Армения - Висша Лига (2026 - 2027)
неделя, 23 август, 2026
17:00
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
13.00 |
5.94 |
1.16 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
4.06 |
1.08 |
1.02 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
8.31 |
1.03 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.43 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.18 |
1.54 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.47 |
2.36 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.30 |
1.48 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
23.08.2026 16:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
ЦСКА Ереван - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 15.08.2026 |
Висша Лига |
ЦСКА Ереван |
1 - 2 |
Арарат Ереван |
2.43 |
3.23 |
2.54 |
| 10.08.2026 |
Висша Лига |
Алашкерт Ереван |
3 - 0 |
ЦСКА Ереван |
1.25 |
4.89 |
9.11 |
| 01.08.2026 |
Висша Лига |
ЦСКА Ереван |
0 - 0 |
Ширак Гюмри |
2.25 |
3.07 |
2.91 |
| 26.05.2026 |
Висша Лига |
Арарат Ереван |
1 - 1 |
ЦСКА Ереван |
2.20 |
3.22 |
2.89 |
| 17.05.2026 |
Висша Лига |
ЦСКА Ереван |
2 - 3 |
Арарат-Армения |
8.20 |
4.86 |
1.27 |
| 09.05.2026 |
Висша Лига |
Пюник Ереван |
2 - 0 |
ЦСКА Ереван |
1.26 |
4.91 |
8.93 |
| 02.05.2026 |
Висша Лига |
ЦСКА Ереван |
2 - 2 |
Алашкерт Ереван |
5.67 |
3.81 |
1.48 |
| 23.04.2026 |
Висша Лига |
Ван Чаренцаван |
1 - 2 |
ЦСКА Ереван |
2.07 |
3.20 |
3.13 |
| 19.04.2026 |
Висша Лига |
ЦСКА Ереван |
1 - 1 |
Гандзасар Капан |
2.62 |
3.11 |
2.41 |
| 16.04.2026 |
Висша Лига |
Ширак Гюмри |
1 - 1 |
ЦСКА Ереван |
2.63 |
3.18 |
2.39 |
Общо 1 победа, 5 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 равенства и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Ной Ереван - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.08.2026 |
Висша Лига |
Ной Ереван |
1 - 0 |
Алашкерт Ереван |
1.63 |
3.71 |
4.38 |
| 13.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Сион |
2 - 1 |
Ной Ереван |
1.58 |
3.93 |
5.04 |
| 09.08.2026 |
Висша Лига |
Ширак Гюмри |
3 - 4 |
Ной Ереван |
8.27 |
4.64 |
1.29 |
| 06.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Ной Ереван |
2 - 2 |
Сион |
2.75 |
3.35 |
2.37 |
| 02.08.2026 |
Висша Лига |
Ной Ереван |
3 - 0 |
Сюник |
1.22 |
5.36 |
9.54 |
| 30.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Ной Ереван |
2 - 1 |
Зимбру Кишинев |
1.28 |
5.01 |
9.39 |
| 23.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Зимбру Кишинев |
1 - 1 |
Ной Ереван |
4.44 |
3.67 |
1.69 |
| 07.07.2026 |
Приятелски срещи |
Клуж |
1 - 1 |
Ной Ереван |
1.60 |
3.93 |
4.14 |
| 04.07.2026 |
Приятелски срещи |
Мура |
1 - 1 |
Ной Ереван |
- |
- |
- |
| 28.06.2026 |
Приятелски срещи |
Алуминий Кидричево |
0 - 2 |
Ной Ереван |
4.73 |
4.14 |
1.51 |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 3 равенства и 1 загуба
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 05.04.2026 |
Висша Лига |
Ной Ереван |
2 - 0 |
ЦСКА Ереван |
1.17 |
5.96 |
11.44 |
| 08.03.2026 |
Висша Лига |
ЦСКА Ереван |
0 - 2 |
Ной Ереван |
7.21 |
4.47 |
1.33 |
| 06.12.2025 |
Висша Лига |
Ной Ереван |
2 - 3 |
ЦСКА Ереван |
1.13 |
6.61 |
14.15 |
| 13.04.2025 |
Висша Лига |
ЦСКА Ереван |
1 - 5 |
Ной Ереван |
11.50 |
6.30 |
1.16 |
| 09.04.2025 |
Висша Лига |
Ной Ереван |
3 - 0 |
ЦСКА Ереван |
1.14 |
7.08 |
13.54 |
| 25.08.2024 |
Висша Лига |
ЦСКА Ереван |
1 - 2 |
Ной Ереван |
7.52 |
4.89 |
1.30 |
| 19.04.2024 |
Висша Лига |
Ной Ереван |
1 - 0 |
ЦСКА Ереван |
1.11 |
7.68 |
16.42 |
| 08.12.2023 |
Висша Лига |
ЦСКА Ереван |
0 - 2 |
Ной Ереван |
7.15 |
4.67 |
1.34 |
| 05.10.2023 |
Висша Лига |
Ной Ереван |
3 - 0 |
ЦСКА Ереван |
1.33 |
4.58 |
7.58 |
| 04.08.2023 |
Висша Лига |
ЦСКА Ереван |
1 - 0 |
Ной Ереван |
2.67 |
2.99 |
2.35 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 8 победи
и нямат равен мач.
На домашния терен на ЦСКА Ереван имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 4 победи
и нямат равен мач.
Висша Лига класиране към 23.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Алашкерт Ереван |
4 |
3 |
0 |
1 |
9 |
1 |
+8 |
9 |
| 2 |
Ной Ереван |
3 |
3 |
0 |
0 |
8 |
3 |
+5 |
9 |
| 3 |
Арарат-Армения Ереван |
3 |
3 |
0 |
0 |
8 |
4 |
+4 |
9 |
| 4 |
Пюник Ереван |
3 |
2 |
1 |
0 |
7 |
2 |
+5 |
7 |
| 5 |
Урарту Ереван |
4 |
2 |
1 |
1 |
7 |
4 |
+3 |
7 |
| 6 |
Сардарапат |
2 |
2 |
0 |
0 |
6 |
2 |
+4 |
6 |
| 7 |
Ширак Гюмри |
4 |
1 |
1 |
2 |
4 |
5 |
-1 |
4 |
| 8 |
Гандзасар Капан |
4 |
1 |
0 |
3 |
6 |
9 |
-3 |
3 |
| 9 |
Арарат Ереван |
4 |
1 |
0 |
3 |
3 |
8 |
-5 |
3 |
| 10 |
ЦСКА Ереван |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
5 |
-4 |
1 |
| 11 |
Ван Чаренцаван |
4 |
0 |
1 |
3 |
2 |
10 |
-8 |
1 |
| 11 |
Сюник |
4 |
0 |
1 |
3 |
2 |
10 |
-8 |
1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| ЦСКА Ереван |
|
| Ной Ереван |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
ЦСКА Ереван |
ЦСКА Ереван |
|
Ной Ереван |
Ной Ереван |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Алашкерт Ереван |
|
3 - 0 |
|
|
1 - 0 |
|
|
| 2 |
Ной Ереван |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 3 |
Арарат-Армения Ереван |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Пюник Ереван |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Урарту Ереван |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Сардарапат |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Ширак Гюмри |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
3 - 4 |
3 - 4 |
| 8 |
Гандзасар Капан |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Арарат Ереван |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
|
|
| 10 |
ЦСКА Ереван |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 11 |
Ван Чаренцаван |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Сюник |
|
|
|
|
3 - 0 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
ЦСКА Ереван |
Ной Ереван |
| Победи |
0 |
3 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
2 |
0 |
| Вкарани Голове |
1 |
8 |
| Получени Голове |
5 |
3 |
| Средно Вкарани |
0.33 |
2.67 |
| Средно Получени |
1.67 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
33% |
100% |
| Мачове Получил |
67% |
33% |
| Гол/Гол |
33% |
33% |
| Над 1.5 |
67% |
67% |
| Над 2.5 |
67% |
67% |
| Над 3.5 |
0% |
33% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
1 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
1 |
0 |
| Вкарани Голове |
1 |
4 |
| Получени Голове |
2 |
3 |
| Средно Вкарани |
0.50 |
4.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
3.00 |
| Мачове Вкарал |
50% |
100% |
| Мачове Получил |
50% |
100% |
| Гол/Гол |
50% |
100% |
| Над 1.5 |
50% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
100% |
| Над 3.5 |
0% |
100% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
13.00 |
5.94 |
1.16 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
4.06 |
1.08 |
1.02 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
8.31 |
1.03 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.43 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.18 |
1.54 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.47 |
2.36 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.30 |
1.48 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
23.08.2026 16:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите