Германия - Трета Лига (2016 - 2017)
неделя, 2 април, 2017
15:00
15:00
Цвикау
Халешер
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
Прогнози на потребителите
1 27% за Цвикау
X 64% за равен
2 9% за Халешер
Общо гласували: 11
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.63 | 3.20 | 2.70 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.48 | 1.36 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.63 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.53 | 2.40 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.18 | 4.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 02.04.2017 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Цвикау, а гостите от Хале (Сале). Разстоянието между двата града е 93.8 км. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Цвикау - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.03.2017 | Трета Лига | Зоненхоф Гроссашпах | 1 - 2 | Цвикау | 2.01 | 3.28 | 3.47 |
| 20.03.2017 | Трета Лига | Цвикау | 2 - 2 | Ханза Рощок | 2.29 | 3.01 | 3.09 |
| 15.03.2017 | Трета Лига | Ян Регенсбург | 1 - 2 | Цвикау | 1.67 | 3.63 | 4.61 |
| 12.03.2017 | Трета Лига | Цвикау | 1 - 0 | Кемницер | 2.72 | 3.04 | 2.54 |
| 04.03.2017 | Трета Лига | Рот-Вайс Ерфурт | 1 - 3 | Цвикау | 2.27 | 3.01 | 3.14 |
| 26.02.2017 | Трета Лига | Цвикау | 1 - 0 | Холщайн Кил | 3.38 | 3.06 | 2.14 |
| 18.02.2017 | Трета Лига | Веен Висбаден | 3 - 0 | Цвикау | 2.18 | 3.06 | 3.30 |
| 11.02.2017 | Трета Лига | Цвикау | 2 - 1 | Вердер Бремен II | 2.00 | 3.23 | 3.57 |
| 05.02.2017 | Трета Лига | Магдебург | 1 - 1 | Цвикау | 1.83 | 3.37 | 4.06 |
| 28.01.2017 | Трета Лига | Цвикау | 1 - 0 | Майнц 05 II | 2.03 | 3.20 | 3.46 |
Общо 7 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 равенство в последните 5 домакинства.
Халешер - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.03.2017 | Трета Лига | Халешер | 0 - 0 | Фортуна Кьолн | 1.76 | 3.41 | 4.36 |
| 19.03.2017 | Трета Лига | Шпортфройнде Лоте | 0 - 0 | Халешер | 2.32 | 3.09 | 2.98 |
| 14.03.2017 | Трета Лига | Халешер | 1 - 4 | Аален | 1.84 | 3.18 | 4.33 |
| 11.03.2017 | Трета Лига | ФСВ Франкфурт | 0 - 1 | Халешер | 2.54 | 3.00 | 2.77 |
| 04.03.2017 | Трета Лига | Пройсен Мюнстер | 1 - 1 | Халешер | 2.75 | 3.03 | 2.51 |
| 25.02.2017 | Трета Лига | Халешер | 0 - 1 | Зоненхоф Гроссашпах | 1.92 | 3.26 | 3.75 |
| 19.02.2017 | Трета Лига | Ханза Рощок | 1 - 0 | Халешер | 2.59 | 3.02 | 2.68 |
| 11.02.2017 | Трета Лига | Халешер | 1 - 1 | Ян Регенсбург | 1.93 | 3.28 | 3.76 |
| 04.02.2017 | Трета Лига | Кемницер | 1 - 1 | Халешер | 2.19 | 3.15 | 3.19 |
| 28.01.2017 | Трета Лига | Халешер | 1 - 0 | Рот-Вайс Ерфурт | 1.73 | 3.26 | 4.78 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.2016 | Трета Лига | Халешер | 3 - 2 | Цвикау | 1.76 | 3.46 | 4.19 |
Трета Лига класиране към 02.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Дуисбург | 30 | +13 | 54 |
| 2 | Магдебург | 30 | +15 | 50 |
| 3 | Холщайн Кил | 30 | +21 | 47 |
| 4 | Оснабрюк | 29 | +5 | 45 |
| 5 | Ян Регенсбург | 30 | +6 | 44 |
| 6 | Кемницер | 30 | +5 | 43 |
| 7 | Зоненхоф Гроссашпах | 30 | +4 | 43 |
| 8 | Шпортфройнде Лоте | 30 | +6 | 42 |
| 9 | Халешер | 29 | +3 | 41 |
| 10 | Цвикау | 29 | -4 | 40 |
| 11 | Фортуна Кьолн | 30 | -12 | 40 |
| 12 | Аален | 30 | +13 | 38 |
| 13 | Пройсен Мюнстер | 29 | -1 | 37 |
| 14 | Ханза Рощок | 29 | 0 | 36 |
| 15 | Рот-Вайс Ерфурт | 30 | -14 | 36 |
| 16 | Веен Висбаден | 28 | -3 | 35 |
| 17 | Вердер Бремен II | 29 | -15 | 35 |
| 18 | Падерборн | 30 | -22 | 29 |
| 19 | Майнц 05 II | 30 | -21 | 27 |
| 20 | ФСВ Франкфурт | 30 | +1 | 23 |
Хронология в първенството
| Цвикау | |
| Халешер | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Цвикау | Цвикау | Халешер | Халешер | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Дуисбург | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 2 | Магдебург | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 3 | Холщайн Кил | 1 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | |||
| 4 | Оснабрюк | 1 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 5 | Ян Регенсбург | 4 - 0 | 1 - 2 | 4 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 6 | Кемницер | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 7 | Зоненхоф Гроссашпах | 0 - 2 | 1 - 2 | 0 - 2 | 0 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 8 | Шпортфройнде Лоте | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 9 | Халешер | 3 - 2 | - | - | - | |||
| 10 | Цвикау | - | - | - | 3 - 2 | |||
| 11 | Фортуна Кьолн | 2 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 12 | Аален | 0 - 1 | 1 - 4 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 13 | Пройсен Мюнстер | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 14 | Ханза Рощок | 2 - 2 | 5 - 0 | 2 - 2 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 15 | Рот-Вайс Ерфурт | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 2 | 1 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 16 | Веен Висбаден | 0 - 3 | 3 - 0 | 0 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 17 | Вердер Бремен II | 2 - 1 | 1 - 3 | 2 - 1 | 2 - 0 | |||
| 18 | Падерборн | 3 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 19 | Майнц 05 II | 1 - 0 | 2 - 2 | 1 - 0 | 2 - 0 | |||
| 20 | ФСВ Франкфурт | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
Класиране в шампионата
| Цвикау | Халешер | |
| Позиция | 10 | 9 |
| Точки | 40 | 41 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 15 |
| Точки | 23 | 14 |
Форма в шампионата
| Цвикау | Халешер | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
7 11 |
9
14 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
5 4 |
2
8 4 |
Голове в шампионата
| Цвикау | Халешер | |
|
Вкарани
Получени |
35
39 |
26
23 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
18
14 |
9
12 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.63 | 3.20 | 2.70 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.48 | 1.36 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.63 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.53 | 2.40 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.18 | 4.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 02.04.2017 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 27% за Цвикау
X 64% за равен
2 9% за Халешер
Общо гласували: 11
