Нидерландия - Ередивизи (2017 - 2018)
15:30
Цволе
Вилем II
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 4.75 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.19 | 2.79 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.50 | 1.14 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.70 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.61 | 2.20 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.04.2018 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Цволе, а гостите от Тилбург. Разстоянието между двата града е 126.6 км. Мачът ще се играе на стадион Айшулделта, който има капацитет от 12 500 места, от които седящи 10 000. Снимки от Google карта стадион Айшулделта. Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Цволе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.04.2018 | Ередивизи | Твенте | 2 - 0 | Цволе | 2.13 | 3.64 | 2.99 |
| 14.04.2018 | Ередивизи | Цволе | 1 - 1 | Екселсиор | 1.78 | 3.72 | 4.07 |
| 07.04.2018 | Ередивизи | Рода | 3 - 2 | Цволе | 2.83 | 3.45 | 2.31 |
| 31.03.2018 | Ередивизи | Цволе | 2 - 0 | Спарта Ротердам | 1.89 | 3.59 | 3.69 |
| 18.03.2018 | Ередивизи | Цволе | 3 - 4 | Фейенорд | 4.42 | 3.79 | 1.71 |
| 11.03.2018 | Ередивизи | Грьонинген | 2 - 0 | Цволе | 2.24 | 3.44 | 2.96 |
| 04.03.2018 | Ередивизи | Цволе | 1 - 1 | ВВВ Венло | 2.04 | 3.37 | 3.43 |
| 24.02.2018 | Ередивизи | Хераклес | 2 - 1 | Цволе | 2.48 | 3.44 | 2.63 |
| 18.02.2018 | Ередивизи | Цволе | 0 - 1 | Аякс | 7.41 | 4.87 | 1.37 |
| 10.02.2018 | Ередивизи | Утрехт | 2 - 1 | Цволе | 1.71 | 3.77 | 4.55 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Вилем II - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.04.2018 | Ередивизи | Вилем II | 1 - 5 | Фейенорд | 4.34 | 3.86 | 1.71 |
| 15.04.2018 | Ередивизи | НАК Бреда | 1 - 2 | Вилем II | 1.98 | 3.50 | 3.48 |
| 06.04.2018 | Ередивизи | Екселсиор | 2 - 1 | Вилем II | 2.17 | 3.35 | 3.17 |
| 31.03.2018 | Ередивизи | Вилем II | 3 - 2 | Утрехт | 3.52 | 3.42 | 2.00 |
| 17.03.2018 | Ередивизи | Твенте | 2 - 2 | Вилем II | 1.84 | 3.57 | 3.98 |
| 10.03.2018 | Ередивизи | Вилем II | 5 - 0 | ПСВ Айндховен | 8.68 | 4.92 | 1.32 |
| 03.03.2018 | Ередивизи | Хееренвеен | 2 - 0 | Вилем II | 1.44 | 4.30 | 6.66 |
| 28.02.2018 | КНВБ Купа | Фейенорд | 3 - 0 | Вилем II | 1.27 | 5.37 | 8.71 |
| 25.02.2018 | Ередивизи | Вилем II | 1 - 0 | Рода | 1.81 | 3.54 | 4.12 |
| 17.02.2018 | Ередивизи | АДО Ден Хааг | 2 - 1 | Вилем II | 2.00 | 3.43 | 3.58 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 4 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.12.2017 | Ередивизи | Вилем II | 2 - 3 | Цволе | 2.75 | 3.36 | 2.43 |
| 12.03.2017 | Ередивизи | Вилем II | 2 - 0 | Цволе | 2.29 | 3.19 | 3.04 |
| 10.12.2016 | Ередивизи | Цволе | 0 - 0 | Вилем II | 2.20 | 3.24 | 3.16 |
| 19.03.2016 | Ередивизи | Цволе | 4 - 1 | Вилем II | 1.93 | 3.41 | 3.84 |
| 03.10.2015 | Ередивизи | Вилем II | 0 - 1 | Цволе | 2.18 | 3.42 | 3.12 |
| 04.04.2015 | Ередивизи | Цволе | 1 - 0 | Вилем II | 1.96 | 3.46 | 3.57 |
| 13.12.2014 | Ередивизи | Вилем II | 0 - 1 | Цволе | 2.24 | 3.38 | 2.95 |
| 02.03.2013 | Ередивизи | Цволе | 2 - 0 | Вилем II | 1.62 | 3.79 | 5.16 |
| 30.09.2012 | Ередивизи | Вилем II | 0 - 1 | Цволе | 2.24 | 3.37 | 2.96 |
| 20.04.2012 | Ерсте Дивизи | Вилем II | 3 - 1 | Цволе | 2.01 | 3.41 | 3.26 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 7 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Цволе имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Ередивизи класиране към 29.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ПСВ Айндховен | 32 | +48 | 81 |
| 2 | Аякс | 32 | +52 | 73 |
| 3 | АЗ Алкмаар | 32 | +31 | 68 |
| 4 | Фейенорд | 32 | +34 | 60 |
| 5 | Утрехт | 32 | +4 | 50 |
| 6 | Хееренвеен | 32 | -1 | 46 |
| 7 | Витес | 32 | +11 | 45 |
| 8 | Цволе | 32 | -5 | 44 |
| 9 | АДО Ден Хааг | 32 | -9 | 43 |
| 10 | Екселсиор | 32 | -10 | 40 |
| 11 | Хераклес | 32 | -17 | 38 |
| 12 | Грьонинген | 32 | -4 | 34 |
| 13 | ВВВ Венло | 32 | -15 | 34 |
| 14 | Вилем II | 32 | -14 | 33 |
| 15 | НАК Бреда | 32 | -19 | 30 |
| 16 | Рода | 32 | -29 | 27 |
| 17 | Спарта Ротердам | 32 | -36 | 27 |
| 18 | Твенте | 32 | -21 | 23 |
Хронология в първенството
| Цволе | |
| Вилем II | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Цволе | Цволе | Вилем II | Вилем II | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | ПСВ Айндховен | 0 - 1 | 4 - 0 | 0 - 1 | 5 - 0 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 2 | Аякс | 0 - 1 | 3 - 0 | 0 - 1 | 1 - 3 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 3 | АЗ Алкмаар | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | ||
| 4 | Фейенорд | 3 - 4 | 0 - 0 | 3 - 4 | 1 - 5 | 5 - 0 | 5 - 0 | |
| 5 | Утрехт | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 3 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 6 | Хееренвеен | 3 - 2 | 1 - 2 | 3 - 2 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 7 | Витес | 1 - 2 | 0 - 0 | 1 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
| 8 | Цволе | - | - | - | 2 - 3 | |||
| 9 | АДО Ден Хааг | 2 - 0 | 4 - 0 | 2 - 0 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 10 | Екселсиор | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 11 | Хераклес | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 12 | Грьонинген | 3 - 2 | 2 - 0 | 3 - 2 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 13 | ВВВ Венло | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 0 | 3 - 3 | 3 - 3 | |
| 14 | Вилем II | 2 - 3 | - | - | - | |||
| 15 | НАК Бреда | 1 - 0 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 16 | Рода | 4 - 2 | 3 - 2 | 4 - 2 | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 17 | Спарта Ротердам | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 18 | Твенте | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | 3 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
Класиране в шампионата
| Цволе | Вилем II | |
| Позиция | 8 | 14 |
| Точки | 44 | 33 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 12 |
| Точки | 28 | 12 |
Форма в шампионата
| Цволе | Вилем II | |
|
Победи
Равни Загуби |
12
8 12 |
9
6 17 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
4 4 |
3
3 10 |
Голове в шампионата
| Цволе | Вилем II | |
|
Вкарани
Получени |
42
47 |
47
61 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
27
19 |
18
34 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 4.75 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.19 | 2.79 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.50 | 1.14 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.70 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.61 | 2.20 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.04.2018 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
