Армения - Висша Лига (2026 - 2027)
неделя, 18 октомври, 2026
16:00
ЦСКА Ереван
Арарат-Армения Ереван
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Арарат-Армения Ереван
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
9.65 |
5.41 |
1.21 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
3.65 |
1.10 |
1.03 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
6.97 |
1.05 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.22 |
1.12 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.47 |
1.46 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.62 |
2.13 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.87 |
1.81 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Ереван.
И двата отбора играят домакинските си мачове на стадион Футболна Академия Ереван.
Мачът ще се играе на стадион
Футболна Академия Ереван,
който има капацитет от
1 428 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Футболна Академия Ереван.
Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
ЦСКА Ереван - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.10.2026 |
Висша Лига |
Пюник Ереван |
5 - 0 |
ЦСКА Ереван |
1.18 |
5.90 |
11.48 |
| 19.09.2026 |
Висша Лига |
ЦСКА Ереван |
1 - 1 |
Сардарапат |
2.59 |
3.30 |
2.35 |
| 11.09.2026 |
Висша Лига |
Ван Чаренцаван |
2 - 1 |
ЦСКА Ереван |
3.48 |
3.45 |
1.87 |
| 06.09.2026 |
Висша Лига |
ЦСКА Ереван |
2 - 1 |
Урарту Ереван |
4.32 |
3.71 |
1.64 |
| 30.08.2026 |
Висша Лига |
Гандзасар Капан |
0 - 3 |
ЦСКА Ереван |
1.81 |
3.40 |
3.71 |
| 23.08.2026 |
Висша Лига |
ЦСКА Ереван |
0 - 1 |
Ной Ереван |
13.00 |
5.94 |
1.16 |
| 15.08.2026 |
Висша Лига |
ЦСКА Ереван |
1 - 2 |
Арарат Ереван |
2.43 |
3.23 |
2.54 |
| 10.08.2026 |
Висша Лига |
Алашкерт Ереван |
3 - 0 |
ЦСКА Ереван |
1.25 |
4.89 |
9.11 |
| 01.08.2026 |
Висша Лига |
ЦСКА Ереван |
0 - 0 |
Ширак Гюмри |
2.25 |
3.07 |
2.91 |
| 26.05.2026 |
Висша Лига |
Арарат Ереван |
1 - 1 |
ЦСКА Ереван |
2.20 |
3.22 |
2.89 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Арарат-Армения Ереван - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Висша Лига |
Арарат-Армения |
1 - 1 |
Алашкерт Ереван |
2.04 |
3.37 |
3.06 |
| 03.10.2026 |
Приятелски срещи |
Арарат Ереван |
0 - 4 |
Арарат-Армения |
- |
- |
- |
| 20.09.2026 |
Висша Лига |
Ширак Гюмри |
1 - 3 |
Арарат-Армения |
5.92 |
4.05 |
1.43 |
| 16.09.2026 |
ЛЕ Група |
Арарат-Армения |
1 - 4 |
Спарта Прага |
4.94 |
4.00 |
1.63 |
| 11.09.2026 |
Висша Лига |
Арарат-Армения |
3 - 0 |
Сюник |
1.13 |
6.92 |
13.43 |
| 05.09.2026 |
Висша Лига |
Арарат Ереван |
0 - 1 |
Арарат-Армения |
9.08 |
5.01 |
1.25 |
| 31.08.2026 |
Висша Лига |
Пюник Ереван |
2 - 1 |
Арарат-Армения |
2.12 |
3.13 |
3.09 |
| 27.08.2026 |
ЛЕ Квалификации |
Арарат-Армения |
1 - 0 |
Университатя Крайова |
3.42 |
3.23 |
2.09 |
| 23.08.2026 |
Висша Лига |
Арарат-Армения |
1 - 1 |
Сардарапат |
1.41 |
4.25 |
5.86 |
| 20.08.2026 |
ЛЕ Квалификации |
Университатя Крайова |
1 - 1 |
Арарат-Армения |
1.36 |
4.62 |
7.87 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.05.2026 |
Висша Лига |
ЦСКА Ереван |
2 - 3 |
Арарат-Армения |
8.20 |
4.86 |
1.27 |
| 25.10.2025 |
Висша Лига |
Арарат-Армения |
2 - 1 |
ЦСКА Ереван |
1.25 |
5.15 |
8.78 |
| 29.09.2025 |
Висша Лига |
ЦСКА Ереван |
2 - 2 |
Арарат-Армения |
6.86 |
4.74 |
1.33 |
| 18.05.2025 |
Висша Лига |
Арарат-Армения |
4 - 0 |
ЦСКА Ереван |
1.19 |
5.93 |
10.58 |
| 02.11.2024 |
Висша Лига |
ЦСКА Ереван |
2 - 4 |
Арарат-Армения |
6.61 |
4.54 |
1.36 |
| 29.09.2024 |
Висша Лига |
Арарат-Армения |
2 - 0 |
ЦСКА Ереван |
1.14 |
6.55 |
13.81 |
| 07.05.2024 |
Висша Лига |
Арарат-Армения |
4 - 1 |
ЦСКА Ереван |
1.18 |
6.22 |
10.70 |
| 07.03.2024 |
Висша Лига |
ЦСКА Ереван |
0 - 1 |
Арарат-Армения |
8.14 |
4.89 |
1.29 |
| 02.11.2023 |
Висша Лига |
Арарат-Армения |
4 - 1 |
ЦСКА Ереван |
1.17 |
5.98 |
12.25 |
| 01.09.2023 |
Висша Лига |
ЦСКА Ереван |
1 - 1 |
Арарат-Армения |
5.93 |
3.95 |
1.49 |
В последните 10 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 8 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на ЦСКА Ереван имат изиграни 5 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 3 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 18.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Ной Ереван |
9 |
9 |
0 |
0 |
26 |
6 |
+20 |
27 |
| 2 |
Пюник Ереван |
9 |
6 |
3 |
0 |
23 |
8 |
+15 |
21 |
| 3 |
Арарат-Армения Ереван |
9 |
6 |
2 |
1 |
18 |
9 |
+9 |
20 |
| 4 |
Алашкерт Ереван |
9 |
4 |
4 |
1 |
19 |
7 |
+12 |
16 |
| 5 |
Урарту Ереван |
9 |
3 |
3 |
3 |
14 |
12 |
+2 |
12 |
| 6 |
Сардарапат |
9 |
3 |
3 |
3 |
15 |
17 |
-2 |
12 |
| 7 |
Ширак Гюмри |
9 |
3 |
1 |
5 |
11 |
12 |
-1 |
10 |
| 8 |
Арарат Ереван |
9 |
3 |
1 |
5 |
8 |
15 |
-7 |
10 |
| 9 |
ЦСКА Ереван |
9 |
2 |
2 |
5 |
8 |
15 |
-7 |
8 |
| 10 |
Ван Чаренцаван |
9 |
2 |
1 |
6 |
6 |
21 |
-15 |
7 |
| 11 |
Сюник |
9 |
1 |
2 |
6 |
5 |
17 |
-12 |
5 |
| 12 |
Гандзасар Капан |
9 |
1 |
0 |
8 |
8 |
22 |
-14 |
3 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| ЦСКА Ереван |
|
| Арарат-Армения Ереван |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
ЦСКА Ереван |
ЦСКА Ереван |
|
Арарат-Армения Ереван |
Арарат-Армения Ереван |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Ной Ереван |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
|
|
| 2 |
Пюник Ереван |
|
5 - 0 |
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 3 |
Арарат-Армения Ереван |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 4 |
Алашкерт Ереван |
|
3 - 0 |
|
|
1 - 1 |
|
|
| 5 |
Урарту Ереван |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
| 6 |
Сардарапат |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
| 7 |
Ширак Гюмри |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
1 - 3 |
1 - 3 |
| 8 |
Арарат Ереван |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 9 |
ЦСКА Ереван |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 10 |
Ван Чаренцаван |
|
2 - 1 |
|
|
2 - 0 |
|
|
| 11 |
Сюник |
|
|
|
|
3 - 0 |
|
|
| 12 |
Гандзасар Капан |
|
0 - 3 |
|
|
|
3 - 4 |
3 - 4 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
ЦСКА Ереван |
Арарат-Армения Ереван |
| Победи |
2 |
6 |
| Равни |
2 |
2 |
| Загуби |
5 |
1 |
| Вкарани Голове |
8 |
18 |
| Получени Голове |
15 |
9 |
| Средно Вкарани |
0.89 |
2.00 |
| Средно Получени |
1.67 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
56% |
100% |
| Мачове Получил |
78% |
67% |
| Гол/Гол |
44% |
67% |
| Над 1.5 |
78% |
89% |
| Над 2.5 |
67% |
56% |
| Над 3.5 |
11% |
22% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
3 |
| Равни |
2 |
0 |
| Загуби |
2 |
1 |
| Вкарани Голове |
4 |
9 |
| Получени Голове |
5 |
6 |
| Средно Вкарани |
0.80 |
2.25 |
| Средно Получени |
1.00 |
1.50 |
| Мачове Вкарал |
60% |
100% |
| Мачове Получил |
80% |
75% |
| Гол/Гол |
60% |
75% |
| Над 1.5 |
60% |
75% |
| Над 2.5 |
40% |
75% |
| Над 3.5 |
0% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
9.65 |
5.41 |
1.21 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
3.65 |
1.10 |
1.03 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
6.97 |
1.05 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.22 |
1.12 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.47 |
1.46 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.62 |
2.13 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.87 |
1.81 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Арарат-Армения Ереван
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака