Приятелски Срещи - Клубни

понеделник, 29 юни, 2026
15:00
ЦСКА 1948 София

ЦСКА 1948 София
(България)

Партизан Белград

Партизан Белград
(Сърбия)

Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 0% за ЦСКА 1948 София
X 0% за равен
2 100% за Партизан Белград
Общо гласували: 4
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Коефициенти

Стандартни 1 X 2
Ср. коеф. 2.10 3.32 3.00
Двоен шанс 1X 12 X2
Ср. коеф. 1.32 1.26 1.65
Равенство няма залог Dnb1 Dnb2
Ср. коеф.   1.55 2.23
Под/Над Гол Под Над
Ср. коеф. 1.5 3.79 1.21
Ср. коеф. 2.5 2.00 1.72
Ср. коеф. 3.5 1.37 2.77
Гол/Гол Да Не
Ср. коеф.   1.59 2.18

*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.06.2026 08:01. Възможни са промени към настоящия момент!

Обща информация за мача

Домакините са от София (България), а гостите от Белград (Сърбия). Разстоянието между двата града е 328.9 км. Треньорът на домакините е Александър Александров (Бъл).

Реклама
Спортно Колело на Късмета


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

ЦСКА 1948 София - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
21.06.2026 Приятелски срещи ЦСКА 1948 София 4 - 1 Дрита Гниляне - - -
25.05.2026 Група за Титлата ЦСКА 1948 София 0 - 0 Левски София 2.31 2.91 3.19
16.05.2026 Група за Титлата ЦСКА 1948 София 1 - 0 Лудогорец Разград 3.12 3.33 2.10
13.05.2026 Група за Титлата ЦСКА София 1 - 1 ЦСКА 1948 София 2.03 3.21 3.53
08.05.2026 Група за Титлата ЦСКА 1948 София 0 - 1 ЦСКА София 2.87 3.16 2.34
02.05.2026 Група за Титлата Левски София 1 - 0 ЦСКА 1948 София 1.58 3.68 5.24
25.04.2026 Група за Титлата Лудогорец Разград 1 - 2 ЦСКА 1948 София 1.54 3.94 5.29
15.04.2026 Първа ПФЛ Черно море 0 - 4 ЦСКА 1948 София 2.60 3.02 2.68
10.04.2026 Първа ПФЛ ЦСКА 1948 София 1 - 0 Ботев Враца 1.60 3.64 5.21
05.04.2026 Първа ПФЛ Лудогорец Разград 3 - 0 ЦСКА 1948 София 1.45 4.28 6.11

Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.

Партизан Белград - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
23.05.2026 Група за Титлата Партизан Белград 5 - 0 Радник Сурдулица 1.49 3.84 5.09
17.05.2026 Група за Титлата Чукарички 0 - 0 Партизан Белград 4.71 3.96 1.50
09.05.2026 Група за Титлата Партизан Белград 1 - 1 ОФК Белград 1.51 3.97 4.77
02.05.2026 Група за Титлата Партизан Белград 2 - 1 Нови Пазар 1.38 4.39 5.91
26.04.2026 Група за Титлата Цървена Звезда Белград 3 - 0 Партизан Белград 1.25 5.19 7.77
22.04.2026 Група за Титлата Войводина 0 - 0 Партизан Белград 2.12 3.28 2.83
18.04.2026 Група за Титлата Партизан Белград 2 - 1 Железн. Панчево 1.61 3.60 4.39
09.04.2026 Суперлига Нови Пазар 2 - 3 Партизан Белград 2.82 3.19 2.16
05.04.2026 Суперлига Партизан Белград 0 - 0 Чукарички 1.60 3.73 4.21
21.03.2026 Суперлига Младост Лучани 1 - 1 Партизан Белград 5.20 3.83 1.48

Общо 4 победи, 5 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.

Директни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
25.03.2023 Приятелски срещи Партизан Белград 0 - 2 ЦСКА 1948 София 1.88 3.51 3.41
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Коефициенти

Стандартни 1 X 2
Ср. коеф. 2.10 3.32 3.00
Двоен шанс 1X 12 X2
Ср. коеф. 1.32 1.26 1.65
Равенство няма залог Dnb1 Dnb2
Ср. коеф.   1.55 2.23
Под/Над Гол Под Над
Ср. коеф. 1.5 3.79 1.21
Ср. коеф. 2.5 2.00 1.72
Ср. коеф. 3.5 1.37 2.77
Гол/Гол Да Не
Ср. коеф.   1.59 2.18

*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.06.2026 08:01. Възможни са промени към настоящия момент!

Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 0% за ЦСКА 1948 София
X 0% за равен
2 100% за Партизан Белград
Общо гласували: 4
За да гласувате, щракнете на знака