Хърватска - Първа Лига (2016 - 2017)
16:00
Цибалия
Истра 1961
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.40 | 3.10 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.38 | 1.38 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.50 | 2.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.17 | 5.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.03.2017 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Винковци, а гостите от Пула. Разстоянието между двата града е 391.9 км. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Цибалия - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.03.2017 | Първа Лига | РНК Сплит | 1 - 0 | Цибалия | 2.13 | 2.95 | 3.53 |
| 26.02.2017 | Първа Лига | Цибалия | 1 - 2 | Динамо Загреб | 12.71 | 5.30 | 1.21 |
| 18.02.2017 | Първа Лига | Цибалия | 1 - 1 | Интер Запрешич | 2.37 | 3.01 | 2.95 |
| 18.12.2016 | Първа Лига | Славен | 4 - 0 | Цибалия | 1.33 | 4.34 | 8.77 |
| 10.12.2016 | Първа Лига | Цибалия | 1 - 2 | Хайдук Сплит | 6.90 | 3.89 | 1.45 |
| 03.12.2016 | Първа Лига | Цибалия | 1 - 4 | Локомотив Загреб | 2.81 | 3.19 | 2.36 |
| 26.11.2016 | Първа Лига | Риека | 2 - 0 | Цибалия | 1.10 | 7.79 | 18.40 |
| 20.11.2016 | Първа Лига | Цибалия | 0 - 2 | Осиек | 3.04 | 3.01 | 2.30 |
| 06.11.2016 | Първа Лига | Истра 1961 | 3 - 2 | Цибалия | 1.82 | 3.24 | 4.23 |
| 31.10.2016 | Първа Лига | Цибалия | 1 - 0 | РНК Сплит | 1.88 | 3.07 | 4.22 |
Общо 1 победа, 1 равенство и 8 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 4 загуби в последните 6 домакинства.
Истра 1961 - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.03.2017 | Първа Лига | Истра 1961 | 0 - 0 | Славен | 3.01 | 2.98 | 2.37 |
| 24.02.2017 | Първа Лига | Хайдук Сплит | 4 - 0 | Истра 1961 | 1.24 | 5.25 | 10.34 |
| 17.02.2017 | Първа Лига | Истра 1961 | 1 - 0 | Локомотив Загреб | 2.78 | 3.08 | 2.46 |
| 17.12.2016 | Първа Лига | Риека | 1 - 0 | Истра 1961 | 1.12 | 6.89 | 19.18 |
| 10.12.2016 | Първа Лига | Истра 1961 | 1 - 3 | Осиек | 3.01 | 2.95 | 2.36 |
| 05.12.2016 | Първа Лига | Интер Запрешич | 2 - 2 | Истра 1961 | 1.88 | 3.23 | 3.97 |
| 26.11.2016 | Първа Лига | Истра 1961 | 1 - 0 | РНК Сплит | 1.48 | 3.58 | 7.33 |
| 18.11.2016 | Първа Лига | Динамо Загреб | 1 - 1 | Истра 1961 | 1.13 | 6.77 | 16.58 |
| 06.11.2016 | Първа Лига | Истра 1961 | 3 - 2 | Цибалия | 1.82 | 3.24 | 4.23 |
| 29.10.2016 | Първа Лига | Славен | 2 - 0 | Истра 1961 | 1.71 | 3.45 | 4.51 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2016 | Първа Лига | Истра 1961 | 3 - 2 | Цибалия | 1.82 | 3.24 | 4.23 |
| 20.08.2016 | Първа Лига | Цибалия | 1 - 1 | Истра 1961 | 1.75 | 3.40 | 4.47 |
| 27.04.2013 | Първа Лига | Истра 1961 | 2 - 1 | Цибалия | 1.90 | 3.23 | 3.82 |
| 10.11.2012 | Първа Лига | Истра 1961 | 3 - 0 | Цибалия | 1.97 | 3.23 | 3.59 |
| 11.08.2012 | Първа Лига | Цибалия | 0 - 1 | Истра 1961 | 1.81 | 3.29 | 4.16 |
| 05.05.2012 | Първа Лига | Истра 1961 | 3 - 0 | Цибалия | 1.74 | 3.32 | 4.59 |
| 05.11.2011 | Първа Лига | Цибалия | 1 - 0 | Истра 1961 | 1.54 | 3.56 | 6.11 |
| 21.05.2011 | Първа Лига | Цибалия | 1 - 0 | Истра 1961 | 3.33 | 3.32 | 1.98 |
| 24.11.2010 | Купа на Хърватска | Цибалия | 2 - 0 | Истра 1961 | 1.40 | 4.04 | 6.61 |
| 13.11.2010 | Първа Лига | Истра 1961 | 1 - 0 | Цибалия | 2.73 | 3.14 | 2.35 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 6 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Цибалия имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 12.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Риека | 24 | +34 | 62 |
| 2 | Динамо Загреб | 24 | +27 | 58 |
| 3 | Хайдук Сплит | 24 | +18 | 42 |
| 4 | Осиек | 23 | +8 | 41 |
| 5 | Славен | 23 | -1 | 28 |
| 6 | Локомотив Загреб | 24 | -3 | 24 |
| 7 | Истра 1961 | 23 | -12 | 23 |
| 8 | Интер Запрешич | 24 | -12 | 22 |
| 9 | РНК Сплит | 24 | -25 | 15 |
| 10 | Цибалия | 23 | -34 | 9 |
Хронология в първенството
| Цибалия | |
| Истра 1961 | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Цибалия | Цибалия | Истра 1961 | Истра 1961 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Риека | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 2 | Динамо Загреб | 1 - 2 | 3 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 3 | Хайдук Сплит | 1 - 2 | 6 - 1 | 1 - 2 | 0 - 0 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 4 | Осиек | 0 - 2 | 2 - 0 | 0 - 2 | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 5 | Славен | 0 - 0 | 4 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 6 | Локомотив Загреб | 1 - 4 | 4 - 0 | 1 - 4 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 7 | Истра 1961 | 1 - 1 | 3 - 2 | 1 - 1 | - | - | - | |
| 8 | Интер Запрешич | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 4 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 9 | РНК Сплит | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 10 | Цибалия | - | - | - | 3 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Цибалия | Истра 1961 | |
| Позиция | 10 | 7 |
| Точки | 9 | 23 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 7 |
| Точки | 8 | 7 |
Форма в шампионата
| Цибалия | Истра 1961 | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
6 16 |
5
8 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
5 6 |
1
4 6 |
Голове в шампионата
| Цибалия | Истра 1961 | |
|
Вкарани
Получени |
16
50 |
22
34 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
9
19 |
10
22 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.40 | 3.10 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.38 | 1.38 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.50 | 2.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.17 | 5.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.03.2017 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
