Армения - Висша Лига (2025 - 2026)
18:00
ЦСКА Ереван
Арарат-Армения Ереван
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Обща информация за мача
И двата отбора са от Ереван. И двата отбора играят домакинските си мачове на стадион Футболна Академия Ереван. Мачът ще се играе на стадион Футболна Академия Ереван, който има капацитет от 1 428 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Футболна Академия Ереван. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
ЦСКА Ереван - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Висша Лига | Пюник Ереван | 2 - 0 | ЦСКА Ереван | 1.26 | 4.91 | 8.93 |
| 02.05.2026 | Висша Лига | ЦСКА Ереван | 2 - 2 | Алашкерт Ереван | 5.67 | 3.81 | 1.48 |
| 23.04.2026 | Висша Лига | Ван Чаренцаван | 1 - 2 | ЦСКА Ереван | 2.07 | 3.20 | 3.13 |
| 19.04.2026 | Висша Лига | ЦСКА Ереван | 1 - 1 | Гандзасар Капан | 2.62 | 3.11 | 2.41 |
| 16.04.2026 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 1 - 1 | ЦСКА Ереван | 2.63 | 3.18 | 2.39 |
| 12.04.2026 | Висша Лига | ЦСКА Ереван | 0 - 0 | Ширак Гюмри | 2.10 | 3.16 | 3.08 |
| 05.04.2026 | Висша Лига | Ной Ереван | 2 - 0 | ЦСКА Ереван | 1.17 | 5.96 | 11.44 |
| 20.03.2026 | Висша Лига | ЦСКА Ереван | 0 - 1 | Урарту Ереван | 5.31 | 4.08 | 1.47 |
| 15.03.2026 | Висша Лига | Урарту Ереван | 4 - 1 | ЦСКА Ереван | 1.33 | 4.64 | 6.96 |
| 08.03.2026 | Висша Лига | ЦСКА Ереван | 0 - 2 | Ной Ереван | 7.21 | 4.47 | 1.33 |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Арарат-Армения Ереван - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Висша Лига | Арарат-Армения | 0 - 4 | Ной Ереван | 2.57 | 3.03 | 2.52 |
| 06.05.2026 | Висша Лига | Арарат-Армения | 1 - 0 | Пюник Ереван | 1.85 | 3.15 | 3.86 |
| 03.05.2026 | Висша Лига | Урарту Ереван | 0 - 2 | Арарат-Армения | 3.24 | 3.13 | 2.04 |
| 29.04.2026 | Купа на Армения | Ной Ереван | 0 - 0 | Арарат-Армения | 2.20 | 3.20 | 2.89 |
| 25.04.2026 | Висша Лига | Арарат-Армения | 4 - 0 | Арарат Ереван | 1.11 | 7.15 | 14.76 |
| 20.04.2026 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 0 - 4 | Арарат-Армения | 6.79 | 4.49 | 1.33 |
| 16.04.2026 | Купа на Армения | Арарат-Армения | 0 - 1 | Ной Ереван | 2.36 | 3.20 | 2.64 |
| 11.04.2026 | Висша Лига | Пюник Ереван | 0 - 2 | Арарат-Армения | 2.29 | 3.11 | 2.79 |
| 06.04.2026 | Висша Лига | Арарат-Армения | 1 - 1 | Алашкерт Ереван | 1.51 | 3.63 | 5.60 |
| 02.04.2026 | Купа на Армения | Ширак Гюмри | 0 - 2 | Арарат-Армения | 5.13 | 3.91 | 1.51 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 равенство в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.2025 | Висша Лига | Арарат-Армения | 2 - 1 | ЦСКА Ереван | 1.25 | 5.15 | 8.78 |
| 29.09.2025 | Висша Лига | ЦСКА Ереван | 2 - 2 | Арарат-Армения | 6.86 | 4.74 | 1.33 |
| 18.05.2025 | Висша Лига | Арарат-Армения | 4 - 0 | ЦСКА Ереван | 1.19 | 5.93 | 10.58 |
| 02.11.2024 | Висша Лига | ЦСКА Ереван | 2 - 4 | Арарат-Армения | 6.61 | 4.54 | 1.36 |
| 29.09.2024 | Висша Лига | Арарат-Армения | 2 - 0 | ЦСКА Ереван | 1.14 | 6.55 | 13.81 |
| 07.05.2024 | Висша Лига | Арарат-Армения | 4 - 1 | ЦСКА Ереван | 1.18 | 6.22 | 10.70 |
| 07.03.2024 | Висша Лига | ЦСКА Ереван | 0 - 1 | Арарат-Армения | 8.14 | 4.89 | 1.29 |
| 02.11.2023 | Висша Лига | Арарат-Армения | 4 - 1 | ЦСКА Ереван | 1.17 | 5.98 | 12.25 |
| 01.09.2023 | Висша Лига | ЦСКА Ереван | 1 - 1 | Арарат-Армения | 5.93 | 3.95 | 1.49 |
| 05.06.2023 | Висша Лига | ЦСКА Ереван | 2 - 5 | Арарат-Армения | 5.80 | 4.29 | 1.40 |
В последните 10 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 8 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на ЦСКА Ереван имат изиграни 5 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 17.05.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Арарат-Армения Ереван | 25 | +23 | 54 |
| 2 | Ной Ереван | 24 | +32 | 49 |
| 3 | Урарту Ереван | 25 | +22 | 48 |
| 4 | Пюник Ереван | 24 | +16 | 48 |
| 5 | Алашкерт Ереван | 25 | +16 | 47 |
| 6 | Ван Чаренцаван | 25 | -11 | 31 |
| 7 | ЦСКА Ереван | 25 | -11 | 22 |
| 8 | Гандзасар Капан | 25 | -18 | 21 |
| 9 | Арарат Ереван | 25 | -37 | 12 |
| 10 | Ширак Гюмри | 25 | -32 | 12 |
Хронология в първенството
| ЦСКА Ереван | |
| Арарат-Армения Ереван | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | ЦСКА Ереван | ЦСКА Ереван | Арарат-Армения Ереван | Арарат-Армения Ереван | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Арарат-Армения Ереван | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 2 | - | - | - | |
| 2 | Ной Ереван | 0 - 2 | 2 - 0 | 0 - 2 | 0 - 4 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 3 | Урарту Ереван | 0 - 1 | 4 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 4 | Пюник Ереван | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 5 | Алашкерт Ереван | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 6 | Ван Чаренцаван | 0 - 0 | 1 - 2 | 0 - 0 | 3 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 7 | ЦСКА Ереван | - | - | - | 2 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 8 | Гандзасар Капан | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 9 | Арарат Ереван | 4 - 0 | 2 - 2 | 4 - 0 | 4 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 10 | Ширак Гюмри | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 4 - 1 | 0 - 4 | 0 - 4 | |
*** По 3 мача в сезон
Представяне в Шампионата
| ЦСКА Ереван | Арарат-Армения Ереван | |
| Победи | 4 | 16 |
| Равни | 10 | 6 |
| Загуби | 11 | 3 |
| Вкарани Голове | 27 | 46 |
| Получени Голове | 38 | 23 |
| Средно Вкарани | 1.08 | 1.84 |
| Средно Получени | 1.52 | 0.92 |
| Мачове Вкарал | 64% | 84% |
| Мачове Получил | 80% | 60% |
| Гол/Гол | 60% | 48% |
| Над 1.5 | 80% | 72% |
| Над 2.5 | 52% | 56% |
| Над 3.5 | 32% | 36% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 2 | 8 |
| Равни | 7 | 3 |
| Загуби | 4 | 2 |
| Вкарани Голове | 14 | 21 |
| Получени Голове | 15 | 10 |
| Средно Вкарани | 1.08 | 1.62 |
| Средно Получени | 1.15 | 0.77 |
| Мачове Вкарал | 62% | 77% |
| Мачове Получил | 69% | 54% |
| Гол/Гол | 54% | 38% |
| Над 1.5 | 69% | 62% |
| Над 2.5 | 46% | 46% |
| Над 3.5 | 31% | 31% |
