Словения - Първа Лига (2026 - 2027)
неделя, 6 септември, 2026
21:15
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.96 |
3.63 |
3.16 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.30 |
1.23 |
1.73 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.41 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.72 |
1.15 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.34 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.54 |
2.33 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.48 |
2.43 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Целие, а гостите от Копер.
Разстоянието между двата града е 140.8 км.
Мачът ще се играе на стадион
Здежеле,
който има капацитет от
13 059 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Здежеле.
Мачът ще се играе в 20:15 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Целие - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.09.2026 |
Първа Лига |
Алуминий Кидричево |
0 - 2 |
Целие |
4.71 |
4.08 |
1.55 |
| 30.08.2026 |
Първа Лига |
Брине Гросупле |
4 - 1 |
Целие |
3.93 |
3.76 |
1.72 |
| 26.08.2026 |
ШЛ Квалификации |
Целие |
1 - 1 |
Слован Братислава |
2.26 |
3.23 |
3.15 |
| 19.08.2026 |
ШЛ Квалификации |
Слован Братислава |
1 - 1 |
Целие |
1.72 |
3.81 |
4.43 |
| 15.08.2026 |
Първа Лига |
Нафта Лендава |
1 - 3 |
Целие |
3.61 |
3.79 |
1.78 |
| 11.08.2026 |
ШЛ Квалификации |
Целие |
2 - 0 |
Арарат-Армения |
1.41 |
4.50 |
6.88 |
| 08.08.2026 |
Първа Лига |
Целие |
1 - 0 |
Олимпия Любляна |
2.01 |
3.55 |
3.08 |
| 04.08.2026 |
ШЛ Квалификации |
Арарат-Армения |
2 - 1 |
Целие |
2.71 |
3.24 |
2.50 |
| 01.08.2026 |
Първа Лига |
Целие |
1 - 1 |
Марибор |
2.35 |
3.56 |
2.55 |
| 28.07.2026 |
ШЛ Квалификации |
Целие |
1 - 1 |
Егнатия Рогож. |
1.39 |
4.66 |
6.91 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 3 равенства
в последните 5 домакинства.
Копер - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 28.08.2026 |
Първа Лига |
Алуминий Кидричево |
0 - 1 |
Копер |
3.20 |
3.41 |
2.01 |
| 22.08.2026 |
Първа Лига |
Мура |
0 - 1 |
Копер |
3.12 |
3.47 |
2.03 |
| 16.08.2026 |
Първа Лига |
Копер |
0 - 0 |
Браво Любляна |
1.70 |
3.82 |
4.01 |
| 09.08.2026 |
Първа Лига |
Марибор |
2 - 0 |
Копер |
1.93 |
3.54 |
3.28 |
| 02.08.2026 |
Първа Лига |
Брине Гросупле |
1 - 1 |
Копер |
3.93 |
3.47 |
1.78 |
| 30.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Копер |
0 - 2 |
Рунавик |
1.42 |
4.63 |
5.94 |
| 26.07.2026 |
Първа Лига |
Копер |
2 - 2 |
Радомлие |
1.44 |
4.50 |
5.28 |
| 23.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Рунавик |
0 - 2 |
Копер |
2.83 |
3.39 |
2.27 |
| 17.07.2026 |
Първа Лига |
Нафта Лендава |
0 - 2 |
Копер |
5.45 |
4.24 |
1.46 |
| 08.07.2026 |
Приятелски срещи |
Динамо Загреб |
4 - 2 |
Копер |
1.32 |
4.94 |
6.55 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 7 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 16.05.2026 |
Първа Лига |
Целие |
1 - 2 |
Копер |
1.74 |
3.65 |
3.91 |
| 15.03.2026 |
Първа Лига |
Копер |
0 - 1 |
Целие |
2.49 |
3.52 |
2.37 |
| 30.11.2025 |
Първа Лига |
Целие |
1 - 1 |
Копер |
1.50 |
4.12 |
4.99 |
| 14.09.2025 |
Първа Лига |
Копер |
3 - 3 |
Целие |
3.33 |
3.61 |
1.89 |
| 14.05.2025 |
Купа на Словения |
Копер |
0 - 4 |
Целие |
3.52 |
3.26 |
1.93 |
| 10.05.2025 |
Първа Лига |
Целие |
2 - 3 |
Копер |
1.68 |
3.67 |
4.08 |
| 30.04.2025 |
Първа Лига |
Копер |
1 - 1 |
Целие |
3.00 |
3.25 |
2.10 |
| 23.11.2024 |
Първа Лига |
Целие |
1 - 0 |
Копер |
1.76 |
3.44 |
4.01 |
| 01.09.2024 |
Първа Лига |
Копер |
0 - 0 |
Целие |
2.70 |
3.29 |
2.31 |
| 12.05.2024 |
Първа Лига |
Целие |
2 - 1 |
Копер |
1.47 |
4.21 |
5.56 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 2 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Целие имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 06.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Марибор |
7 |
4 |
3 |
0 |
13 |
5 |
+8 |
15 |
| 2 |
Копер |
7 |
3 |
3 |
1 |
7 |
5 |
+2 |
12 |
| 3 |
Целие |
6 |
3 |
2 |
1 |
10 |
8 |
+2 |
11 |
| 4 |
Браво Любляна |
7 |
3 |
2 |
2 |
8 |
8 |
0 |
11 |
| 5 |
Алуминий Кидричево |
7 |
2 |
2 |
3 |
8 |
8 |
0 |
8 |
| 6 |
Брине Гросупле |
7 |
2 |
2 |
3 |
11 |
12 |
-1 |
8 |
| 7 |
Олимпия Любляна |
7 |
2 |
2 |
3 |
3 |
5 |
-2 |
8 |
| 8 |
Нафта Лендава |
7 |
2 |
1 |
4 |
12 |
12 |
0 |
7 |
| 9 |
Мура |
7 |
2 |
1 |
4 |
8 |
14 |
-6 |
7 |
| 10 |
Радомлие |
6 |
1 |
2 |
3 |
7 |
10 |
-3 |
5 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Целие |
Целие |
|
Копер |
Копер |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Марибор |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 2 |
Копер |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 3 |
Целие |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 4 |
Браво Любляна |
|
|
|
|
0 - 0 |
|
|
| 5 |
Алуминий Кидричево |
|
0 - 2 |
|
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 6 |
Брине Гросупле |
|
4 - 1 |
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 7 |
Олимпия Любляна |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
| 8 |
Нафта Лендава |
|
1 - 3 |
|
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
| 9 |
Мура |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 10 |
Радомлие |
|
|
|
|
2 - 2 |
|
|
*** Домжале - оттегляне от първенството
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Целие |
Копер |
| Победи |
3 |
3 |
| Равни |
2 |
3 |
| Загуби |
1 |
1 |
| Вкарани Голове |
10 |
7 |
| Получени Голове |
8 |
5 |
| Средно Вкарани |
1.67 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.33 |
0.71 |
| Мачове Вкарал |
100% |
71% |
| Мачове Получил |
67% |
43% |
| Гол/Гол |
67% |
29% |
| Над 1.5 |
83% |
57% |
| Над 2.5 |
50% |
14% |
| Над 3.5 |
50% |
14% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
3 |
| Равни |
2 |
1 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
4 |
5 |
| Получени Голове |
3 |
3 |
| Средно Вкарани |
1.33 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
0.60 |
| Мачове Вкарал |
100% |
80% |
| Мачове Получил |
67% |
40% |
| Гол/Гол |
67% |
20% |
| Над 1.5 |
67% |
60% |
| Над 2.5 |
33% |
0% |
| Над 3.5 |
33% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.96 |
3.63 |
3.16 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.30 |
1.23 |
1.73 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.41 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.72 |
1.15 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.34 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.54 |
2.33 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.48 |
2.43 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака