Хърватска - Първа Лига (2016 - 2017)
20:00
Цибалия
РНК Сплит
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 3.25 | 3.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.35 | 1.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.38 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.20 | 1.62 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.36 | 3.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.11 | 6.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 1.50 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.05.2017 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Винковци, а гостите от Сплит. Разстоянието между двата града е 272.9 км. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Цибалия - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.04.2017 | Първа Лига | Динамо Загреб | 6 - 0 | Цибалия | 1.09 | 8.40 | 20.02 |
| 26.04.2017 | Първа Лига | Интер Запрешич | 1 - 1 | Цибалия | 1.54 | 3.67 | 5.87 |
| 21.04.2017 | Първа Лига | Цибалия | 3 - 1 | Славен | 4.27 | 3.23 | 1.83 |
| 14.04.2017 | Първа Лига | Хайдук Сплит | 3 - 0 | Цибалия | 1.17 | 6.06 | 13.76 |
| 07.04.2017 | Първа Лига | Локомотив Загреб | 4 - 1 | Цибалия | 1.33 | 4.55 | 8.26 |
| 02.04.2017 | Първа Лига | Цибалия | 0 - 3 | Риека | 12.20 | 5.25 | 1.22 |
| 18.03.2017 | Първа Лига | Осиек | 2 - 0 | Цибалия | 1.29 | 4.71 | 9.67 |
| 12.03.2017 | Първа Лига | Цибалия | 0 - 2 | Истра 1961 | 2.42 | 2.99 | 2.89 |
| 05.03.2017 | Първа Лига | РНК Сплит | 1 - 0 | Цибалия | 2.13 | 2.95 | 3.53 |
| 26.02.2017 | Първа Лига | Цибалия | 1 - 2 | Динамо Загреб | 12.71 | 5.30 | 1.21 |
Общо 1 победа, 1 равенство и 8 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 загуби в последните 4 домакинства.
РНК Сплит - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.04.2017 | Първа Лига | РНК Сплит | 0 - 0 | Славен | 2.95 | 2.86 | 2.47 |
| 26.04.2017 | Първа Лига | Хайдук Сплит | 5 - 2 | РНК Сплит | 1.16 | 6.11 | 15.87 |
| 23.04.2017 | Първа Лига | РНК Сплит | 0 - 0 | Локомотив Загреб | 3.23 | 2.97 | 2.25 |
| 15.04.2017 | Първа Лига | Риека | 2 - 0 | РНК Сплит | 1.10 | 7.07 | 21.98 |
| 09.04.2017 | Първа Лига | Осиек | 4 - 0 | РНК Сплит | 1.27 | 4.32 | 13.14 |
| 02.04.2017 | Първа Лига | РНК Сплит | 0 - 1 | Истра 1961 | 2.43 | 2.80 | 3.10 |
| 18.03.2017 | Първа Лига | РНК Сплит | 0 - 0 | Интер Запрешич | 2.72 | 2.74 | 2.80 |
| 14.03.2017 | Купа на Хърватска | РНК Сплит | 0 - 0 | Динамо Загреб | 14.52 | 6.44 | 1.15 |
| 11.03.2017 | Първа Лига | Динамо Загреб | 4 - 0 | РНК Сплит | 1.08 | 8.21 | 21.15 |
| 05.03.2017 | Първа Лига | РНК Сплит | 1 - 0 | Цибалия | 2.13 | 2.95 | 3.53 |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.03.2017 | Първа Лига | РНК Сплит | 1 - 0 | Цибалия | 2.13 | 2.95 | 3.53 |
| 31.10.2016 | Първа Лига | Цибалия | 1 - 0 | РНК Сплит | 1.88 | 3.07 | 4.22 |
| 12.08.2016 | Първа Лига | РНК Сплит | 2 - 2 | Цибалия | 2.04 | 3.07 | 3.63 |
| 30.03.2013 | Първа Лига | РНК Сплит | 1 - 0 | Цибалия | 1.48 | 3.81 | 6.46 |
| 17.11.2012 | Първа Лига | Цибалия | 2 - 1 | РНК Сплит | 2.56 | 3.14 | 2.57 |
| 18.08.2012 | Първа Лига | РНК Сплит | 3 - 1 | Цибалия | 1.57 | 3.56 | 5.63 |
| 26.11.2011 | Първа Лига | РНК Сплит | 1 - 1 | Цибалия | 1.53 | 3.76 | 5.59 |
| 24.07.2011 | Първа Лига | Цибалия | 2 - 1 | РНК Сплит | 2.23 | 3.09 | 3.09 |
| 05.03.2011 | Първа Лига | РНК Сплит | 2 - 1 | Цибалия | 1.87 | 3.27 | 3.80 |
| 21.08.2010 | Първа Лига | Цибалия | 0 - 1 | РНК Сплит | 1.64 | 3.38 | 4.78 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 5 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Цибалия имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Първа Лига класиране към 07.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Риека | 32 | +43 | 79 |
| 2 | Динамо Загреб | 32 | +38 | 74 |
| 3 | Хайдук Сплит | 32 | +34 | 62 |
| 4 | Осиек | 32 | +12 | 59 |
| 5 | Локомотив Загреб | 32 | 0 | 36 |
| 6 | Славен | 31 | -4 | 35 |
| 7 | Истра 1961 | 31 | -16 | 33 |
| 8 | Интер Запрешич | 32 | -21 | 25 |
| 9 | РНК Сплит | 31 | -35 | 18 |
| 10 | Цибалия | 31 | -51 | 13 |
Хронология в първенството
| Цибалия | |
| РНК Сплит | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Цибалия | Цибалия | РНК Сплит | РНК Сплит | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Риека | 0 - 3 | 2 - 0 | 0 - 3 | 0 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 2 | Динамо Загреб | 1 - 2 | 6 - 0 | 1 - 2 | 0 - 1 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 3 | Хайдук Сплит | 1 - 2 | 3 - 0 | 1 - 2 | 1 - 1 | 5 - 2 | 5 - 2 | |
| 4 | Осиек | 0 - 2 | 2 - 0 | 0 - 2 | 1 - 1 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 5 | Локомотив Загреб | 1 - 4 | 4 - 1 | 1 - 4 | 0 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 6 | Славен | 3 - 1 | 4 - 0 | 3 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 7 | Истра 1961 | 0 - 2 | 3 - 2 | 0 - 2 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 8 | Интер Запрешич | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 9 | РНК Сплит | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | - | - | - | |
| 10 | Цибалия | - | - | - | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Цибалия | РНК Сплит | |
| Позиция | 10 | 9 |
| Точки | 13 | 18 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 9 |
| Точки | 11 | 5 |
Форма в шампионата
| Цибалия | РНК Сплит | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
7 22 |
3
9 19 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
5 8 |
1
2 12 |
Голове в шампионата
| Цибалия | РНК Сплит | |
|
Вкарани
Получени |
21
72 |
12
47 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
12
25 |
4
30 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 3.25 | 3.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.35 | 1.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.38 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.20 | 1.62 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.36 | 3.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.11 | 6.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 1.50 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.05.2017 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
