42 |
| 14.04.2018 | Първа Лига | Целие | 5 - 0 | Кръшко | 1.71 | 3.51 | 4.09 |
| 11.04.2018 | Купа на Словения | Целие | 0 - 1 | Олимпия Любляна | 3.79 | 3.31 | 1.84 |
| 07.04.2018 | Първа Лига | Марибор | 3 - 2 | Целие | 1.51 | 3.86 | 5.32 |
| 04.04.2018 | Купа на Словения | Олимпия Любляна | 2 - 1 | Целие | 1.39 | 4.16 | 6.98 |
| 31.03.2018 | Първа Лига | Целие | 7 - 1 | Анкаран Хрватини | 1.22 | 5.41 | 9.82 |
| 17.03.2018 | Първа Лига | Рудар Веление | 2 - 1 | Целие | 1.93 | 3.24 | 3.47 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Алуминий Кидричево - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.05.2018 | Първа Лига | Алуминий Кидричево | 0 - 2 | Олимпия Любляна | 10.40 | 5.40 | 1.22 |
| 29.04.2018 | Първа Лига | Кръшко | 1 - 2 | Алуминий Кидричево | 1.89 | 3.26 | 3.67 |
| 25.04.2018 | Първа Лига | Алуминий Кидричево | 1 - 1 | Кръшко | 2.64 | 3.15 | 2.44 |
| 21.04.2018 | Първа Лига | Алуминий Кидричево | 0 - 2 | Марибор | 8.43 | 5.21 | 1.26 |
| 15.04.2018 | Първа Лига | Алуминий Кидричево | 1 - 1 | Анкаран Хрватини | 1.60 | 3.67 | 4.67 |
| 12.04.2018 | Купа на Словения | Алуминий Кидричево | 2 - 2 | Горица | 2.74 | 3.12 | 2.34 |
| 07.04.2018 | Първа Лига | Рудар Веление | 4 - 2 | Алуминий Кидричево | 1.43 | 3.84 | 6.59 |
| 03.04.2018 | Купа на Словения | Горица | 1 - 2 | Алуминий Кидричево | 1.59 | 3.61 | 5.09 |
| 30.03.2018 | Първа Лига | Алуминий Кидричево | 3 - 1 | Триглав | 2.23 | 3.20 | 2.90 |
| 18.03.2018 | Първа Лига | Домжале | 6 - 1 | Алуминий Кидричево | 1.18 | 5.84 | 10.88 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.03.2018 | Първа Лига | Алуминий Кидричево | 1 - 2 | Целие | 2.92 | 3.14 | 2.23 |
| 21.10.2017 | Първа Лига | Целие | 1 - 2 | Алуминий Кидричево | 1.91 | 3.20 | 3.74 |
| 04.08.2017 | Първа Лига | Алуминий Кидричево | 2 - 2 | Целие | 2.38 | 3.03 | 2.78 |
| 22.04.2017 | Първа Лига | Целие | 1 - 0 | Алуминий Кидричево | 1.51 | 3.74 | 5.75 |
| 10.12.2016 | Първа Лига | Алуминий Кидричево | 2 - 1 | Целие | 3.67 | 3.28 | 1.89 |
| 01.10.2016 | Първа Лига | Целие | 1 - 0 | Алуминий Кидричево | 1.61 | 3.58 | 4.95 |
| 31.07.2016 | Първа Лига | Алуминий Кидричево | 2 - 4 | Целие | 2.95 | 3.20 | 2.21 |
| 22.05.2013 | Първа Лига | Алуминий Кидричево | 1 - 3 | Целие | 2.05 | 3.26 | 3.18 |
| 08.05.2013 | Купа на Словения | Целие | 0 - 0 | Алуминий Кидричево | 1.77 | 3.36 | 4.09 |
| 01.05.2013 | Купа на Словения | Алуминий Кидричево | 1 - 1 | Целие | 2.81 | 3.18 | 2.28 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 2 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Целие имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 06.05.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Марибор | 31 | +42 | 70 |
| 2 | Олимпия Любляна | 30 | +39 | 68 |
| 3 | Домжале | 30 | +44 | 62 |
| 4 | Целие | 30 | +9 | 43 |
| 5 | Рудар Веление | 31 | -1 | 43 |
| 6 | Горица | 30 | -10 | 38 |
| 7 | Кръшко | 31 | -19 | 33 |
| 8 | Алуминий Кидричево | 30 | -22 | 26 |
| 9 | Анкаран Хрватини | 31 | -47 | 21 |
| 10 | Триглав | 30 | -35 | 19 |
Хронология в първенството
| Целие | |
| Алуминий Кидричево | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Целие | Целие | Алуминий Кидричево | Алуминий Кидричево | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Марибор | 2 - 1 | 3 - 2 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 2 | Олимпия Любляна | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 0 - 2 | 5 - 1 | 5 - 1 | |
| 3 | Домжале | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 0 - 1 | 6 - 1 | 6 - 1 | |
| 4 | Целие | - | - | - | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 5 | Рудар Веление | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 2 | 4 - 2 | 4 - 2 | |
| 6 | Горица | 2 - 0 | 3 - 0 | 2 - 0 | 0 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 7 | Кръшко | 5 - 0 | 3 - 1 | 5 - 0 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 8 | Алуминий Кидричево | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | - | - | - | |
| 9 | Анкаран Хрватини | 7 - 1 | 1 - 2 | 7 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 10 | Триглав | 5 - 2 | 0 - 2 | 5 - 2 | 3 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
*** Домжале - оттегляне от първенството
Класиране в шампионата
| Целие | Алуминий Кидричево | |
| Позиция | 4 | 8 |
| Точки | 43 | 26 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 6 |
| Точки | 32 | 13 |
Форма в шампионата
| Целие | Алуминий Кидричево | |
|
Победи
Равни Загуби |
12
7 11 |
6
8 16 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
5 1 |
3
4 8 |
Голове в шампионата
| Целие | Алуминий Кидричево | |
|
Вкарани
Получени |
50
41 |
32
54 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
34
12 |
14
29 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 4.50 | 9.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.04 | 1.16 | 3.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 6.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.16 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.57 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.53 | 2.37 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.05.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
