Германия - Трета Лига (2017 - 2018)
20:00
Цвикау
Аален
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 3.50 | 3.89 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 1.30 | 1.90 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.66 | 2.14 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.03.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Цвикау, а гостите от Аален (БВ). Разстоянието между двата града е 271.1 км. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Цвикау - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.03.2018 | Трета Лига | Падерборн | 2 - 0 | Цвикау | 1.43 | 4.08 | 6.65 |
| 10.03.2018 | Трета Лига | Вердер Бремен II | 0 - 0 | Цвикау | 2.48 | 3.06 | 2.79 |
| 07.03.2018 | Трета Лига | Цвикау | 1 - 0 | Ханза Рощок | 2.26 | 3.08 | 3.10 |
| 24.02.2018 | Трета Лига | Цвикау | 1 - 0 | Пройсен Мюнстер | 2.46 | 3.09 | 2.79 |
| 17.02.2018 | Трета Лига | Вюрцбургер Кикерс | 1 - 1 | Цвикау | 1.58 | 3.55 | 5.74 |
| 10.02.2018 | Трета Лига | Цвикау | 0 - 1 | Мепен | 1.99 | 3.23 | 3.58 |
| 04.02.2018 | Трета Лига | Рот-Вайс Ерфурт | 0 - 3 | Цвикау | 3.00 | 3.04 | 2.33 |
| 26.01.2018 | Трета Лига | Цвикау | 2 - 0 | Зоненхоф Гроссашпах | 2.24 | 3.15 | 3.04 |
| 20.01.2018 | Трета Лига | Шпортфройнде Лоте | 1 - 0 | Цвикау | 2.02 | 3.22 | 3.51 |
| 16.12.2017 | Трета Лига | Цвикау | 3 - 2 | Кемницер | 2.04 | 3.27 | 3.42 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Аален - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.03.2018 | Трета Лига | Аален | 1 - 0 | Ханза Рощок | 2.55 | 3.06 | 2.69 |
| 11.03.2018 | Трета Лига | Магдебург | 6 - 1 | Аален | 1.49 | 3.80 | 6.46 |
| 07.03.2018 | Трета Лига | Аален | 0 - 0 | Пройсен Мюнстер | 2.28 | 3.14 | 2.99 |
| 03.03.2018 | Трета Лига | Вюрцбургер Кикерс | 2 - 2 | Аален | 1.71 | 3.44 | 4.59 |
| 24.02.2018 | Трета Лига | Аален | 1 - 1 | Мепен | 1.94 | 3.31 | 3.67 |
| 18.02.2018 | Трета Лига | Рот-Вайс Ерфурт | 0 - 1 | Аален | 3.26 | 3.17 | 2.13 |
| 10.02.2018 | Трета Лига | Аален | 4 - 1 | Зоненхоф Гроссашпах | 2.02 | 3.26 | 3.48 |
| 02.02.2018 | Трета Лига | Шпортфройнде Лоте | 2 - 0 | Аален | 2.19 | 3.13 | 3.21 |
| 27.01.2018 | Трета Лига | Аален | 3 - 2 | Кемницер | 1.82 | 3.48 | 3.94 |
| 20.01.2018 | Трета Лига | Халешер | 3 - 2 | Аален | 2.13 | 3.14 | 3.30 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.2017 | Трета Лига | Аален | 2 - 2 | Цвикау | 1.97 | 3.24 | 3.64 |
| 08.04.2017 | Трета Лига | Цвикау | 2 - 1 | Аален | 2.51 | 2.98 | 2.81 |
| 28.10.2016 | Трета Лига | Аален | 0 - 1 | Цвикау | 1.78 | 3.33 | 4.30 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Цвикау имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Трета Лига класиране към 23.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Падерборн | 29 | +32 | 60 |
| 2 | Магдебург | 28 | +21 | 57 |
| 3 | Карлсруе | 30 | +16 | 57 |
| 4 | Веен Висбаден | 29 | +35 | 56 |
| 5 | Фортуна Кьолн | 30 | +16 | 53 |
| 6 | Ханза Рощок | 30 | +10 | 48 |
| 7 | Унтерхахинг | 30 | +3 | 47 |
| 8 | Аален | 30 | 0 | 43 |
| 9 | Вюрцбургер Кикерс | 29 | -3 | 40 |
| 10 | Мепен | 28 | -3 | 38 |
| 11 | Зоненхоф Гроссашпах | 30 | -8 | 37 |
| 12 | Пройсен Мюнстер | 30 | -4 | 36 |
| 13 | Халешер | 30 | -5 | 36 |
| 14 | Цвикау | 29 | -9 | 35 |
| 15 | Карл Цайс Йена | 27 | -5 | 33 |
| 16 | Оснабрюк | 29 | -8 | 33 |
| 17 | Шпортфройнде Лоте | 30 | -14 | 30 |
| 18 | Вердер Бремен II | 30 | -23 | 20 |
| 19 | Кемницер | 29 | -21 | 17 |
| 20 | Рот-Вайс Ерфурт | 29 | -30 | 9 |
Хронология в първенството
| Цвикау | |
| Аален | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Цвикау | Цвикау | Аален | Аален | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Падерборн | 1 - 3 | 2 - 0 | 1 - 3 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 2 | Магдебург | 3 - 1 | 3 - 1 | 0 - 1 | 6 - 1 | 6 - 1 | ||
| 3 | Карлсруе | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 4 | Веен Висбаден | 0 - 2 | 0 - 2 | 1 - 0 | ||||
| 5 | Фортуна Кьолн | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 6 | Ханза Рощок | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 7 | Унтерхахинг | 1 - 3 | 1 - 3 | 3 - 1 | ||||
| 8 | Аален | 2 - 2 | - | - | - | |||
| 9 | Вюрцбургер Кикерс | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 2 - 3 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 10 | Мепен | 0 - 1 | 4 - 0 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 11 | Зоненхоф Гроссашпах | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | 4 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 12 | Пройсен Мюнстер | 1 - 0 | 0 - 2 | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 13 | Халешер | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | ||
| 14 | Цвикау | - | - | - | 2 - 2 | |||
| 15 | Карл Цайс Йена | 2 - 1 | 2 - 1 | 3 - 1 | ||||
| 16 | Оснабрюк | 4 - 0 | 4 - 1 | 4 - 1 | ||||
| 17 | Шпортфройнде Лоте | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 3 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 18 | Вердер Бремен II | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 19 | Кемницер | 3 - 2 | 1 - 0 | 3 - 2 | 3 - 2 | 2 - 4 | 2 - 4 | |
| 20 | Рот-Вайс Ерфурт | 1 - 1 | 0 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
Класиране в шампионата
| Цвикау | Аален | |
| Позиция | 14 | 8 |
| Точки | 35 | 43 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 15 |
| Точки | 24 | 11 |
Форма в шампионата
| Цвикау | Аален | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
8 12 |
11
10 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
3 5 |
2
5 7 |
Голове в шампионата
| Цвикау | Аален | |
|
Вкарани
Получени |
28
37 |
41
41 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
18
17 |
13
26 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 3.50 | 3.89 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 1.30 | 1.90 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.66 | 2.14 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.03.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
