България - Втора ПФЛ (2016 - 2017)
неделя, 2 април, 2017
17:00
17:00
ЦСКА София II
Спартак Плевен
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
Прогнози на потребителите
1 67% за ЦСКА София II
X 22% за равен
2 11% за Спартак Плевен
Общо гласували: 9
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 3.40 | 4.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 1.26 | 1.91 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.20 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 2.05 | 1.70 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 02.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от София, а гостите от Плевен. Разстоянието между двата града е 132.0 км. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
ЦСКА София II - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.03.2017 | Втора ПФЛ | Оборище Панагюрище | 3 - 1 | ЦСКА София II | 2.66 | 3.15 | 2.39 |
| 12.03.2017 | Втора ПФЛ | ЦСКА София II | 1 - 1 | Левски Карлово | 1.24 | 4.88 | 8.76 |
| 05.03.2017 | Втора ПФЛ | Банско | 2 - 1 | ЦСКА София II | 4.25 | 3.50 | 1.70 |
| 26.02.2017 | Втора ПФЛ | ЦСКА София II | 2 - 0 | Несебър | 2.50 | 3.25 | 2.50 |
| 12.12.2016 | Втора ПФЛ | Царско Село София | 4 - 2 | ЦСКА София II | 1.56 | 3.57 | 4.99 |
| 05.12.2016 | Втора ПФЛ | ЦСКА София II | 0 - 1 | Созопол | - | - | - |
| 02.12.2016 | Втора ПФЛ | ЦСКА София II | 0 - 1 | Витоша Бистрица | - | - | - |
| 28.11.2016 | Втора ПФЛ | Лудогорец Р. II | 3 - 2 | ЦСКА София II | - | - | - |
| 20.11.2016 | Втора ПФЛ | Ботев Гълъбово | 3 - 2 | ЦСКА София II | - | - | - |
| 07.11.2016 | Втора ПФЛ | ЦСКА София II | 2 - 1 | Ботев Враца | 1.60 | 3.90 | 4.25 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Спартак Плевен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.03.2017 | Втора ПФЛ | Спартак Плевен | 3 - 1 | Ботев Гълъбово | - | - | - |
| 11.03.2017 | Втора ПФЛ | Ботев Враца | 1 - 1 | Спартак Плевен | 1.82 | 3.35 | 3.65 |
| 05.03.2017 | Втора ПФЛ | Спартак Плевен | 1 - 2 | Етър Велико Търново | 3.60 | 3.40 | 1.85 |
| 25.02.2017 | Втора ПФЛ | Локомотив София | 1 - 0 | Спартак Плевен | 2.25 | 3.15 | 2.73 |
| 10.12.2016 | Втора ПФЛ | Спартак Плевен | 0 - 1 | Поморие | 3.00 | 3.30 | 2.10 |
| 05.12.2016 | Втора ПФЛ | Септември София | 3 - 3 | Спартак Плевен | - | - | - |
| 01.12.2016 | Втора ПФЛ | Спартак Плевен | 3 - 0 | Лудогорец Р. II | - | - | - |
| 26.11.2016 | Втора ПФЛ | Оборище Панагюрище | 2 - 1 | Спартак Плевен | - | - | - |
| 19.11.2016 | Втора ПФЛ | Спартак Плевен | 2 - 0 | Левски Карлово | - | - | - |
| 04.11.2016 | Втора ПФЛ | Банско | 4 - 3 | Спартак Плевен | - | - | - |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2016 | Втора ПФЛ | Спартак Плевен | 3 - 4 | ЦСКА София II | - | - | - |
Втора ПФЛ класиране към 02.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Етър Велико Търново | 22 | +19 | 45 |
| 2 | Септември София | 22 | +19 | 43 |
| 3 | Созопол | 22 | +13 | 39 |
| 4 | Витоша Бистрица | 21 | +13 | 39 |
| 5 | Поморие | 22 | +2 | 33 |
| 6 | Несебър | 21 | -2 | 32 |
| 7 | Локомотив София | 22 | +6 | 31 |
| 8 | Ботев Враца | 22 | +5 | 30 |
| 9 | Царско Село София | 22 | +3 | 30 |
| 10 | ЦСКА София II | 21 | +1 | 28 |
| 11 | Лудогорец Разград II | 21 | 0 | 27 |
| 12 | Ботев Гълъбово | 22 | -8 | 27 |
| 13 | Спартак Плевен | 21 | 0 | 25 |
| 14 | Оборище Панагюрище | 21 | -11 | 25 |
| 15 | Банско | 22 | -25 | 15 |
| 16 | Левски Карлово | 22 | -35 | 10 |
Хронология в първенството
| ЦСКА София II | |
| Спартак Плевен | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | ЦСКА София II | ЦСКА София II | Спартак Плевен | Спартак Плевен | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Етър Велико Търново | 2 - 2 | 1 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 2 | Септември София | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 4 | 3 - 3 | 3 - 3 | ||
| 3 | Созопол | 0 - 1 | 0 - 2 | 0 - 1 | 0 - 2 | |||
| 4 | Витоша Бистрица | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 5 | Поморие | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||
| 6 | Несебър | 2 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 7 | Локомотив София | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 8 | Ботев Враца | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 9 | Царско Село София | 1 - 2 | 4 - 2 | 1 - 2 | 1 - 5 | 1 - 5 | ||
| 10 | ЦСКА София II | - | - | - | 3 - 4 | |||
| 11 | Лудогорец Разград II | 3 - 2 | 3 - 0 | |||||
| 12 | Ботев Гълъбово | 3 - 2 | 3 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 13 | Спартак Плевен | 3 - 4 | - | - | - | |||
| 14 | Оборище Панагюрище | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 15 | Банско | 3 - 2 | 2 - 1 | 3 - 2 | 4 - 3 | 4 - 3 | ||
| 16 | Левски Карлово | 1 - 1 | 0 - 3 | 1 - 1 | 2 - 0 | |||
Класиране в шампионата
| ЦСКА София II | Спартак Плевен | |
| Позиция | 10 | 13 |
| Точки | 28 | 25 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 10 |
| Точки | 17 | 9 |
Форма в шампионата
| ЦСКА София II | Спартак Плевен | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
4 9 |
7
4 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
2 3 |
2
3 5 |
Голове в шампионата
| ЦСКА София II | Спартак Плевен | |
|
Вкарани
Получени |
33
32 |
33
33 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
13
10 |
16
18 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 3.40 | 4.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 1.26 | 1.91 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.20 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 2.05 | 1.70 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 02.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 67% за ЦСКА София II
X 22% за равен
2 11% за Спартак Плевен
Общо гласували: 9
