Словения - Първа Лига (2016 - 2017)
15:00
Целие
Рудар Веление
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 3.50 | 3.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.29 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.62 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.11.2016 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Целие, а гостите от Веление. Разстоянието между двата града е 18.3 км. Мачът ще се играе на стадион Здежеле, който има капацитет от 13 059 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Здежеле. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Целие - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2016 | Първа Лига | Марибор | 2 - 0 | Целие | 1.37 | 4.16 | 7.14 |
| 29.10.2016 | Първа Лига | Целие | 0 - 3 | Кръшко | 1.67 | 3.45 | 4.57 |
| 21.10.2016 | Първа Лига | Радомлие | 0 - 3 | Целие | 5.75 | 3.75 | 1.52 |
| 16.10.2016 | Първа Лига | Целие | 1 - 1 | Копер | 2.17 | 3.12 | 3.11 |
| 01.10.2016 | Първа Лига | Целие | 1 - 0 | Алуминий Кидричево | 1.61 | 3.58 | 4.95 |
| 24.09.2016 | Първа Лига | Горица | 0 - 1 | Целие | 2.23 | 3.18 | 2.95 |
| 21.09.2016 | Първа Лига | Целие | 0 - 1 | Олимпия Любляна | 4.54 | 3.54 | 1.67 |
| 17.09.2016 | Първа Лига | Целие | 2 - 1 | Домжале | 3.17 | 3.15 | 2.12 |
| 13.09.2016 | Купа на Словения | Кръшко | 1 - 1 | Целие | 2.59 | 3.09 | 2.53 |
| 10.09.2016 | Първа Лига | Рудар Веление | 1 - 3 | Целие | 2.14 | 3.10 | 3.24 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Рудар Веление - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2016 | Първа Лига | Рудар Веление | 0 - 0 | Алуминий Кидричево | 1.80 | 3.30 | 4.04 |
| 30.10.2016 | Първа Лига | Горица | 1 - 3 | Рудар Веление | 1.98 | 3.28 | 3.41 |
| 26.10.2016 | Купа на Словения | Крка Ново Место | 2 - 2 | Рудар Веление | 3.69 | 3.39 | 1.85 |
| 23.10.2016 | Първа Лига | Рудар Веление | 0 - 0 | Олимпия Любляна | 4.88 | 3.64 | 1.61 |
| 18.10.2016 | Купа на Словения | Рудар Веление | 0 - 2 | Крка Ново Место | 1.31 | 4.66 | 7.57 |
| 15.10.2016 | Първа Лига | Домжале | 3 - 1 | Рудар Веление | 1.51 | 3.79 | 5.52 |
| 01.10.2016 | Първа Лига | Копер | 1 - 4 | Рудар Веление | 2.03 | 3.20 | 3.38 |
| 25.09.2016 | Първа Лига | Рудар Веление | 1 - 1 | Марибор | 4.50 | 3.50 | 1.67 |
| 21.09.2016 | Първа Лига | Кръшко | 1 - 0 | Рудар Веление | 2.47 | 3.12 | 2.63 |
| 17.09.2016 | Първа Лига | Радомлие | 2 - 2 | Рудар Веление | 3.72 | 3.39 | 1.85 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.09.2016 | Първа Лига | Рудар Веление | 1 - 3 | Целие | 2.14 | 3.10 | 3.24 |
| 21.05.2016 | Първа Лига | Целие | 1 - 0 | Рудар Веление | 1.89 | 3.30 | 3.56 |
| 02.04.2016 | Първа Лига | Рудар Веление | 2 - 0 | Целие | 2.85 | 3.12 | 2.34 |
| 22.11.2015 | Първа Лига | Целие | 1 - 0 | Рудар Веление | 2.00 | 3.28 | 3.27 |
| 12.09.2015 | Първа Лига | Рудар Веление | 4 - 0 | Целие | 2.47 | 3.16 | 2.59 |
| 30.05.2015 | Първа Лига | Рудар Веление | 1 - 3 | Целие | 2.36 | 3.40 | 2.55 |
| 10.04.2015 | Първа Лига | Целие | 1 - 3 | Рудар Веление | 1.40 | 3.99 | 6.99 |
| 22.11.2014 | Първа Лига | Рудар Веление | 0 - 0 | Целие | 2.74 | 3.19 | 2.35 |
| 20.09.2014 | Първа Лига | Целие | 1 - 1 | Рудар Веление | 2.05 | 3.21 | 3.15 |
| 26.04.2014 | Първа Лига | Рудар Веление | 1 - 0 | Целие | 1.44 | 3.95 | 6.10 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 4 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Целие имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 19.11.2016
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Олимпия Любляна | 16 | +12 | 35 |
| 2 | Марибор | 16 | +16 | 34 |
| 3 | Домжале | 16 | +19 | 29 |
| 4 | Целие | 16 | -1 | 23 |
| 5 | Горица | 16 | -3 | 21 |
| 6 | Копер | 16 | -3 | 21 |
| 7 | Рудар Веление | 16 | +2 | 20 |
| 8 | Кръшко | 16 | -7 | 18 |
| 9 | Алуминий Кидричево | 16 | -8 | 15 |
| 10 | Радомлие | 16 | -27 | 5 |
Хронология в първенството
| Целие | |
| Рудар Веление | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Целие | Целие | Рудар Веление | Рудар Веление | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Олимпия Любляна | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 2 | Марибор | 0 - 3 | 2 - 0 | 0 - 3 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 3 | Домжале | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 4 | Целие | - | - | - | 1 - 3 | |||
| 5 | Горица | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 6 | Копер | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 4 | 1 - 4 | |
| 7 | Рудар Веление | 1 - 3 | - | - | - | |||
| 8 | Кръшко | 0 - 3 | 1 - 0 | 0 - 3 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 9 | Алуминий Кидричево | 1 - 0 | 2 - 4 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 10 | Радомлие | 0 - 0 | 0 - 3 | 0 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
*** Домжале - оттегляне от първенството
Класиране в шампионата
| Целие | Рудар Веление | |
| Позиция | 4 | 7 |
| Точки | 23 | 20 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 3 |
| Точки | 11 | 13 |
Форма в шампионата
| Целие | Рудар Веление | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
2 7 |
5
5 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
2 3 |
4
1 3 |
Голове в шампионата
| Целие | Рудар Веление | |
|
Вкарани
Получени |
17
18 |
21
19 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
5
9 |
15
10 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 3.50 | 3.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.29 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.62 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.11.2016 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
