Швейцария - Суперлига (2017 - 2018)
17:00
Цюрих
Лозана Спорт
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 4.50 | 6.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.12 | 1.19 | 2.79 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 5.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.50 | 1.14 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.61 | 2.20 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.05.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Цюрих, а гостите от Лозана. Разстоянието между двата града е 173.6 км. Мачът ще се играе на стадион Лецигрунд, който има капацитет от 25 000 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Лецигрунд. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Цюрих - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.04.2018 | Суперлига | Цюрих | 3 - 3 | Сион | 2.22 | 3.41 | 2.96 |
| 22.04.2018 | Суперлига | Люцерн | 2 - 1 | Цюрих | 2.33 | 3.34 | 2.79 |
| 18.04.2018 | Суперлига | Цюрих | 4 - 0 | Санкт Гален | 1.89 | 3.54 | 3.69 |
| 15.04.2018 | Суперлига | Йънг Бойс | 1 - 0 | Цюрих | 1.33 | 5.00 | 7.32 |
| 11.04.2018 | Суперлига | Базел | 3 - 0 | Цюрих | 1.48 | 4.12 | 5.90 |
| 07.04.2018 | Суперлига | Цюрих | 1 - 1 | Грасхопърс | 2.10 | 3.26 | 3.29 |
| 31.03.2018 | Суперлига | Сион | 1 - 1 | Цюрих | 2.64 | 3.28 | 2.48 |
| 17.03.2018 | Суперлига | Цюрих | 1 - 2 | Йънг Бойс | 3.83 | 3.52 | 1.84 |
| 10.03.2018 | Суперлига | Цюрих | 3 - 0 | Лугано | 1.94 | 3.23 | 3.80 |
| 28.02.2018 | Купа на Швейцария | Цюрих | 2 - 1 | Грасхопърс | 1.96 | 3.29 | 3.58 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 6 домакинства.
Лозана Спорт - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.04.2018 | Суперлига | Лозана Спорт | 0 - 1 | Грасхопърс | 3.09 | 3.33 | 2.17 |
| 22.04.2018 | Суперлига | Йънг Бойс | 4 - 1 | Лозана Спорт | 1.16 | 6.80 | 12.67 |
| 19.04.2018 | Суперлига | Лозана Спорт | 0 - 1 | Люцерн | 2.86 | 3.46 | 2.25 |
| 15.04.2018 | Суперлига | Базел | 2 - 1 | Лозана Спорт | 1.17 | 6.82 | 11.63 |
| 08.04.2018 | Суперлига | Лозана Спорт | 0 - 2 | Сион | 3.10 | 3.47 | 2.09 |
| 02.04.2018 | Суперлига | Лозана Спорт | 2 - 1 | Лугано | 2.90 | 3.29 | 2.29 |
| 18.03.2018 | Суперлига | Тун | 0 - 0 | Лозана Спорт | 1.65 | 3.85 | 4.45 |
| 14.03.2018 | Суперлига | Лозана Спорт | 1 - 1 | Базел | 7.62 | 4.76 | 1.34 |
| 10.03.2018 | Суперлига | Лозана Спорт | 1 - 4 | Санкт Гален | 2.56 | 3.37 | 2.51 |
| 03.03.2018 | Суперлига | Грасхопърс | 0 - 0 | Лозана Спорт | 1.74 | 3.59 | 4.31 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.12.2017 | Суперлига | Лозана Спорт | 5 - 1 | Цюрих | 4.07 | 3.59 | 1.78 |
| 26.11.2017 | Суперлига | Цюрих | 2 - 0 | Лозана Спорт | 1.38 | 4.63 | 7.03 |
| 20.09.2017 | Суперлига | Лозана Спорт | 1 - 1 | Цюрих | 3.39 | 3.40 | 2.00 |
| 15.05.2014 | Суперлига | Лозана Спорт | 0 - 1 | Цюрих | 3.63 | 3.42 | 1.91 |
| 30.03.2014 | Суперлига | Цюрих | 0 - 3 | Лозана Спорт | 1.40 | 4.44 | 6.61 |
| 07.12.2013 | Суперлига | Цюрих | 4 - 0 | Лозана Спорт | 1.44 | 4.05 | 6.74 |
| 22.09.2013 | Суперлига | Лозана Спорт | 1 - 2 | Цюрих | 4.28 | 3.51 | 1.74 |
| 03.05.2013 | Суперлига | Лозана Спорт | 1 - 1 | Цюрих | 3.94 | 3.34 | 1.88 |
| 10.02.2013 | Суперлига | Цюрих | 2 - 0 | Лозана Спорт | 1.68 | 3.50 | 4.92 |
| 21.10.2012 | Суперлига | Лозана Спорт | 0 - 2 | Цюрих | 3.22 | 3.27 | 2.13 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Цюрих имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Суперлига класиране към 06.05.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йънг Бойс | 33 | +44 | 78 |
| 2 | Базел | 32 | +33 | 62 |
| 3 | Люцерн | 33 | -1 | 49 |
| 4 | Санкт Гален | 32 | -13 | 45 |
| 5 | Цюрих | 32 | +2 | 41 |
| 6 | Грасхопърс | 32 | -5 | 38 |
| 7 | Лугано | 33 | -17 | 38 |
| 8 | Тун | 32 | -15 | 36 |
| 9 | Сион | 33 | -9 | 33 |
| 10 | Лозана Спорт | 32 | -19 | 31 |
Хронология в първенството
| Цюрих | |
| Лозана Спорт | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Цюрих | Цюрих | Лозана Спорт | Лозана Спорт | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Йънг Бойс | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 4 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 2 | Базел | 0 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 3 | Люцерн | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 4 | Санкт Гален | 4 - 0 | 1 - 2 | 4 - 0 | 1 - 4 | 0 - 4 | 0 - 4 | |
| 5 | Цюрих | - | - | - | 5 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 6 | Грасхопърс | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 7 | Лугано | 3 - 0 | 0 - 0 | 3 - 0 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 8 | Тун | 2 - 4 | 1 - 3 | 2 - 4 | 1 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 9 | Сион | 3 - 3 | 1 - 1 | 3 - 3 | 0 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 10 | Лозана Спорт | 2 - 0 | 5 - 1 | 2 - 0 | - | - | - | |
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи с по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Класиране в шампионата
| Цюрих | Лозана Спорт | |
| Позиция | 5 | 10 |
| Точки | 41 | 31 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 10 |
| Точки | 24 | 15 |
Форма в шампионата
| Цюрих | Лозана Спорт | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
11 11 |
8
7 17 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
6 4 |
4
3 8 |
Голове в шампионата
| Цюрих | Лозана Спорт | |
|
Вкарани
Получени |
43
41 |
42
61 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
26
19 |
18
28 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 4.50 | 6.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.12 | 1.19 | 2.79 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 5.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.50 | 1.14 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.61 | 2.20 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.05.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
